Najdi forum

Rdeči flekci na penisu

Zdravo,
Sem star 21 in imam problem, ki se mi pojavlja vsake toliko. Mislil sem da sem dobil kakšno virusno okužbo zato sem šel dati bris, a je bilo vse negativno. Glavico sem si mazal z kremo in čez nekaj časa so rdeči flekci minili. Po nekaj tednih pa so se mi spet pojavili. Vmes nisem imel spolnih odnosov. Ima kdo kakšno idejo, kaj bi lahko bil vzrok za to? Vsak nasvet ali odgovor dobrodošel. Hvala

Spoštovani.
V kolikor je bil bris odvzet za virusne okužbe je lahko rezultat negativen, ker se je iskalo viruse. Pojav, ki ga vi opisujete je lahko vzrok okužba s glivicami in/ali bakterijami. Predvidevam, da je bil bris odvzet v ambulanti po posvetu z zdravnikom družinske medicine in/ali urologa.
Niste navedel s katero kremo ste mazal? Ste mazal s Canestenom? Canesten spada med antimikotike, torej za okužbo z glivicami. Zdravljenje traja po navodilih proizvajalca, oziroma po navodilih zdravnika.
Tovrstne okužbe se načeloma prenašajo s spolnim kontaktom. Vprašanje je kdaj ste se oglasil do zdravnika, oziroma kdaj se je pričelo z zdravljenjem.
Svetujem ponovni obisk do zdravnika.
lp

izr. prof. dr. Andrej Starc, izredni profesor javnega zdravstva seksolog, terapevt medicinske hipnoze Ambulanta za integrativno medicino Dr. Starc www.dr-starc.com

New Report

Close