Najdi forum

Pozdravljeni
Imam sledeč problem. Moja erecija ni več takšna kot je bila. Star sem 20 let, živim zdravo življenje, nimam zdravstvenih težav, občasno kadim- zdaj še to ne več. Pred približno 4 meseci sem opazil da moja erekcija ni več takšna kot je bila, tako pri spolnem odnosu kot pri samozadovoljevanju. Do erekcije pride prav tako do ejakulacije, tudi penetracija je mogoča vendar po mojem mnenju penis ni tako trd.Zmanjašana je tudi želja po spolnosti, tudi kakšni sexi filmi me ne vzburjajo več tako. Tudi ejakulacija je včasih šibka. Nočne in jutranje erekcije so prisotne, vendar ne več tako pogosto, pa tudi tako trdne niso.Erekcija je vendar ko stvar odmislim ali se ne dovolim potrudim pade. Sem optimisična oseba. Sprva sem mislil da se mi je to dogajalo zaradi šole vendar je bilo kasnejše stanje nespremenjeno. Kaj naj storim? Prosim in hvala za odgovor!

Lahko ni nič. Ampak tega niste vprašali. S formalno urološkega stališča, po mojem mnenju, lahko obiščete zdravnika (osebnega, nato napotnica, nato urolog in ali endokrinolog) ki vas lahko pregleda in da določiti hormone (testosteron, prolaktin, LH, FSH) ter druge laboratorijske parametre (KS, holesterol, trigliceridi, TSH…) da se preveri, da se v ozadju kaj ne dogaja.
Trdoto erekcije je možno izmeriti, z otipom ali z aparatom, slednjega imajo v samoplačniški ambulanti Urologija v Ljubljani na Ažbetovi ulici (www.urologija.si, 041 / 97-60-00). Tam lahko opravite kompleten pregled in tudi določitve hormonov.
Če bo vse v redu, vi pa boste še vedno imeli težave, je smiselno izključiti tudi depresijo ali podobne težave ter seveda ponoviti urološki/ endokrinološki/ nevrološki pregled čez nekaj časa.

Lepo pozdravljeni! Urološko svetovanje - [url=http://centerurol.de]CenterUROL[/url]

hvala

nova
Uredništvo priporoča

Glede moje erekcije nisem navedel še nečesa. Mogoče pretiravam, vendar se mi polek težave z erekcijo včasih pojavlja tudi pekoč občutek ob glavici- skelenje – predvsem po uriniranju, urinirane se konča s kapljicami, isto opažam zadnje čase pri izlivu, ki več ne brizga ampak samo priteče kot curlanje urina. Ali bi lahko bilo to vse skupaj povezano in bi šlo za težave s prostato?

Verjetno bo zdravnik predlagal izključitev mikrobov kot povzročiteljev vaših težav. Torej bo odvzel brise na “vse živo” (Sanford, eksprimat prostate, bris na klamidijo s strani urologa in “vse živo” v ambulanti za spolno prenosljive bolezni, ki spada pod dermatologijo – dermatovenerolog), lahko pa bo kar poskusil z antibiotično terapijo (npr. kombinacijo azitromicina in ciprofloksacina). Urolog bi lahko “pogledal noter” – v sečno cev – torej napravil cistoskopijo. Težave s prostato v starosti 20 let so redkejše kot glavni dobitek na loteriji – torej zelo malo verjetne. Vendar spodnja sečila niso samo prostata – tu je še kup drugih stvari – zoženje sečnice, zožen vrat mehurja, kakšna cista semenskih vezikul…

Lepo pozdravljeni! Urološko svetovanje - [url=http://centerurol.de]CenterUROL[/url]
Objava čaka odobritev

New Report

Close