Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti Fetiš na seksi ženska oblačila in težave

Fetiš na seksi ženska oblačila in težave

Pozdravljeni. Star sem 32 let in že od malih nog (4 ali 5 let) imam fetiš na zapeljiva ženska oblačila. Kot nekajletniku se je začelo z gledanjem fotografij žensk v kopalkah. Ob tem sem takoj začutil vznemirjenje, medtem ko sem ob gledanju nagih žensk bil čisto hladen. V srednješolskih letih se je nadaljevalo s samostoječimi nogavicami, v študentskih letih pa s hlačnimi nogavicami (najlonkami), kasneje še s satenastimi bluzami ter salonarji.
Prvič sem seksal pri 23. in že pri prvem spolnem odnosu, torej ko sem izgubil nedolžnost, je danes bivše dekle ustreglo moji želji in si oblekla hlačne najlonke, katere sem predhodno s škarjami preluknjal med nogami. Do danes sem seksal s 4 ženskami, pri čemer prva tri dekleta s tem niso imela težav in so ustregle moji želji. Problem se pojavi pri zadnjšnjem dekletu, s katero sva skupaj od septembra 2015. Sva v zvezi na daljavo in se videvava na vsakih nekaj mesecev po cca. 10 dni. Za nobeno ceno noče imeti oblečene kakšnega seksi kosa oblačila med spolnim odnosom. Nekajkrat mi je rekla če ne bom hotel tega razumeti, bo med nama konec. Domnevam da je težava v njenem pomanjkanju samozavesti. Kadar v poletnih mesecih zavijeva v trgovine, mi jo nekoliko uspe omehčati ko jo peljem na oddelek z ženskimi kopalkami. Do le-teh nima nekega odpora. Mislim da ji dajem občutek, da me povsem naga ne privlači. Kako naj ji na ljubeč način sporočim, da jo imam rad in mi je seksi, oblečena v erotične krpice pa superseksi?
Hvala

Spoštovani!

V tem, kar imenujete svoj fetiš, opisujete svojo osredotočenost na svoj potek vzburjenja. Na drugi strani imate dekle, kjer to poteka na drugačen način.
Ljubeč način je vsekakor tak, da upoštevate potrebe tudi na drugi strani. Da se osredotočite na potrebe pri partnerki. Ljubeč odnos pomeni ples med dvema, ki si medsebojno znata ugoditi.
Morda tudi vaše vzburjenje spi in čaka, da boste doživeli nekaj drugega v odnosu kot zgolj zunanji dražljaj, na katerega ste pogojeni, da vas vzburi. Na tem področju je še toliko neraziskanih možnosti.
Lahko se pogovarjate s svojo partnerko, kaj njo vzburja. Verjetno boste presenečeni nad načini.
Nekaj o tem, kako preusmerimo pozornost od svojega doživljanja na odnos, sem pisal na tem forumu že pisal na povezavi:
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=277&t=11064431

Svetujem vam, da na temo povezanosti v partnerskem odnosu berete knjigo Susan Johnson, Močno me objemi.

Lep pozdrav,

New Report

Close