Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Zdravljenje kolena z matičnimi celicami

Zdravljenje kolena z matičnimi celicami

Pozdravljeni Dr. Milošević,

tast (star 71 let) je bil že 2 x operiran, zaradi hujše obrabe hrustanca kolena. kaj dosti mu niso pomagali, še vedno ga koleno pri hoji boli, zato šepa in hodi s palico. Je kakšna možnost, da bi se koleno pozdravilo z matičnimi celicami?

Hvala za vaš odgovor.

Poštovana, postoje šanse no prije svega potrebna nam je Vaša dokumentacija, po mogućnosti ako imate magnetsku rezonancu i RTG koljena da se vidi kakva je točno dijagnoza te nakon utvrđenog stanja Vam možemo dati detaljnije upute oko liječenja.
Molimo vas ako nam se možete javiti na mail adresu [email protected] ili nas nazovite 01 5510 832. Lijepi pozdrav Milan Milošević

Spoštovani,
zanima me, kako je z zdravljenjem hrustanca v kolenu z matičnimi celicami v primeru ,ko imaš težave s ščitnico (hipotiroza). Prebrala sem, da gre v tem primeru za kontraindikacijo. Kaj mi Vi svetujete oz. kakšne so Vaše izkušnje?
Hvala in lep pozdrav.

nova
Uredništvo priporoča

Poštovani, liječenje matičnim stanicama nije u nikakvoj kontraindikaciji sa štitnjačom.
Za sve daljnje informacije i pregled slobodno se javite na naš telefon ili email adresu kako bi vam detaljnije mogli dati informacije koje vas zanimaju.
Lijepi pozdrav, Milan Milošević

Koliksna je cena za eno koleno pri poskodbi hrustanca na golenici

Poštovani, imamo više mogućnosti liječenja hrskavice koljena te bi vas molili da nas kontaktirate putem telefona ili mailom kako bi vam detaljnije mogli objasniti postupak.
Lijepi pozdrav, Milan Milošević

New Report

Close