Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Črnuče

Default avatar

reka sava?

Ali je reka Sava primerna za kopanje za otroke?
Default avatar

nikakor

Si nora?
Default avatar

Mi smo se kopali

Mi smo se kopali v Savi pred kakimi 60 leti, ko sem bila osnovnošolka.
Default avatar

reka sava?

Zakaj? Nikoli nismo bli tko da nevem, razmišljam kam bi otroke v Lj odpeljala na kopanje, pa ne na bazen?
Default avatar

no go

Po Savi vsake kvatre kakšno truplo priplava, na obrežju se najdejo črepinje od žurk, voda pa kontaminirana da je kej. Jaz se psu ne bi lahkega srca pustila, da se v njej kopa.
Default avatar

nikakor

reka sava? je napisal/a:
Zakaj? Nikoli nismo bli tko da nevem, razmišljam kam bi otroke v Lj odpeljala na kopanje, pa ne na bazen?
In ti bi jih peljala v Savo? Daj jim raje plačaj tiste vstopnice za kopališče in se ne igraj z njihovimi življenji. Si že kdaj koga videla, da bi v Savi plaval?
Default avatar

jeli

Za Savo ne vem kako čista je. Vem pa, da so se v Črnučah kar kopali v njej. Je pa mrzla. Poskusi v Pirničah, je v bližini reke Save topel izvir, kot nekakšen bazen in vem, da je bilo še lani polno otrok v njem in so res uživali. Boš pa verjetno težko našla in boš morala tam vprašat kakšnega domačina.
Default avatar

Rakica 77

Mi smo se včasih kopali v Savi, ampak tega je že res kar precej let.

Je dejansko zelo deroča reka in ni primerna za kopanje. V večini pa se tja hodijo sončit nudisti, pa še kakšnega "razkrivača" lahko srečaš.

Če bi se že radi kopali v naravi potem ti raje predlagam Bled ali Bohinj. Kar pa je vrjetno spet malček dražje kot pa Sava.
Default avatar

pollyanna

No če boš iskala tisti izvir pri Pirničah, se mu reče Straža, tako da boš vedela vprašat. Ima pa voda konstantnih 21 stopinj pri izviru, v bazenčku se pa potem segreje.
Default avatar

reka sava?

Rakica 77 in pollyanna hvala za idejo...lp
Default avatar

mirijam

Naš župan je lani plaval po Savi in že povabil spet za letos, ker je voda v Savi baje ok za plavanje.
Mi imamo raje bazene.
Default avatar

barčica 61

Nikar v Savo, če imaš rada otroke.

Brezplačno kopanje imaš npr. zelo lepo na Bohinjskem jezeru, npr. Šobec - stane 4 EURE na osebo. Zapelji se en dan do slovenskega primorja.
Default avatar

Ona55

Tudi jaz sem se kot otrok pred 50 leti pogosto kopala v Savi in sicer desno od mostu, ki je bil ko si šel iz smeri Ljubljane, prejo šmartna čez Savo. Bil je en del malo umaknjen in skozi Sava ni drla, bila je pa vsekakor mrza.
Default avatar

luka1231

Da.
Default avatar

seveda ne

luka1231 je napisal/a:
Da.

Ker je mrzla in deroča.
Default avatar

1231

Deroča na plažah načeloma ni, glede temperature pa je odvisno od preference.
Default avatar

Zvečer

se tam zbirajo swingerji.