Najdi forum

Katero vam je najgrše mesto v Sloveniji?
Zame osebno vsekakor kakšno Trbovlje, pa deli Ljubljane, Domžale, Kočevje,…

Ljubljana, Radovljica

novo mesto- pri revozu.ONI ŽE VEJO ZAKAJ

nova
Uredništvo priporoča

Vsak kraj ima v sebi nekaj lepega, ampak kolikor sem potovala po Sloveniji, mi je najmanj všeč tale del – Zagorje ob Savi, Hrastnik, Trbovlje, Radeče.

Vseeno – ni mi jasno, zakaj je zgoraj nekdo napisal, da mu je Radovljica grda. Sicer nisem iz Radovljice, ampak ni grda, razen predela okoli železniške postaje.

Meni je najbolj všeč pač maribor. In včasih študiram, kaj bi plečnik napravil iz njega, kakšni mostove čez dravo bi imeli…
Najgrše mesto? Nisem ga videla…lol

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Če je pravi moški zraven ženske, ji je vsako mesto všeč. :)) Imam prav, Katenjka?

Če je pravi moški zraven ženske, ji je vsako mesto všeč. :)) Imam prav, Katenjka?[/quote]…če ni še lepše bit takrat v šumi…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Pomembnejši kot izgled kraja mi je vonj, ki me objame, ko izstopim ob prihodu. Zapuščene koče so sicer videti žalostno, a vonj smrek v bližini navdaja z upanjem, da se bodo našle pridne roke, ki lahko kraj spremenijo in mu dajo svoj življenjski utrip.

Trbovlje je krneki, pa Velenje, Jesenice (industrijski kraji).

Jaz (zoki voice): ” Cele je najlepše mesto na svijetuuuu” …ker tam živim lol

Jesenice

Men so pa Jesenice všeč. Sem iz KG, sem hodil včasih na Jesenice v šolo, danes vsak dan skozi mesto na šiht. Je zelo lepo urihtano, le tisti nedokončan del z bloki je tako-tako.
Stara Sava in vodometi pri gledališču in kinu-fantastično.

Pusti jih, to so tisti, ki Jesenic niso videli 20 let in še vedno mislijo, da se nad njimi vali gost umazan dim iz “fabrke”. Mimogrede, Mojstrana, Gozd Martuljek in območje Kr Gore – daleč najlepši del Slovenije. 🙂

Mene tudi moti tisti nedokončani del z bloki. Če že bloki niso dokončani, bi lahko vsaj malo pokosili oziroma uredili predel okoli njih.

jaz sem sicer ljubjančan,ampak se popolnoma strinjam z zgoraj napisanima postoma. jesenice so kar lepo preuredili,sem pozitivno presenečen. ne morem reči,da so eno najlepših mest,ampak najgrše pa niso 100%.

Trbovlje, Zagorje ob Savi, Velenje

Od mest sta mi najgrši Trbovlje in Domžale. Kot regija pa Zasavje.

Men so grde Štore. Ogabne. Pa Maribor – ker ni služb za ljudi več.

New Report

Close