Najdi forum

Partner odklanja seks

Z ljubljeno osebo ne živiva skupaj. Nekje enkrat na teden prespi pri meni. Zanima me zakaj si zjutraj ne želi odnosa, jaz si ga želim in mu to tudi pokažem, on pa me zavrne, čeprav čutim, da bi on lahko. Ali si me nemara ne želi ?
Tudi sicer sem vsa v dvomih če me nima samo za tisti enotedenski seks dvakrat v noči.
Ali je možno, da ima 23 letnik dovolj le enkrat na teden? ali se samo igra z menoj? Seveda pravi, da nima druge, ah, kje pa… zame pa čas le enkrat na teden???

Ali je možno, da si me fant želi samo enkrat na teden, dvakrat v noči, zjutraj pa že ne več. Čeprav ve da se ves teden ne bova videla. jaz vem, da on zjutraj bi lahko, a zdi se mi kot da noče… Kaj je narobe v tej vezi?

Meni zjutraj odnos paše, če sem tisti dan prosta ali pa imam popoldne. Zoprno mi je le, če se mi mudi in samo v tem primeru odklonim seks.
Če te zavrne za vikend, potem nekaj res ne štima. Ne poznam moškega, ki zjutraj ne bi seksal.
Da nima namena kasneje seksat kje drugje?

Vsa vprašanja na to temo imajo napačnega naslovnika. Pravi naslovnik za odgovore na ta vprašanja je partner, ki predstavlja drugo stran odnosa v sporočilu.

New Report

Close