Najdi forum

Imam premajhen penis

Pozdravljeni.
Star sem 22 let in imam punco, s katero se imava zelo rada. Sam izhajam iz zelo verne družine, zato je trajalo nekaj časa, preden sva imela spolne odnose. Težava je v tem, da imam zelo majhen penis, zato moja punca med odnosom ne uživa. To zelo slabo vpliva na moji samopodobo. Vem, da boste rekli, da velikost ni pomembna in tako dalje, vendar si res želim večjega penisa. Zato vas lepo prosim, da me seznanite s kakršnokoli možnostjo za povečanje penisa. Tablete in geli, ki se oglašujejo po internetu menda nimajo nobenega dokazanega učinka, črpalke pa ne ponujajo trajnih rezultatov in lahko poškodujejo tkivo. Kaj mi svetujete? Je imel kakšen uporabnik kakšno pozitivno izkušnjo s povečevanjem?
Najlepša hvala za odgovore.

Spoštovani.

Epidemiološki situacija v Sloveniji se postopoma izboljšuje, kar pomeni, da se bodo tudi ambulante za ne nujne/elektivne posege/storitve ti odprle. Predlagam vam temeljit pogovor preden se boste karkoli odločil. Predvidevam, da bom konec tega meseca ali pa takoj v začetku meseca maja pričel z ambulanto.

In res je, geli, praški, tekočine, obliži itd., ki jih ponujajo za večanje penisa res nimajo nobenega učinka.
lp

izr. prof. dr. Andrej Starc, izredni profesor javnega zdravstva seksolog, terapevt medicinske hipnoze Ambulanta za integrativno medicino Dr. Starc www.dr-starc.com

New Report

Close