Najdi forum

Starost:33
Zveze:0
Seks:0
Intima:0

Takšna je moja zgodba. Sem malo bolj zadržane sorte, a nič pretiranega. Še sam ne vem, kako je možno, da v 33 letih nisem imel še ničesar z nobeno žensko. Zgledam normalno, noben ekstrem v nobeno smer, oblačim se dokaj mladostno. Enostavno, kot da imam neko blokado, ki je ne znam prebroditi. Ne znam ogovarjati žensk in jih prepričati, da bi karkoli imele z mano. V družbi ljudi, ki me poznajo, sem sicer dokaj sproščen, tudi sklepanje novih poznanstev ni velika težava. Tukaj se pa ustavi.

Poznala sem nekoga ,ki je imel podobne težave kot ti.Zvezo je sicer vzpostavil obupno pa se je branil spolnih odnosov.Vse je počel le združiti se ni mogel.Pri takšnih dobiš občutek ,da se na vse kriplje branijo zavezati se s kom ,kot ,da bi bežali od tega ,bližina jih utesnjuje.Je pa res,da ni imel prijetnega otroštva.Zgodaj mu je umrla mama in med njegovim odraščanjem se je nekje nekaj zalomilo.Mogoče je s tabo enako.Vsekakor potrebuješ psihoterapevta,da se nekoliko odpreš in polno zaživiš.

Jaz sem še nekoliko starejši in si zelo želim intimnosti z žensko. Pa nekako ne najdem prave in ne znam vzpostaviti stika, pri katerem bi prišlo spontano do spolnosti.
Ali obstaja kakšna hiša-javna, kjer bi naletel na pomoč ?

nova
Uredništvo priporoča

v javni hiši je pa res spontana spolnost :))))))

oglasnik si kupi in listaj……..

Hvala vsem za odgovore. NNNNN, tudi sam sem že razmišljal, da bi za prvič šel k prostitutki, a mislim, da to ni rešitev problema, nasprotno, s tem bi samemu sebi izdal potrdilo, da nisem sposoben priti do seksa na normalen način in to bi frustracijo še poglobilo..

Sam sem imel podoben primer kot ti Veteran.. nedolžnost sem izgubil pri 34 letih.
Razlog, zelo težko otroštvo, posledično čustvena nezrelost in asocialnost…
Možne rešitve pri tebi, najdi si nežno mirno punco,kakšne bolj “agresivne” ženske ti znajo še dodatno zbiti samopodobo, potem ti bo vse teklo kot namazano.

Ne samo to, počutil bi se tudi umazanega, če bi šel prvič s prostitutko. Ti nisi tip moškega, ki bi zgolj seksal z neko žensko brez čustev. Če bi bil tak, bi že do sedaj spoznal kakšno ter z njo opravil v eni noči, ker si sigurno imel vsaj teoretično priložnost. Strinjam se z mnenjem predhodnika (podoben primer), najdi si mirno punco, ki je imela enako ali vsaj podobno preteklost kot ti. Te ženske se da ločiti od ostalih, ker so manj agresivne.

Tole bo zdaj čudno, a jaz nisem nek hud romantik in si v bistvu ne želim nujno neke zveze z mirno punco. Rad bi se dal dol, samo to, ampak ne s prostitutko. In ne, do sedaj se še nisem imel neke velike priložnosti se dat dol, ker v odločilnem trenutku vedno zablokiram in ne znam stvari pripeljati do točke, da bi se ženska z mano dala dol. Veliko hodim tudi na razne žure, po diskotekah in podobno, v upanju, da se mi odpre.

No v takem primeru pa upaj, da te bo začela osvajat kakšna izkušena, morda oddana ženska. Če bo pa še dovolj agresivna, pa se ti skoraj ne bo potrebno trudit, ker bo sama skočila nate, samo poiskat moraš tisto, ki bo dovolj pijana na žuru. :))

Oprosti, tole izgleda kot da bi se šalila, ampak je v resnici tako. Če bi se res rad samo dal dol (brez romantike, čustev), potem upaj, da te bo naskočila kakšna ženska te vrste in opravila 90 % vsega dela.

Zanimivo razmišlanje Antilopa,vendar v tem primeru mislim da ne bo šlo tako enostavno..
Človek ,ki je pri 33 letih še nedolžen ima očitno nek problem.
Enako je bilo tudi pri meni.
Poglej,pokvarjenega mobitela ne boš popravil tako,da ga vržeš v steno,kvečjem ga boš še bolj pokvaril..
Ženska lahko moškega ustvari ali pa ga uniči,in v tem primeru velja to še toliko bolj.
Jaz osebno milim,da je tukaj potreben nek senzibilen pristop k problemu,da se odpravi njegovo blokado.
Kakor koli že želim avtorju tega članka veliko sreče pri tem,da najde to kar išče,samo ne obupat pa bo vse ok.

Meni se zdi prostitutka normalen način, da prideš do seksa, če le ne gre za novodobne sužnje, ki jim zvodniki vse poberejo, ali otroke.

Mi pa nekako ne znese, kako si ti predstavljaš, da se boš samo dal dol, če pa v odločilnem trenutku zablokiraš. In ali doslej dejansko še nikoli nisi bil zaljubljen ali si nobena ni s tabo želela imeti tudi spolnih odnosov?

Strašljiv stavek, menda je res bog najprej ustvaril adama in mu, ker z njim ni bil zadovoljen, poslal evo, in upal, da je s tem vse skupaj popravil…?

Sicer se pa strinjam, kar je sicer napisal Podoben primer, avtor naj se posluži homeopatičnega pristopa, “podobno se pozdravi s podobnim”. Najprej se moraš zaljubiti, si želeti fizične in psihološke bližine z eno konkretno punco in potem pač probata. Če je prava, ti bo pomagala in ti boš njej, če ni, pa je najboljše, da to spoznata, ko imata še vse obleke gor. Če se boš tako na hitro dol dal, ne boš imel skoraj nič od tega, razen da pač ne boš več devičnik, kot si napisal, frustracij to ne bo rešilo.
Mogoče pa ni narobe, če greš k prostitutki. Boš mogoče spoznal razmišljanje žensk, ki ti je zdaj verjetno tuje. Pa se s tako punco samo pogovarjaj.
Vsak ima svojo zgodbo, da je, kar je.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Aja, zdaj je slika malo bolj jasna:). Nisi romantik (ok, saj tudi marsikatera ženska ni), ne želiš si zveze (za 33 let je to čudno obnašanje, še posebej, ker nikoli nisi bil v nobenem intimnem odnosu), mirna punca? (divja sploh ni zate, pri tej starosti bi te s svojo napadalnostjo preveč ranila, predvsem tvoj ponos in ego).
Tvoj cilj je, dati se dol, za vsako ceno. Očitno si se zamislil nad sabo in malček tudi zgrozil, da si star že 33 let, brez spoznanj o partnerstvu, intimnem doživljanju, zvezah nasploh. Upam, da nikoli ne prideš do mirne dušce, ki bi jo izrabil in odvrgel.

Spregledala tole, potem je moje pisanje zgoraj brezpredmetno. Ti torej nočeš zveze, rad bi začel seksualno življenje, ki se ti zdaj 33 oz nekje 13 let izmika, če prav razumem? Hja, ni to za vsakogar, kolega, da bi tako usput se malo po diskotekah dajal dol, za to moraš nekaj imeti, česar ti očitno nimaš oziroma morajo taki, kot si ti, to plačati.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Čudno pisanje za žensko s tipičnim moškim (klišejskim) pogledom na spolnost, ki je zelo površen.

On ni sposoben čustvene bližine in ne spolne! S prostituko ne dosežeš nobene čustvene bližine, no! Z normalno žensko lahko greš v odnos le z vzpostavitvijo čustvene bližine, grajenja zaupanja, ljubečega odnosa z razumevanjem, podporo. Ne gra zgolj za “dol dajanje”, ampak za odnos bližine, ki pomeni tudi ranljivost, odpiranje tudi v spolnosti. Kot je nekdo napisal, to se pogosto dogaja v disfunkcionalnih družinah, kjer otrok nima zaupanja v lastne starše. Ljubezen je zaupanje. Če tega ni kot otrok dobil, bo težko vpostavljal odnose z nasprotnim spolom (nasilje, odvisniški/hladni, nezmožnost matere se približati dojančku v simbiozi, psihično neuravnovešena mati ali oče, alkoholizem v družini).

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Čudno pisanje za žensko s tipičnim moškim (klišejskim) pogledom na spolnost, ki je zelo površen.

On ni sposoben čustvene bližine in ne spolne! S prostituko ne dosežeš nobene čustvene bližine, no! Z normalno žensko lahko greš v odnos le z vzpostavitvijo čustvene bližine, grajenja zaupanja, ljubečega odnosa z razumevanjem, podporo. Ne gra zgolj za “dol dajanje”, ampak za odnos bližine, ki pomeni tudi ranljivost, odpiranje tudi v spolnosti. Kot je nekdo napisal, to se pogosto dogaja v disfunkcionalnih družinah, kjer otrok nima zaupanja v lastne starše. Ljubezen je zaupanje. Če tega ni kot otrok dobil, bo težko vpostavljal odnose z nasprotnim spolom (nasilje, odvisniški/hladni, nezmožnost matere se približati dojančku v simbiozi, psihično neuravnovešena mati ali oče, alkoholizem v družini).[/quote]

Človek je napisal, da bi rad prišel do seksa na normalen način, ne s prostitutko, in meni osebno se zdi tudi najem prostitutke normalen način v nasprotju z recimo posilstvom ali izrabljanjem naivnosti/pijanosti/zadrogiranosti drugega soudeleženca. Avtor govori o seksu predvsem, ne o zvezi, tako da je to tvoje nadaljnje predavanje zelo brezpredmetno – to so stvari, ki so itak jasne. Še enkrat, zame je to, če nekdo najame žensko ali moško prostitutko (če ne gre seveda za trgovanje z belim blagom in otroke) normalna spolnost.
Itak imam občutek, da pametuješ, da bi se pokazal za pametnega. Če bi bil v resnici pameten, bi itak vedel, da so večini te stvari jasne in da ni potrebe po razlaganju.

strpnica

Aja, tisti, ki ne pridejo do seksa, kar posiljuje in zlorabljajo?
Torej je tale 33-letni devičnik potencialni posiljevalec, če ne bo zadostil svojim spolnim ptorebam!?
Posilstvo ima spet samo posredno vlogo s spolnostjo!
Gre za sadistično izživljanje, nadmoč, nadvlada, ponižanje – to vzburja posiljevalce, ne pa seks kot tak.

Če bi bil seks njegov prvobitni problem, bi pač uresničil namere in šel k prostitutki, zakaj bi to spraševal.
Ampak za relativno mladega in zdravega moškega je to neuspeh, da si mora plačati žensko, da pride do seksa. Ljudje, ki lahko strogo ločujejo seks, da je vse brez emocij, ponavadi niso neki “čustveni biseri”.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz osebno mislim ,da seks s prostitutko tukaj v bistvu ni rešitev..
Na nek način mislim,da z takim spolnim odnosom nekako sploh nebi izgubil junfra, izguba nedolžnosti je tukaj bolj stvar psihe, medčloveških odnosov in čustev kot pa samega fizičnega kontakta.
Tudi če človek ni romantična duša in si v bistvu ne želi nekih resnih vez, bi priporočal nek “terapevtski” pristop k tem problemom in blokadam..


Se strinjam. Sicer tehnično ni težko izgubiti nedolžnost, poiščeš žensko in ga namočiš. Problem je najti žensko, s katero bi bila obojestranska privlačnost ter interes za kaj resnejšega, npr. resno zvezo, torej da bi s partnerico izgubil nedolžnost.

Aja, zdaj je slika malo bolj jasna:). Nisi romantik (ok, saj tudi marsikatera ženska ni), ne želiš si zveze (za 33 let je to čudno obnašanje, še posebej, ker nikoli nisi bil v nobenem intimnem odnosu), mirna punca? (divja sploh ni zate, pri tej starosti bi te s svojo napadalnostjo preveč ranila, predvsem tvoj ponos in ego).
Tvoj cilj je, dati se dol, za vsako ceno. Očitno si se zamislil nad sabo in malček tudi zgrozil, da si star že 33 let, brez spoznanj o partnerstvu, intimnem doživljanju, zvezah nasploh.Upam, da nikoli ne prideš do mirne dušce, ki bi jo izrabil in odvrgel.[/quote]

Misliš, da je temu veteranu tega sploh mar?!

New Report

Close