Najdi forum

Pomagajte mi prosim!!!

Zelo žre me v notranjosti telesa star sem 21 let in sem v obdobju osnovne sole imel fetiš na prijateljeve stopala in tako sva si jih obdalovala (stopala) in enkrat tudi slatala. Danes ko sem odrasel me je izredno sram in se ne pocutim kot clovek ki je istospolno usmerjen saj me moski ne privlacijo. Danes me žre in nemorem vec zivet saj njegova druzina misli da sem istospolnousmerjen jaz pa si zelim tako dekle in ko bom nasel svojo sanjsko punco me bodo pokoncali s zgodovino sam nevem kako se naj lotim problema oz kako naj razložim da nisem vec tisti ko sem bil oz. Kaj se je z mano dogajalo nevem vec poti naprej obupan sem tako!!! Pomagajte mi

Spoštovani!

Vaše izkušnje iz časa osnovne šole razumem kot prebujanje spolnih hormonov in raziskovanje nekih telesnih občutkov, ki so povezani z ugodjem, z dotikanjem, morda z nekimi fantazijami. In to nima nič opraviti s spolno usmerjenostjo. Gre za fazo raziskovanja in eksperimentiranja, ki je sestavni del prehoda iz otroške faze v fazo spolnih izkušenj. Videti je, kot da ste si naložili breme krivde in sramu, ki vam nič ne koristi. In je tudi povsem neutemeljeno, da bi se počutili zaradi tega krivega ali kakor koli neustreznega.
Skratka. Če lahko to odložite sami, se znebite tega bremena. Sicer je smiselno, da poiščete pomoč.
Vaša intimnost je vaš svet in zaradi tega nihče ne more vplivati na vas. Kako ste se srečevali z začetki seksualnega razvoja pa je prav tako vaša intimna zgodba, ki jo boste lahko delili s svojim dekletom na način, kjer bo ona to razumela kot del razvojnega obdobja.
Ja, to obdobje ste prerasli, kakor ste prerasli tudi to, da ste nekoč nosili plenice. In to vsi vedo in je normalno in zaradi tega nihče nima slabih ali sramotnih občutkov.

Sicer si lahko o razvoju seksualnosti preberete v S. Freud, Tri razprave o teoriji seksualnosti.

Vam želim, da bi zmogli iti naprej s pokončno glavo!

New Report

Close