Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti Težava z erekcijo zaradi bolečine v spodnjem delu trebuha

Težava z erekcijo zaradi bolečine v spodnjem delu trebuha

Pozdravljeni,
star sem 32 let in drugače popolnoma zrav ter se redno ukvarjam s športom. Pred dobrima dvema tednoma se mi je pojavila bolečina v spodnjem delu trebuha zaradi katere imam težave z erekcijo (je prisotna le kratek čas (npr. 5 min) potem pa izgine). Bolečina je dokaj blaga, včasih čutim kot da me nekaj zbada. Občasno se bolečinarazširi tudi do dimelj. Drugih težav nimam (odvajanje vode in blata je normalno). Tudi želje po spolnosti sedaj nimam. Pred tem nisem imel nikoli problema s tem. Odnose s partnerko sem imel približno vsak drugi dan. Opazil sem, da preden se je bolečina pojavila (teden ali dva prej), me je med mastrubacijo včasih zabolelo (zapeklo) v spodnjem delu trebuha.
Bil sem na pregledu pri osebnem zdravniku (vse opisano sem mu povedal), ki pravi, da je vzrok v poškodovani trebušni mišici. Namreč, pred dvema mesecema me je med premikanjem pohištva zapeklo na levi strani trebuha. Po nekaj dneh je bolečina v mišici izginila. Ukvarjam se tudi s supanjem (stoječim veslanjem), pri čemer so trebušne mišice precej obremenjene in se bi zaradi tega poškodba mišice lahko vlekla. Od kar se je pojavila bolečina v spodnjem delu trebuha (pred dvema tednoma), se s športom več ne ukvarjam, vendar se stanje ne izboljšuje. Zdravnik pravi, da znakov kile nimam, ter da počakam še dva tedna in, če bolečina ne izgine, se spet oglasim pri njemu.
Ali je možno, da so problemi z erekcijo in željo po spolnosti povezani z opisano bolečino? Bi moral vztrajati, da me pošlje na nadaljne preiskave?

Hvala lepa.

Spoštovani,

opis razlogov je smiseln. Verjetno se je bolečina sanirala in v tem primeru lahko vidite, kako bolečina vpliva na misli in spolno funkcioniranje.
Sicer pa je za te vrste težav najprimernejši naslov urolog.

Lep pozdrav,

New Report

Close