Najdi forum

bulica na desnem modu

zdravo, prvic uporabljam to spletno stran nisem preprican ce sprasujem pod pravo temo a me zelo skrbi, saj sem danes zatipal manso bulico ki se je drzala desnega moda. Velika je priblizno kot zrno graha. Star sem 16 let. A je to nevarno?

Pozdravljeni.

Vsaka taka sprememba je vredna obdelave pri urologu. Urolog vam bo področje najprej palpatorno (ročno) pregledal in načeloma sledi tudi ultra zvok obeh mod.
Oglasite se pr vašem osebnem zdravniku, ki bo odredil nadaljnjo obravnavo.
lp

izr. prof. dr. Andrej Starc, izredni profesor javnega zdravstva seksolog, terapevt medicinske hipnoze Ambulanta za integrativno medicino Dr. Starc www.dr-starc.com

ok samo mislite da naj ze takoj ukrepam glede na situacijo z virusom ce moja osebna zdravnica sploh dela, ali naj pocakam kaksen mesec.
lepa hvala za odgovor

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani.

Nimam podatka oz. niste navedel od kdaj dalje ste to zatipal, oziroma koliko časa je že to prisotno.
Ne glede na epidemiološko situacijo v Sloveniji, ambulante družinske medicine delajo. Nič ne bo narobe, če pokličete.
Je pa res, da se v trenutni situaciji obravnavajo samo akutne/urgentne zadeve.
lp

izr. prof. dr. Andrej Starc, izredni profesor javnega zdravstva seksolog, terapevt medicinske hipnoze Ambulanta za integrativno medicino Dr. Starc www.dr-starc.com

New Report

Close