Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti nakup vibratorja/dilda za punco

nakup vibratorja/dilda za punco

Živ:)

Glede na to, da gre za vprašanje, ki malce posega v intimo, verjetno ne bi ravno velik odgovorov, pa vseeno:)

Punco bi rad presenetil z vibratorjem ali dildom zanjo – pač kot presenečenje oz. eno dodatno popestritev seksu, ki je sicer vsaj z moje strani odličen, redno in dolgo:)

V glavnem, nimam pojma kakega sploh vzeti, ker izbire je na moje presenečenje ogromno.

Kakšen nasvet mogoče izkušenih na tem področju?:) Zadnjič sem šel sicer v nek seks shop, pa sem mislu prodajalko vprašat mal za mnenje, ampak je bil dec tam, z njim se pa že nea bom o umetnih tičih pogovarjal…

Prav lahko se zgodi, da dobiš koooošarico, ko bo darilo odprla. Pelji jo na kak sejem erotike, tam je ogrooomno artiklov, demonstratork tudi. Sejmi v ZG, CE bodo šele konec leta, vsak dan pa so odprte erotične trgovine. Pojdita skupaj, opazuj, na katerega bo vrgla oko.

Lahko si izmisliš tudi prepričljivo (!) zgodbo, kako se ti je sanjalo oz. kako je en tvoj priateljev prijatelj kupil vibro/dildo svoji punci. Boš videl, kak bo odziv, kaj si ona misli o tem.

Je pa vibro/dildo popestritev 😉

New Report

Close