Potovanja.Over.Net

Izleti po Sloveniji

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Zanimiva mesta, pohodniške poti, terme, turistične kmetije. Odgovorite ali zastavite vprašanje. Skupaj raziskujmo prelepo Slovenijo.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

Dobra restavracija v Mariboru

Default avatar

Bybyby

Zdravo

Zanima me če kdo pozna kakšno dobro restavracijo z odlično hrano v Mariboru? Pa da so solidne cene in porcije.
Hvala
Default avatar

odvisnoodhrane

odvisno od tega kar želiš jesti. moji predlogi:
pizza, testenine : - picerija pomodoro (malo dražje, vendar odlične pice)
- la cantina (super lokacija, odlična hrana)

ribe : novi svet (najboljše ribe v mesu, dražje cene)

mehiška hrana: galeb (malo dražje)

burgerji in drugi american food: jack and joes ali pa đabiri

Če pa iščeš takšen lokal, ki zdruźuje različne vrste hrane pa da ni predrago, bi pa ultimativno predlagal ancoro v mestu.
Default avatar

Bae neprijavljena

Jaz bi na zgoraj navedeno še dodala Isabelo v Poštni ulici - moj najljubši plac.
Default avatar

dsimon1

Rozmarin, kjer so dobre pizze, steaki imas tudi ostalo hrano. Tudi Toscana in Mlada lipa sta ok.
Default avatar

Ali pa ta

Vetrinjski dvor v vetrinjski ulici v samem centru. Odlična hrana - kosila, večerje, zajtrki, pice itd ... Velike porcije pa solidne cene. Ko sem v mbju živel dve leti, sem obdelal veliko restavracij in ta mi je bila najboljša. Moja ocena tej restavraciji ... 10/10.
Default avatar

Jožeg

Ancora. Moj prvošolček je tam že popolnoma domač, prijazno osebje, solidna hrana.
Default avatar

Ce si v Mariboru

Moras jesti lepinje v Gril Ranca na Lentu.
5 eur lepinja in zagotovo ne bos ostala lacna.
Default avatar

Malo dalje

Če se pa hočeš poceni nažret kot svinja, pa pojdi malo dalje po A. cesti v Cerkvenjak, Gostišče Anton.
Default avatar

Googleve

Sparova restavracija europark.
Default avatar

Missm2016

Dobr, da ste jih tolk napisal, bo treba probat :) jst sm do zdej sam u Ancori in je blo supr.
Default avatar

janez75

Jack&Joe na lentu - dobri burgerji in zelo dobra ostale zadeve. Pa še soliden izbor craft piv.
Default avatar

Gobar

Ko se naveličaš ostalega, Maribor hvala bogu premore tudi vsaj po eno tajsko, japonsko in vietnamsko restavracijo, meni najljubša je vietnamska Ngon, https://www.ngon.si na glavnem trgu...odlična hrana, zmerne cene..
Default avatar

guccigirl

Bybyby je napisal/a:
Zdravo

Zanima me če kdo pozna kakšno dobro restavracijo z odlično hrano v Mariboru? Pa da so solidne cene in porcije.
Hvala
Burgerji: Jack and Jones, japonska hrana- zelo dobra restavracija Miyabi- verjetno predraga za tvoj okus, potem imaš še Gostilno Maribor v centru mesta, imaš še nekaj restavracij bolj cenovno ugodnih v Europarku.
Default avatar

guccigirl

Gobar je napisal/a:
Ko se naveličaš ostalega, Maribor hvala bogu premore tudi vsaj po eno tajsko, japonsko in vietnamsko restavracijo, meni najljubša je vietnamska Ngon, https://www.ngon.si na glavnem trgu...odlična hrana, zmerne cene..
Restavracija Ngon je zakon pa Dobro jutro Vietnam tudi. :)
Default avatar

guccigirl

Googleve je napisal/a:
Sparova restavracija europark.
Ta je meni tudi kul in ima zmerne cene in super solatni bar, moti me samo pregreta hrana, pa še neka mehiška je v Europarku, pa picerija.
Default avatar

guccigirl

Bybyby je napisal/a:
Zdravo

Hvala
Kar se slaščičarn in kavarn v centru Maribora tiče je zame najboljša najstarejša kavarna Astoria, slaščičarna Illich in Teta Frida. :)

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net