Najdi forum

samo sex mi roji v glavi

Sem v zrelih pedesetih letih. Že od najstniških let, mi v glavi roji sex. Da izpostavim problem. Že pri pogledu na žensko mi v glavi prešine misel, kakšno spodne perilo ima?, Ali je urejena spodaj? Kako bi jo počasi slačil … Preprosto povedano kako bi se ljubil in sexal z njo. Zanimivo je to, da ne gledam na to da bi zadovoljil sebe, ampak da vidim kako uživa in zadovoljim njene potrebe.
Zakaj v večini žensk vidim le to, kako bi jo spolno zadovoljil? Vendar ne samo na način, da se združima, temveč z predigro. Kaj je to narobi, da imam željo skoraj vsako žensko zadovoljit z predigro, se ji posvetit in videt kako uživa? Najhuje je v letnem času, ki se preko majce vidi obris nederčka in preko hlač ali ozkega krila kako spodnje perilo ima. Takrat mi najbolj udari opisana domišlija o zadovoljitvi ženske.

sany

Spoštovani!

Eno so fantazije, drugo je realnost vaših izkušenj s konkretnimi intimnimi odnosi. Pri vaših letih bi naj bile fantazije preteklost in realne izkušnje nekaj, iz česar bi črpali zadovoljstvo za svoje seksualne potrebe.

Lep pozdrav,

Objava čaka odobritev

New Report

Close