Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Menina planina

Default avatar

v hribe bi šla

Kdo morda ve se da pripeljat do Biba planine? Od tam je do Menine slaba ura hoda. Imam željo it jutri, pa mi je od drugod predaleč.

Hvala lepa
Default avatar

zdaj pa res ne

v hribe bi šla je napisal/a:
Kdo morda ve se da pripeljat do Biba planine? Od tam je do Menine slaba ura hoda. Imam željo it jutri, pa mi je od drugod predaleč.

Hvala lepa

Zdaj po tem snegu? Pa še mrzlo bo in ledeno.Eni se imate pa res veselje s helikopterjem voziti v dolino...

Default avatar

v hribe bi šla

zdaj pa res ne je napisal/a:

Hvala lepa

Zdaj po tem snegu? Pa še mrzlo bo in ledeno.Eni se imate pa res veselje s helikopterjem voziti v dolino...

Mrzlo? Meni pozimi ni mrzlo, ne maram poletja...prav tako imam dereze...bolj me skrbijo neočiščene ceste če že...drugače pa narava pozimi je zelo lepa, predvsem pa manj folka pohajkuje okoli kar mi tudi zelo sede...glede vožnje s helikopterjem...to je moja velika želja, a vseeno ne za vsako ceno...če me razumete
Default avatar

itisme

zdaj pa res ne je napisal/a:

Hvala lepa

Za gojzerje, dereze, bundo, kapo, rokavice... še nisi slišala?
(Skoraj) ni lepšega kot gore pozimi (zimske ture).

Avtorica, o prevoznosti cest išči informacije na hribi.net in v FB skupinah Hribolazec, Gorske avanture...
Default avatar

Vesel oče

Poznam pot pa tudi mene ne zebe. Lahko se zmeniva, če si še samska....vendar pojde zraven tudi moj sin. Tudi on ima rad zimo....