Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Bloško jezero

Default avatar

Junij

Ali je že kdo bil na dopustu ob Bloškem jezeru, v lesenih hiškah? Se odločamo, da bi šli za en vikend ....
Default avatar

Teta fani

Lani smo šele odkrili Bloško jezero. Super zadevca in se zagotovo še vrnemo. Priporočam.
Default avatar

midva sva bila lani

Midva sva bila lani prvič. Zanimivo. Za dopust se ne bi odločila.
Default avatar

pravkar

V soboto smo šli v izvidnico.
Prekrasna narava, lepo urejene lesene hiške in ostala infrastruktura, nadvse prijazna mlada natakarica (za ostalo osebje ne vem). Cene najema se mi zdijo zmerne, povsem pa padejo na kulinarični ponudbi. Karfijolna juha ali golaž ali pomfri z dunajcem. Nobenih solat ali zelenjavnih jedi (juho odmislim). In tisti pomfri z dunajcem, ki ga vržejo iz vrečke v olje, se mi je zdel drag - 10 eur. Skratka, infrastuktura izjemna, kulinarika zanič.
Z možem sva rezervirala hiško za avgust. Po mojem nama ne bo žal.
Default avatar

Junij

Hvala za info! Sem rezervirala za vikend - da se malo odklopimo. S sabo bomo vzeli mini kuhinjo in si sami kaj pripravili za pod zob.
Default avatar

Zanimivo

Zelo lepo urejeno in zelo prijazna postrežba. Gneča je bila prejšnjo nedeljo ogromna.
Cene ubijalske. 6 čevapčičev postreženih za plastičnih krožnikih 10 evrov, točen sladoled 2.5 evra...
Default avatar

Vikend

Ali je v skupni kuhinji posoda?
Default avatar

Posodaoda

Ni posode. Bi se pa najbrs lahko kaj dogovorili.
Default avatar

Tudiiii

A je bil kdo letos? Kako je? Mogoče bi se sli jutri tja kopat. Slike so res lepe.