Najdi forum

life.si L-Arginin 500 mg

Naročil sem to zadevo prek strani life.si, piše da bi naj bila pošiljka iz Anglije. To želim imeti za boljšo erekcijo, saj je slabša zaradi uporabe AD. Ima kdo izkušnje s tem, je vredno nakupa? Tudi ta stran je vredu? Pač upam da bo to res to, da ne bom dobil neke fake zadeve ali pa kaj.
Mogoče sem res malo prehitro si naročil

Absolutno je neumnost, da zadevo naročaš po spletu! Arginin dobiš v vseh slovenskih, avstrijskih in nemških lekarnah. Pa verjetno v še kakšnih drugih. Druga stvar pa je, da ti to pri erekciji ne bo prav nič pomagalo. To je navadno prehransko dopolnilo, ki sicer spodbuja določene procese v telesu ampak zagotovo pa ne erekcije. Gre za aminokislino, ki jo večkrat predpisujemo za raztrupljanje amonjaka je pa super zaščita za jetra.
Če imaš težave z erekcijo zaradi AD, potem pejt do dohtarja, ker obstaja kar nekaj krasnih dodatkov za spodbujanje erekcije, kar pa Arginin zagotov ni!
Ljudje božji, dejte se posvetovat z dohtarji, ko gre za tablete. Ne more vsak bumbar sam sebi postavljat diagnoz in naročat zdravil po netu. S tem si delate tako škodo, da to ni res! Mi smo že imeli problem, ko je ena bolnica sama sebi naročila neke tablete, pa se niti ne spomnim za katero stvar, potem pa padla skupaj. Ko so jo z rešilcem prepeljal na urgenco, utipkal njene podatke seveda ni bilo nobene zabeležke, da je pojedla kako zdravilo. Če bi ga ji predpisal zdravnik, četudi bi prišlo do alergijske reakcije, bi to na urgenci v trenutku prepoznali, ker bi videli v podatkih. Tako pa niso!

L- Arginin močno vzpodbudi erekcijo, še posebej z ginsengom.
Kupiš v vseh športnih trgovinah, Proteini.si, imajo odličnega!

nova
Uredništvo priporoča

Ne, absolutno se NE motim. Pri problemih z erekcijo je treba zelo dobro vedet, zakaj ni erekcije, torej avtor prav, da zaradi AD, kar je kar možno, ampak take težave Arginin rešil NE bo.

New Report

Close