Potovanja.Over.Net

Izleti po Sloveniji

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Zanimiva mesta, pohodniške poti, terme, turistične kmetije. Odgovorite ali zastavite vprašanje. Skupaj raziskujmo prelepo Slovenijo.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

V katero dolenjsko mesto mi svetujete, da se preselim iz Ljubljane?

Default avatar

franc jodl

Mirno Peč odsvetujem. Tam niso doma dobri ljudje. Zato se tam tud reše gadova peč. Sekajo hujš kot ižanci.
Default avatar

Taku je tu

franc jodl je napisal/a:
Mirno Peč odsvetujem. Tam niso doma dobri ljudje. Zato se tam tud reše gadova peč. Sekajo hujš kot ižanci.
Lepšga mesta ni, kukr je Nou mest, taku dobr kukr te bomo pr nas sprejel, te naujo nikjer drgje.
Default avatar

Večje mone

Taku je tu je napisal/a:
franc jodl je napisal/a:
Lepšga mesta ni, kukr je Nou mest, taku dobr kukr te bomo pr nas sprejel, te naujo nikjer drgje.
Večje mone kot v Novem mestu, najdeš samo še v Ljubljani, ste ravno za skupaj.
Default avatar

GOODLIFE

Večje mone je napisal/a:
Taku je tu je napisal/a:

Večje mone kot v Novem mestu, najdeš samo še v Ljubljani, ste ravno za skupaj.
Hehehe, se bi se strinjal s tem, je pa res da se dolenjci najbolj razumemo z žabarji, saj jih pol okoli mene navija za Olimpijo od nekdaj.

Največje mone so drugače na primorskem, to bi lahko že vedel, če uporabljaš ta izraz.
Default avatar

franc jodl

Selim se je napisal/a:
Ogledovala sem si Ivančno Gorico, Trebnje, Škocjan, Novo mesto, Mirno Peč, Kostanjevico ob Krki, Šentjernej.

Katero mesto je po vašem mnenju najboljše?
V Novem mestu ne bi nikoli živel. Tam je folk čist mem. Mestu vladata dve družini in se izmenjujejo v županovanju. Delijo se na krkaše in revozne. Krkaša prepoznaš že na prehodu za pešče. To je oseba, ki ima štango v riti in nate glede z viška kot ortodoksni žid. Revozovci so bolj reveži, še za cviček nimajo. Šnopc tolčejo, ker morajo skoz delat v treh izmenah. Pol so pa še tisti, ki so na desnem bregu krke. Tem se pa reče Podgurci. Niso čist tapravi, ampak za meščane so to kot eni migranti. Ne spadajo v novomesto, čeprav živijo tam blizu.
Default avatar

Ritapita

Krško.
Brežice.
NM. Mi je pa kr neki. Brez duše. Groza.
Default avatar

Lorelajg

Poatojna. 😉
Na dolenjsko resne bi šla.
Default avatar

Res je

V Grosuplje vozi mestni avtobus torej je kaj?

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net