Najdi forum

Kaj se dogaja?

Pozdravljeni, partner je star 30 let. Ima svoje podjetje, veliko dela, prizna, da ima zelo nezdrav življenjski slog. Stres, nepravilna prehrana, negibanje… Bi že rekla, da je izgorel. Zadnja 2 meseca, pa opažam problem pri spolnosti (ne vem ali bi lahko bilo povezano z zgoraj napisanim). Zmeraj je bil on večkrat za, kot jaz. Sedaj ne rečem, da on ni, ampak ko si želiva spolnosti in ko pričneva s predigro je vse super..ko pa začnema s sexom, pa njegov penis postane mehak. Priznam, da niti ne vem, kako naj vse skupaj napišem. Niti ne vem, kaj si naj mislim, kako naj razložim. Ko se to zgodi (čedalje pogosteje) se razjezi. Jaz mu ne dajem občutka, da je kaj narobe, le želim ga objeti, on pa nekako to ne sprejme. Kaj lahko stori/va? Kaj naj poskusi spremeniti, naj gre na kak pregled? Mi je to čista neznanka, zato se obračam na vas. Nimava še otrok, se pa pogovarjava o tem. Hvala. Lp

Spoštovani!
Na tem forumu že od vsega začetka intenzivno pišemo na to temo, zato si lahko ogledate vse napisane prispevke pod naslovi »erektivna disfunkcija«, »penis uplahne«, »brez erekcije«, »impotenca«, »motnje erekcije«.
Priporočam, da se lotite branja od začetnih objav in verjamem, da dobite pravi odgovor.
Lep pozdrav,

New Report

Close