Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti Kamagra gel sidenafil citrat 100mg

Kamagra gel sidenafil citrat 100mg

Spoštovani

Pri starosti 40 let nisem imel nobenih problemov z erekcijo. Nato sem od prijateljev izvedel za kamagra gel, poizkusil iz radovednosti, ter potem to redno kar jemal ( id..t 🙁 ) Jemal sem kasno leto, nato sem hotel prenehati z jemanjem kamagre, pa me je skrbelo da brez nje ne bo enaka erekcija. Na zalost tudi ni bila. Jutranja erekcija je bila redno prisotna, pri samozadovoljevanju tudi, ko pa je prislo do spolnega odnosa pa je bil polom. Kdaj ce nisem dosti razmisljal o tem je bil spolni odnos v redu.
Ali je to v moji glavi, da sem nesiguren vase ali je fizicno za to kriva kamagra?
Hvala za odgovor.

Spoštovani,

Erekcija, ki je prisotna v enih okoliščinah in v drugih odsotna verjetno nima povezave z nekim fizičnim dejavnikom.
Začarani krog je očiten: strah, da ne bo erekcije deluje tako, da erekcije res ni.
Imate pa tudi odgovor iz lastne izkupnje: ko niste razmišljal (in niste pustil strahu, da deluje), je bilo v redu.

Lep pozdrav ,

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

New Report

Close