Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Zakaj na Bledu ne smeš sedet v senci ob jezeru!

Default avatar

no-ja

je plačljivo je napisal/a:
no-ja je napisal/a:

Od kdaj je pa kopanje na Bledu plačljivo?
Baje je plačljivo že nekaj let. Plačljivo, ali ne, Bled je zame čisto povprečen kraj. Res nič posebnega. Nič posebnega tudi ni postrežba v npr. najbolj "!slavni" kremšnita kavarni (restavraciji). Pravzaprav, delam krivico. Tam je postrežba slaba.
Nič baje, zanima me kje točno (pa ne mi sedaj o grajcu) - ker v Zaki, mali Zaki in na Mlinem vem da ni - razen, če pod plačljivo mislite na parkiranje.
Default avatar

Teta fani

Toliko nastrojenosti, do svoje deželice, katero turisti hvalijo, mi pa znamo samo šinfati je zelo zelo żalostno. Slovenija je res majhna, je pa leoa, čista, raznolika. Ljudje smo prijazni in predvsem delavni.
Veliko sem že prepotovala upam, da še kar nekaj bom. Nikoli ne primerjam držav med seboj. Je pa res enim so bolj všeč jabolka, drugim hruške.......
Bled je majhen, vendar lahko lepo preživiš dan v njem. Imajo luškan adrenalinski oark, spust s sankami, veslanje po jezeru, pešp pot okoli jezera, grad, znamenita kremsnita, kopanje, pohodi.......kaj bi še radi? Ja neka pravila igre pa morajo biti drugače je kaos. Bled je turistično mesto in si verjetno ne morajo provoščiti zastonjkarstvo.
Na Bled se gotovo vrnem, vendar jeseni.
Default avatar

sam fprašam

A tud na Bledu se ne mores sprehajat v kopalkah? Kaj pa v kanotjeri in z zobotrebcem v ustih???
Default avatar

burkini na Bledu

sam fprašam je napisal/a:
A tud na Bledu se ne mores sprehajat v kopalkah? Kaj pa v kanotjeri in z zobotrebcem v ustih???
Ne pač pa v burkiniju! To pa lahko, še kopaš se lahko v njem! Videno 2 dni nazaj!
Default avatar

bled parkrat letno

Na Blad greva z možem parkrat letno. V bistvu na sprehod okrog jezera. Na kremšnito bolj redko. Tudi nama se zdi, da postrežba tam ni prijetna.
Bled ni nič posebnega.
Default avatar

Aha

Teta fani je napisal/a:
Toliko nastrojenosti, do svoje deželice, katero turisti hvalijo, mi pa znamo samo šinfati je zelo zelo żalostno. Slovenija je res majhna, je pa leoa, čista, raznolika. Ljudje smo prijazni in predvsem delavni.
Veliko sem že prepotovala upam, da še kar nekaj bom. Nikoli ne primerjam držav med seboj. Je pa res enim so bolj všeč jabolka, drugim hruške.......
Bled je majhen, vendar lahko lepo preživiš dan v njem. Imajo luškan adrenalinski oark, spust s sankami, veslanje po jezeru, pešp pot okoli jezera, grad, znamenita kremsnita, kopanje, pohodi.......kaj bi še radi? Ja neka pravila igre pa morajo biti drugače je kaos. Bled je turistično mesto in si verjetno ne morajo provoščiti zastonjkarstvo.
Na Bled se gotovo vrnem, vendar jeseni.
Ti pa si za hece ej, če bi ti veliko prepotovala pa ni treba it daleč bi vedela, da je Bled beda od bede, razen tistega jezera in na vsakem vogalu redarja, ki te oguli za parkirnino Bled nima nič. Kremšnite so že povsod drugje boljše, postrežba je pa na Bledu katastrofa, tako da...Na Bledu vse kar znajo z županom na čelu je guliti turiste za parkirnino do onemoglosti, enako je v Bohinju. Zato Bled in Bohinj hvala lepa.
Default avatar

Davidhood

kaj pa je narobe