Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Katere toplice priporočate?

Default avatar

ikolč

Do sedaj smo hodili predvsem v Šmarješke in Dolenjske toplice, vendar le na kopanje in savnanje (nismo torej spali in jedli), ker smo z Dolenjske.
Sedaj pa z mojim razmišljava, da bi šla kam za vikend. Izbrala bi toplice, zato me zanimajo vaši predlogi katere toplice so res ok - od hrane do kopanja, obožujeva tudi savne, pa tudi luštne sobe, okolica - za kaj pogledat.
Default avatar

podčertrtek

Definitivno Olimje.
Default avatar

TIna03

Terme Olimia, hotel Sotelia in wellness Orhidelia. Midva hodiva že dest let in je res vrhunsko.
Default avatar

tlele

Meni je bilo fajn v Radencih - hotel Radin, Terme 3000, Terme Vivat, absolutno nikoli več Čateške (obupna gneča povsod) in Rogaška (ni bilo it kam malo naokoli). Za dva do tri dni je tudi Dobrna ok, bazen je sicer bolj majhen, so pa lepe savne v Vita hotelu in lepa okolica za sprehode. Dobra hrana, relativno ugodne cene.
Terme Olimia so pa še na mojem "to do" seznamu.
Default avatar

Se strinjam tudi jaz

TIna03 je napisal/a:
Terme Olimia, hotel Sotelia in wellness Orhidelia. Midva hodiva že dest let in je res vrhunsko.

Tudi midva že nekaj let hodiva v Olimje. Orhidelia je res vrhunska. Rada pa greva tudi v Prekmurje, Moravske toplice - Terme 3000. Tudi fajn, ljudje prijazni, hrana odlična:-)
Default avatar

realno

Če ne maraš šundra, otroškega vrišča in kričanja, špricanja ob skakanju, pa bolj kulturne ljudi,potem res Podčetrtek, Orhidelija. Ker visoka cena vstopnin tudi rangira obiskovalce :)

Če pa te to ne moti, potem pa tudi kakšen RImske terme, Bioterme Mala Nedelja, pa Terme Vivat . Samo še bolje bo prihodnji teden, kose končajo počitnice in ne bo več toliko navala šolarjev.
Default avatar

bednores

Se strinjam tudi jaz je napisal/a:
TIna03 je napisal/a:

Tudi midva že nekaj let hodiva v Olimje. Orhidelia je res vrhunska. Rada pa greva tudi v Prekmurje, Moravske toplice - Terme 3000. Tudi fajn, ljudje prijazni, hrana odlična:-)
Meni pa tolk bedno kot v teh toplicah ni bilo še nikjer. Tisti podzemni hodniki, brrrrr....
Default avatar

bo kar držalo

bednores je napisal/a:
Se strinjam tudi jaz je napisal/a:

Meni pa tolk bedno kot v teh toplicah ni bilo še nikjer. Tisti podzemni hodniki, brrrrr....
kot hodniki pod ljubljanskim UKCjem, ja :)
Default avatar

strunjanka

Talaso Strunjan bi vaju potem tudi mogoče navdušil. Naju je. Njihov wellness sprostitveni center, s poudarkom na morju, soncu, soli.
Notranji del seveda pride bolj v poštev v jesensko-zimskem času.
Default avatar

Maraajke

Če te ne moti iti čez mejo, so takoj v Lentiju Terme Lenti, Thermal hotel Balance, 4 *. Bila letos preko megabona. Prijazno osebje, sobe lepe, čiste, hrana božanska, zajtrk in večerja. Vstop v savne in fitnes, brezplačna izposoja kolesa. Prideš v petek dopoldne, dobiš zapestnico in si že njihov gost in greš lahko na bazen. Ob 15 greš lahko v sobo. V nedeljo se do 11 odjaviš, zapestnico pa lahko obdržiš do 21, ko se zaprejo bazeni.
Naju je s kuponom prišlo okoli 190 eur, 2 nočitvi s polpenzioni.