Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti Ed in izpostavljenost soncu

Ed in izpostavljenost soncu

Lep pozdrav imam eno cudno vprasanje in sicer pesti med ed, vprasanje pa se nanasana na to, da v poletnih mesecih ko sem veliko izpostavljen soncu naprimer vsaj dve do tri ure na dan teh tezav nimam in je erekcija cist normalna, kje bi lahko bila tukaj povezava in kaj mi priporocate kaksne teste, da opravim glede na to saj je tezava zelo moteca Sploh zato ker sem star 33 let in me to muci ze kar dolgo casa. Najlepsa hvala za odgovor

Spoštovani!

Napisali ste zelo skope informacije o tem, kaj je za vas ED. Na kakšen način se pojavlja pri vas, v kakšnih okoliščinah (še kaj drugega kot samo izpostavljenost soncu)? Kakšna je razlika v poletnih mesecih glede vzdraženja? Kaj je za vas moteče? Kako ste težavo zaznali, kdaj se je pojavila, v kakšnih okoliščinah?

Težko kar koli odgovorim, ker si ne znam ustvariti prave slike. Zlasti bi potreboval več informacij, ki so povezane z vašim doživljanjem spolnosti, vaših občutkov, morda prepričanj, zaznav? Ali gre le za erekcijo kadar ste sami, ali za erekcijo v seksualnem odnosu?

Lep pozdrav,

New Report

Close