Potovanja.Over.Net

Izleti po Sloveniji

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Zanimiva mesta, pohodniške poti, terme, turistične kmetije. Odgovorite ali zastavite vprašanje. Skupaj raziskujmo prelepo Slovenijo.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

Kolo pot Domžale-Kamnik ob Kam.bistrici

Default avatar

Kdo ve kolesarska pot

To soboto kolesarila. Iz Domžal prišla do Volčjega potoka. Nisem našla naprej poti do Kamnika. Je ta sploh speljana ob Kam.bistrici naprej do Kamnika ali se tam zaključi? Hvala za odg tistim ki poznate pot
Default avatar

2f4u_1970

Se nadaljuje..,

Prides do kamniske bistrice.... 20km nekje..
... če je ženska enkrat tih, si ga najebal!
Default avatar

1raglja

2f4u_1970 je napisal/a:
Se nadaljuje..,

Ma ja. Tam okol Nožic kolikor se mi sanja je en šmorn. Naj bi pa prišel tja do kamniske qulandije, sam ne vem če res skoz ob vodi.
Jaz v radomljah zakljucim in grem na obicajno cesto, itak pa med vsemi vozičkarji in sprehajalci psov ni ne vem kak kolesarjenje.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar

Sprehajalna pot

1raglja je napisal/a:
2f4u_1970 je napisal/a:
Se nadaljuje..,

Ma ja. Tam okol Nožic kolikor se mi sanja je en šmorn. Naj bi pa prišel tja do kamniske qulandije, sam ne vem če res skoz ob vodi.
Jaz v radomljah zakljucim in grem na obicajno cesto, itak pa med vsemi vozičkarji in sprehajalci psov ni ne vem kak kolesarjenje.
Pot ob kamniški bistrici NI kolesarska pot, ampak je namenjena VSEM, tako sprehajalcem kot tudi kolesarjem (normalnim)! Na žalost pa se je zadnje čase skoraj nemogoče sprehajati, ker je polno bumbarjev na kolesih, ki po poti divjajo kot norci.
Pojavlja se paradoks, da je na sprehajalni poti polno divjakov na kolesih, na cesti Domžale-Kamnik pa kolesarjev, ki prav počasi lezejo in ovirajo promet :P
Default avatar

1raglja

Sprehajalna pot je napisal/a:
1raglja je napisal/a:

Pot ob kamniški bistrici NI kolesarska pot, ampak je namenjena VSEM, tako sprehajalcem kot tudi kolesarjem (normalnim)! Na žalost pa se je zadnje čase skoraj nemogoče sprehajati, ker je polno bumbarjev na kolesih, ki po poti divjajo kot norci.
Pojavlja se paradoks, da je na sprehajalni poti polno divjakov na kolesih, na cesti Domžale-Kamnik pa kolesarjev, ki prav počasi lezejo in ovirajo promet :P
No saj ne mislit, da jaz divjam, ampak čist preveč gužve je zame tam, sploh čez vikend,.da bi se še jaz šla drenjat. Čeprav mi je luštna pot, brez klancev,.senca, pa še bistrica hladi zraven. Nekih kolesarskih poti pa v naših krajih ni. Da bi bila kolikor toliko varna. Morda tista pod šumberkom, sam zame je že umetnost do tja pridet, ko vsi avtomobilisti komaj cakajo, da uletijo na ac.
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
Default avatar

2f4u_1970

Jst sem tist brzi gonzales k vsi vozijo proti men... nkakor da bi sli na pravo stran struge ...

Bernardi resi vse zadrege na mivki pa kaksno zogo.
Ti kiklcardeca... bos kaj se spilala?
Lp
... če je ženska enkrat tih, si ga najebal!

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net