Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Moravske ali Terme Lendava

Default avatar

terme

Katere terme bolj priporočate Moravske toplice ali Lendavo ali mogoče katere druge?
Default avatar

BonicaMellucci

terme je napisal/a:
Katere terme bolj priporočate Moravske toplice ali Lendavo ali mogoče katere druge?
Druge. Od junija do konca avgusta: nobenih, preveč neotesane in kričeče mularije. Sredi septembra Čatež (zunanji bazeni). okt-nov: Radenci. Dec - jan: spet nobenih (zaradi istih razlogov kot poleti). Feb-Maj: Radenci, Olimje, pogojno tudi Dobrna (april idealno obdobje za savne - prazne).
Default avatar

od teh

Od teh Moravske, imajo več bazenov, višjo vodo in so lepše urejene (lani prenovljene delno). Lendava so sicer luštne, ampak je nizka voda v bazenih, tobogani so trije, ampak ne prideš zraven, jih otroci takoj okupirajo.
Sicer pa odvisno kaj iščeš, bolj umirjene so npr Dobrna in Rimske terme, ki so brez toboganov in imajo samo 2 bazena in zato niso tako zanimive. Nam je bilo všeč tudi v Topolšici, kjer so različno topli bazeni. Bili smo tudi na Ptuju, kjer je kar lep vodni park...
Default avatar

MENI OSEBNO

terme je napisal/a:

Meni so Moravci precej lepši od Lendave. Bila v obeh, večkrat, ampak Terme 3000 Moravci so mi bolj všeč. Kričeče mularije je zdaj, ko so počitnice, itak povsod veliko. Tu se ne da nič pomagat.
P.S. Sicer pa, Olimje zasedajo 1. mesto:))
Default avatar

rada manjše

Rada imam manjše terme, bolj intimno/prijetne. Moravci- ne, tudi Čatež- ne.
Lendava-pogojno.