Najdi forum

Fantje, ali vas moti?

Zdravo!

Imam eno vprasanje za vas… In sicer.. Zanima me ali vas moti, ce ima zenska velike male sramne ustnice? Kak dober centimeter gledajo ven iz velikih sramnih ustnic.. Namrec jaz se zaradi tega pocutim zelo nesamozavestna, razmisljam o operaciji ker mi je grozno stati naga ali pa pustiti fantu, da gre z roko tam dol… Ne samo to, tudi v spodnjem perilu ali kopalkah se pocutim grozno zaradi tega.. Seksala sem le z enim fantom, kar nekajkrat, sicer mi nikoli ni omenil da ga kaj moti, vedno je pohvalil da mu je vsec da sem ga tako “vesela”… Vendar jaz se res pocutim zelo nesamozavestno zaradi tega in me zanima, kaksen pogled imate vi na to?

Najlepsa hvala za odgovore.

To sploh ni problem.

Ne boj se, meni je lepo. Moja je tudi rekla da ji ni všeč, ampak jaz to imam rad.

Operacije pa tudi niso preproste. Če se ne zaceli dobro, boš imela še več problemov, mogoče tudi ne boš morala imeti spolnih odnosov, če kirurg kaj narobe naredi.

Pol leta nazaj sem si popraskal kožo na ahilovi tetivi in če si ne namažen s kremo, se koža posuši in olušči. To je samo en majhen problem s kožo, kaj pa če se zaplete z genitalijami?

Objava čaka odobritev

New Report

Close