Najdi forum

Sex s poročenim sodelavcem

Pozdravljeni!

Imam en tak čuden problem;

Že 1 leto se s sodelavcem, ki ga vidim vsak dan za 15 minut in takrat greva na kavico pred vhod v stavbo, piševa erotične zgodbice, pošiljava filmčke (tuje in lastne, ko se vsak snema in pošlje drugemu ter obratno) in sedaj bi uporabila tudi skype.

Določila sva tudi termin, kdaj se bova dobila in se predala spolnosti. Ko sem mu omenila hiter sex v službi v wxju, ni bil za in to mi je bilo zelo všeč.

Problem je, da je on poročen, ima hčerko, vendar ne živi z njima in da je starostna razlika kar (33 – 53), jaz pa sem samska, živim na svojem in želim si spolnosti kot tudi on.

Kaj si mislite o vsem tem? Povedala sem mu že, da me malo mori, glede žene, poštenost in te podobne zadeve, vendar vseeno, če ne ve, in če midva uživava v tem, mar ni to lepo?
On ne bo brez sexa, ženi ne bo težil okoli tega, ona bo imela mir in sex dobim jaz – simpl formula.

lp manč

Pač si drek ki skače po tujih moških. A je kej narobe s tem?

Tipična karieristka. Pri 33 ne moreš dobiti normalnega resnega tipa in pač skačeš po zasedenih oziroma tistih ki ti pokažejo pozornost. Ker preprosto se ti zdi da nisi več zanimiva na trgu. No ti se lahk dol daješ s komer hočeš sam ne vem kaj ti bo to prineslo. Zvezo z 20 let starejšim tipom? Ženska dobi si resenga tipa pa ne sebe tako razvrednotit.

nova
Uredništvo priporoča

Tako, kot razmišljaš in deluješ ti, lahko razmišlja in ravna le ženska, ki se ne ceni, ki že od nekdaj pogreša očeta, ki ji ni nikoli dal prave očetovske ljubezni in ima še en kup drugih problemov v sebi, za katere misli, da jih bo rešil en navaden kavs s poročenim tipom ali več njimi, po možnosti starosti tvojega očeta.

Morala boš iti vase. Morala se boš poglobiti vase in obrniti svojo dušo navzven. Morala boš ugotoviti, kakšen balast nosiš v sebi in vse svoje probleme boš morala rešiti sama. To je veliko delo, delo na sebi in težka naloga zate. Če boš uspela, te čaka sreča in zaživela boš življenje; če ne boš uspela, ga boš nezavedno – odživotarila. Tu ti ne more pomagati noben forum, niti skakanje po poročenih moških. Tvoja simpl formula ima v sebi bistveno napako, ki je ti še ne vidiš. Vodi te v popolnoma napačno smer. Ne preživi svojega življenja v nezavedanju, v krempljih hormončkov, strasti in nezavednih vzorcev ravnanja in v skakanju po ostarelih, poročenih tipih. Prekini v hipu s tem ravnanjem. Vse je le v glavi in tvoje ravnanje je le beg v – iluzijo. Lahko vzameš tudi dozo heroina, bo imel povsem enak učinek, kot hiter sex v wcju v tvoji službi z nekom, ki bi rad vate izpraznil svoja jajčka. Heroin je bolj zdrav.

Zato se zavej same sebe, tega, kdo si in kako ravnaš, če ravnaš res tako, kot si napisala in postani nekdo, ki se ceni. Vzemi svoje življenje v svoje roke in naredi iz njega nekaj lepega, ne pa kup dreka na wcju, to zna vsak. Naredi to zase in naredi to ta trenutek.

Srečno.

Problem rešiš tako da si poiščeš samskega moškega, svojim letom primerno. Simpl ne?

čez 4 leta bo pa spet v črni kroniki ” 20 let starejši ljubimec, ustrelil ljubico”!! dej punca imej se rada!!!!

…da si radioaktiven na vseh področjih!! carlos-m, ti si ZAKON!!!!!

1. @PUMA: raje sem drek po tvojem, kot oseba s tako strupenim jezikom kot si ti.

2. @neverjetno: prehitro sodiš in zakaj sploh sodiš?! skratka, nisem karieristka, ne iščem moškega in ta sodelavec se je sam začel ponujati meni. Če te tovrstna zabava razvrednoti…….ne vem no….oba se zabava; mogoče se ti ne in pogrešaš zabavo, sex,….? 😉

3. @.si: preveč filozofije…. kar včasih škodi. zabavi se samo predamo, uživamo in traja, dokler traja. Se spoštujeva in vem, da me ne bo zafrknil kot jaz njega ne. That`s is

4. @ilons: ne iščem tipa svojih let niti njega nisem iskala – trenutno je on prišel. zabava. ko pride tip v katerega bom zaljubljena in imela možnost ustvariti lastno družino, seveda s sodelavcem prekineva sodelovanje. Mogoče bo kdo rekel – kaj če bi katera druga mojega obdelovala – nič, če dec ni zadovoljen s seksom in išče drugje, ker mu je bolj pomemben od pogovora, nežnosti, ipd., potem naj gre. Koga pa ljubi, pa mislim, da bo še vedno mene; tako kot sodelavec ženo in prav je tako!

4. @tuddi: po čem sklepaš, da se nimam rada? po krščanskih zapovedi in napol načelnih resnic?! kaj je sploh načelo, resnica, ipd.!?

Mannnja v sosednji temi je en 33 letni devičnik baje kr vredu lahko ga zrihtaš po svojem okusu, pusti tega starega dedca namiru.


In potem meni očitajo obrambne reakcije ter zateženost. 😀

Mannnja,

ja, lepo se sliši… malo za zabavo… ampak največkrat se vse skupaj sprevrže v vse drugo kot le to. Mislim, da je led, po katerem hodita tanek in velika verjetnost je, da se slej ko prej nekdo od vaju zaljubi… po možnosti boš to ti. Se boš še vedno lahko to šla na takšen način? Bi čustveno zmogla biti ljubica?

Pa tudi sicer…. Ti je res popolnoma vseeno, da ima doma ženo? Bi se res dobro počutila, če bi vedela, da seksa z ženo, že naslednjo uro pa s tabo? Bi se dobro počutila, ko bi se morala na skrivaj dobivati? Bi se dobro počutila za vikende, praznike, ko bi si želela biti z njim, on pa bo z ženo?

Drugače pa je .si lepo napisala… jaz bi najprej pogledala vase in si iskreno priznala kaj si želim in česa ne. In če to ni to in boš vseeno rinila, se zna slabo končati… zate seveda. Zato, imej se rada in poslušaj svoje srce… verjamem, da je to prava pot. Pa srečno!

------------------------ "And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair." (Khalil Gibran)

Ženska, ki se “za zabavo” po tovarniških wcjih daje dol s poročenimi tipi, se po tvojem prepričanju ceni? Premisli še enkrat, če tvoja izjava res drži.

Vse tvoje izjave kažejo na tole: tvoja pot do spoznanja in resnice, ki si jo boš sposobna priznati, bo še zelo dolga. Zaenkrat niti razumeš ne, kaj ti pripovejujejo ti, ki si jih vprašala za mnenje. Če si tako prepričana v svoj prav, zakaj sploh sprašuješ? Si se prišla samo pohvalit, da nisi za na odpad, ker bi te nek poročen rad obdelaval za zabavo na wcju?? Predajaj se torej wcjski zabavi, uživaj in molči. Le ne govori ljudem, kako zelo se ceniš. Če pa nekaj kljuje v tebi in te sprašuje potiho, ali se res tako malo ceniš (kljub temu, da tuliš na ves glas, da se), si na pravi poti do tja. Prisluhni temu glasu v sebi.

Nič drugega ti ne morem več reči. Vsak se mora sam dokopati do spoznanja in resnice, le to je smiselno.

Srečno

In ko boš tegale enkrat pol dala na čevelj , te bo pa ustrelil !

Mlada dama.. svetujem ti da se ne igraš z ognjem. Kljub temu da tvoj sodelavec ne živi z ženo in otrokom je še vedno poročen.. Če misliš, da si želiš le avanture, potem si izberi drugo tarčo.. takih je gotovo veliko, predvsem nevezanih. Če pa se slučajno zaljubljaš vanj počakaj da se loči (če se ima sploh namen). Nesmiselno bi bilo da bi si zakomplicirala življenje po nepotrebnem. Daj času čas, samo ne pusti se zmesti!
veliko sreče.

jaz sem samska in imam vezo s poročenim

obema tako paše!

oba želiva sex in neobveznosti………

***nisem samo jaz kriva, da vara, je tudi on – preden se začnete sodnike***

predtem sem imela veliko vez in noben ni tako sočuten kot on; vesela sem, da si me želi. da je sex z mano bolj strasten kot z ženo…. ljubi njo in prav je tako! če bi šel korak dlje, da bi se ločil, bi bilo tudi prav, zame in zanj.

trenutno pa uživam v seksu in nežnosti in pozornosti ter prav nič nimam slabe vesti.

p.s. verjetno me bo kdo vprašal,kako bi se jaz počutila kot žena, ki me dec vara?

– me ne bi ——-> bi se zato potrudila, da ne zmanjka strasti
– če pa bi ————-> bi moral prenehati in dala bi mu drugo šanso, v kolikor me ljubi

pač, vsi smo ljudje, zmotljivi in z napakami a tudi z lepimi vrlinami 😉

http://med.over.net/forum5/read.php?275,6980048,8883717#msg-8883717

jaz sem samska in imam vezo s poročenim

obema tako paše!

oba želiva sex in neobveznosti………

***nisem samo jaz kriva, da vara, je tudi on – preden se začnete sodnike***

predtem sem imela veliko vez in noben ni tako sočuten kot on; vesela sem, da si me želi. da je sex z mano bolj strasten kot z ženo…. ljubi njo in prav je tako! če bi šel korak dlje, da bi se ločil, bi bilo tudi prav, zame in zanj.

trenutno pa uživam v seksu in nežnosti in pozornosti ter prav nič nimam slabe vesti.

p.s. verjetno me bo kdo vprašal,kako bi se jaz počutila kot žena, ki me dec vara?

– me ne bi ——-> bi se zato potrudila, da ne zmanjka strasti
– če pa bi ————-> bi moral prenehati in dala bi mu drugo šanso, v kolikor me ljubi

pač, vsi smo ljudje, zmotljivi in z napakami a tudi z lepimi vrlinami 😉

http://med.over.net/forum5/read.php?275,6980048,8883717#msg-8883717%5B/quote%5D

ja,ja povsem prav imaš.Tisti,ki bi pa radi pa si ne upajo pa naj se nekam vgriznejo….

To pa ni dobro, da je sodelavec. To se pa zna zaplesti. Vsekakor pa pazita, da res, ampak res nihče razen vaju tega ne izve.

Drugače pa kaj, če je poročen? Saj si samska, si pač privošči, samo raje ne v službi. Raje kakega drugega.
Si v letih, ko samskih vrstnikov, ki bi bili kaj vredni ni več. Tako, da pač ni druge kot kak poročeni.
Samo pazi,da se ne zaljubiš preveč, da ti ne stre srca.
Če je samo avantura je ok, če bo pa s tvoje strani preveč čustev pa se ti lahko zgodi, da boš trpela.
V glavnem uživaj. Poročeni so dober nadomestek dokler ne najdeš samskega. V teh letih pa normalnih samskih skoraj ni.

manč, ti pogosto lažeš v javnosti? Zgleda, da je tisti prvi termin že mimo. Mislimo, da si majhna, precej lažnjiva packa na kratkih nogah.

Mannnja ti si že prava za Izkušenega. Ne bom se ponavljal, ampak popolnoma ustrezaš profilu.
Naj ti samo prišepnem, sex s tabo ni nujno, da je bolj strasten kot z ženo (to je zgodbica za take kot si ti) in do smrti boš samska, če ne boš vsaj malo upoštevala .si-ja.
Te bodo pa drgnili razni Izkušeni namesto partije tenisa in tudi tako dolgo, dokler bo NAM pasalo, ne TEBI. Če imaš še kaj prostega časa, se mi javi, je moja “tenisačica” trenutno na dopustu.

Tiste,ki imamo, kar imami, ne trzamo na tenisače. Potrebni paličnjaki? Ne,hvala..

New Report

Close