Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti obrezovanje in prehitri izliv

obrezovanje in prehitri izliv

Pozdravljeni!
Star sem 29 let in sem normalno spolno aktiven, vendar imam problem. Ob spolnem odnosu ko se kožica penisa spušča proti korenu se kožica zelo nategne in se mi glavica penisa ukrivi navzdol. V mehkem stanje je zadeva neboleča v trdnem pa je zadeva zelo moteča in boleča. Bil sem že pri urologu, ki mi je predpisal mazilo, ki pa ni pomagalo.
Vzporedno s tem problemom imam problem z prezgodnjim izlivom oz. z prekratkim spolnim odnosom. Sama penetracija sicer traja cca 2-5 minut vendar bi rad ta čas podaljšal zaradi partnerke.

Da bi rešil oba problema hkrati bi si dal penis obrezati vsaj tako mislim da bi se znebil oba problema. Me pa zanima koliko je to res da zaradi obrezovanja penisa in posledično izpostavljenosti glavice le ta postane neobčutljiva in bi lahko sam spolni odnos trajal dlje? Zanima me ali je to res.

Če mogoče veste koliko stane taka operacija in kje bi lahko to opravil?
Kaj mi vi svetujete ali bi lahko to bila rešitev ali ne?

Hvala

Spoštovani,

Na vsa vprašanja boste dobili odgovor pri urologu, kamor lahko pridete z napotnico, ki vam jo napiše splošni zdravnik.

Lep pozdrav,

res je da je glavica bolj izpostavljena in se drgne ob vse in je zato manj občutljiva.
Da bi imelo to povezavo z prehitrim izlivom. Verjetno ne bi podaljšal spolnega odnosa na dolžino, ki odgovarja partnerki.

nova
Uredništvo priporoča
Objava čaka odobritev

New Report

Close