Najdi forum

Kako se zaljubiti nazaj?

Kako se zaljubiti nazaj v moža, sva že kar nekaj let skupaj, jaz, jaz pa ga ne ljubim več,
skratka na živce mi gre.
On me razvaja, obožuje me, kako ukazat srčku, da ga nazaj vzljubi?
Kako?????

Najprej je pomembna želja, to očitno imaš. Potem pa se spomni stvari ki si jih včasih oboževala na njemu. Ko ti uspe pa ne dovoli več tega. To je samo posledica nevlaganja v odnos in to iz tvoje strani. On očitno veliko vlaga.


Ljubezni ne moreš izsiliti, kaj šele dobiti ali občutiti na ukaz.

Če ga ne ljubiš, ga ne ljubiš z razlogom. In preko sebe boš težko šla. Ljubezen je veliko globlja in odvisna od naši nezavednih vzorcev ter naše osebnosti ter dojemanja ljubezni….
Tega ni možno spremeniti in pozabiti kdo si in kaj vse si doživela.

nova
Uredništvo priporoča

Me bodo (nezrele in/ali neizkušene) ženske morda kregale za to kar bom napisal, ampak to je resnica pa če si priznate ali ne.

Tvoj mož ti daje to kar želiš, ne pa tistega kar potrebuješ. S teboj je prijazen, ustrežljiv…prevelika copata je. Nič ni narobe, da je ustrežljiv ampak po drugi strani je treba znati “postaviti žensko na svoje mesto” kar pomeni povedati svoje mnenje in pri njem vztrajati in se zato tudi biti pripravljen spreti. Ji dati dosti…ampak od nje tudi dosti zahtevati. In ja, včasih vdariti po mizi in reči tako bo ker sem jaz tako rekel, JAZ bom to uredil. Če je moški dober, sposoben, deloven, pameten in vse to, mu bo še največja feministka sledila in se mu “pokorila”.

Ženska potrebuje celoten spekter čustev, dobrih in slabih. Zanimivo pa je, da bo prej pobegnila če nebo dobila slabih čustev. Ko se to zgodi, neha ljubiti, neha spoštovati, “postane ji tečen”. Takrat se pokaže kdo je “pravi moški”, copate postanejo še bolj copataste kar žensko dokončno odbije.

Dobra ženska manipulira, dober moški se pusti manipulirati. Dober moški dominira, dobra ženska se pusti dominirati.


Katere pa so te stvari, ki ti gredo na živce?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

On sam ji gre na živce, vsaka malenkost, že njegova prisotnost jo dela živčno in tečno. Ker je izgubila spoštovanje do njega, smili se ji…

Podpis!,

Me mogoče poznaš?
Misli mi bereš!


Katere pa so te stvari, ki ti gredo na živce?[/quote]

Že sam pogled, bližina, pogovor, ma vse, ko kuha, ko posodo pomiva,,,,
ko želi seksat,,,,

To se pa bere tako, kot da te je nekdo ugrabil in zdaj moraš bit pod nujno z njim.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

enakineljubi mogoče si moja bivša hahaha.

Vrednost ženske bi se morala meriti v tem koliko pozornosti ti posveča? Pač ena misel…

Tvoja bivša sigurno ne,,hi hi hi.

Obstaja možnost, da se spet zaljubiš v istega človeka?

Obstaja možnost, kakšna?

Jaz bi rekla, da obstaja, a le če se s partnerjem oba razvijata. Tako lahko na njem opaziš vedno nove odlike in vrline in se vanj vedno znova zaljubiš..
Če pa te je do njega popolnoma minilo in med vama ni ostalo niti iskrice več, pa je mogoče bolje, da veter raznese pepel…

Res je bolje, da gresta narazen. Takšen človek se bo počutil zavračanega in se nebo več razvijal dokler ne bo dobil potrditve in to potrditev bo obupano iskal in si kopal samo še globjo jamo.

Avtorica, ti globoko v sebi sama veš ZAKAJ GA NE LJUBIŠ. In dokler te težave ne rešita, ga nikdar ne boš. Predlagam da se razideta, saj te on ljubi, ti njega pa ne in mu delaš krivico in naj si on rajši najde neko tako, ki ga bo res rada imela, ne da bo z njim zaradi xxx razlogov (ponavadi: varnost, navajenost, denar, status).

ON SI ZASLUŽI BOLJŠO, TEBE SIGURNO NE!

Ponavadi je oseba zaradi katere se odaljiš in odljubiš nekje v ozadju.. Tisti je ves nov in super.. Brez napak.. Do nadaljnjega..

??

Pozdravljeni.
Na tem forumu niste odgovorili na vprašanje, ki je bilo zastavljeno večkrat, namreč: Kako se ponovno zaljubiti v isto osebo? A ne bi bilo zanimivo, da bi obstajala nekakšna formula oz. koraki za tiste pare, ki so se malo oddaljili in bi nato s skupnim trudom spet dosegli metuljčke? Sama sem prebrala knjigo od Milivojeviča, Formule ljubezni, vendar tam odgovora na to vprašanje ne najdem. Moramo razlikovati med ljubeznijo in zaljubljenjostjo. Vprašanje, ki se poraja, govori o morebitni ponovni zaljubljenosti v isto osebo. Če mogoče kdo ve za kakšno publikacijo, tudi v tujem jeziku, ki ponija znanstven odgovor, bi prosila, da odgovori.

lp

Ne da se. Ni ponovitve.

Zgodi se enkrat samkrat v isto osebo, brez globokih znanstvenih odgovorov, brez napotkov, brez milivojevićevih formul in brez navodil.

Vprašanje se nanaša na zaljubljenost, ne na ljubezen. Za ljudi, ki so se samo malo oddaljili, za te seveda obstaja upanje, da lahko še malo podaljšajo in spet zakurijo to minljivo fazo zaljubljenosti, ki pa bo zagotovo minila. Govora je nato o ponovnem zaljubljenju v isto osebo potem, ko je vse že minilo. Ko bo zaljubljenost minila, ni več povratka. Če ni ostalo za njo nič, je to dokončni konec metuljčkov.

Ljubezen pa je nekaj povsem tretjega in o nji tu ni govora.

New Report

Close