Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje Kje se skrivajo samski moški – očetje?

Kje se skrivajo samski moški – očetje?

V letošnjem letu je šla moja 12 letna zveza po zlu. Partner si je našel drugo in odšel k njej. Po prvem šoku se počasi pobiram in živim tako kot pač zmorem. Skrbeti moram za dva majhna otroka in za hišo. Dejansko premoženja še nisva razdelila in jaz zaenkrat ostajam v skupni hiši.

Prijateljice in znanke mi pravijo, da je v letošnjem letu baje razpadlo veliko zvez in zanima me, kje se skrivajo samski moški. Dejansko si želim spoznati nekoga, ki preživlja podobno zgodbo kot jaz in mislim, da bi mi tako bilo lažje pri vsemu.
Pa ne misli sedaj, kar takoj skočiti v novo zvezo, da se razumemo. Želim si samo prijateljstva seveda z možnostjo, da se razvije v kaj bolj resnega.

kam ti lahko pišem?

ločeni niso prida, najdi si poročenega. pa hec na stran, saj smo komaj maja, malo pogruntaj zakaj ti je bivši ušel, potem se pa loti novega iskanja. največ jih je v gostilni

Najbrž ima avtorica občutek potrebe po tem, da jo kdo drži za roko, to se dogaja večini po ločitvi.

Hiti počasi. Prevaranta si se rešila. Najbrž te ni prevaral prvič. Prvič je samo spoznal eno, ki ima kakšno značilnost boljšo od tebe: službo, mladost, izgled,…

Zakaj te je varal in ti nisi nič opazila. Vrni se h koreninam, k matični družini. Poglej, kaj je bilo tam vse narobe in ugotovi, kako boš spremenila, kar si. Toliko za začetek.

Bi rekla da se skrivajo natanko tam, kjer so tudi ostali samski moški, ki nimajo družin in otrok.

Recimo na kakšnih igralih, ZOO, Arboretum…, povsod tam kamor se vozi otroke.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Imam občutek, da te poznam…kakšen namig?! 🙂

Joj, daj si čas, da predelaš, preboliš, se zjočeš, pustiš jezi prosto pot….. Vzemi si čas zase takrat, ko so otroci pri očetu. Preživi ga kot ti paše magari cel vikend v pižami in gledanju tv, branju dobre knjige ali shoping s prijateljicami, kava mimogrede, kakšen bližnji hrib, sprehod……

Vem, da smo različni. Govorim ti iz mojih izkušenj. Obstaja pa res ‘bojazen’, da se takšnega življenja po svoje lahko navadiš, ti postane celo zelo všeč in ga zlepa ne zamenjaš. Ja, tudi moje izkušnja :)))

Vse dobro!

“Recimo na kakšnih igralih, ZOO, Arboretum…, povsod tam kamor se vozi otroke.”

sem vsak vikend nekje na eni takšni lokaciji… kamor se vozi otroke! pa videvam samo mamice z otročki… al pa družinice 🙂

JE pa dobro vprašanje… Tudi mene zanima, kje se skrivajo 🙂

Prej sem prebrala in nisem vedela, kaj naj svetujem. Zdaj me je prešinilo, da bi bilo tako preveč stiske na kupu in ker noben ni predelal, bi bila samo ena velika jeza, zarota in žalost zaradi bivših.

Prej rabiš enega neobremenjenega, samskega ali že dalj časa ločenega in razgledanega.

Moški na tvojem mestu prav tako.

odsrfajte na ona on
si naredite profil
in označite, da iščete nekoga z otroki za prijateljstvo. vam jih bo sfiltriralo ven.

potem pa veliiiiko potrpežljivosti in veliiiiko pameti, pa mogoče najdete koga primernega.

ker, roko na srce, na ulici nikjer nikomur na čelu ne piše, da je samski.
in verjetnost, da bo očka, ki se s sinkom igra na igralih tudi samski, ker pač mamice ni poleg, je pa minimalna.

za avtorico pa… daj, najprej preboli bivšega, potem pa išči naprej. nihče ti ne bo hvaležen za to, da si boš na njem rane celila. tudi s pomočjo prijateljstva.

Jaz pa vidim same očije brez mamic na igralih…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

A ti pa samske mamica iščeš, da bi jih povabil na italijančka?

Hiti počasi in ločeni atiji niso nujno idealni. Jaz sem tudi tako mislila, pa so v bistvu nerazumevajoči, zdolgočaseni in rabijo žensko predvsem zato, da jim zapolni popoldneve, ko niso z otroki. In seveda se moraš ti prilagajat njim in bit na voljo, ko njim paše – obratno pa deluje bolj švoh. Sploh pa, zakaj ne navaden samski moški (torej brez otrok)?

Govorim seveda na splošno, sigurno so izjeme in tudi zelo v redu ločeni očetje. Ampak … zakaj so potem ločeni?

A ti pa samske mamica iščeš, da bi jih povabil na italijančka?[/quote]

Ma načrtno ne, samo je pa lepo pogledat kaj lepega…, no ker jih ni ne hodim več na igrala!

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

hm…zakaj si že ti ločena?….nekako slutim, kaj boš odgovorila.

se strinjam
bila z enim ločenim, ki je imel dva otroka
tiste vikende, ko je imel otroke, bog ne daj, da bi ga sploh poklicala, ker… otroci pa to…
ko pa je bil fraj, pa bog ne daj, da bi imela kake svoje aktivnosti… ker mi je težil, da je sam, pa da mu je dolgčas, pa….

hm…zakaj si že ti ločena?….nekako slutim, kaj boš odgovorila.[/quote]

V glavnem se ločujemo ženske, ko gre kaplja (oziroma v večini primerov več njih) čez rob. Moški se ločijo le izjemoma, in sicer v primeru, da imajo že nekje drugje postlano gnezdo ali če so res tisti ta pravi, preudarni in čustveno inteligentni ljudje, ki enostavno ne zdržijo več oziroma si želijo pravega partnerstva in ne farse (in ti praviloma nimajo še nikjer postlano). Tako da se je res treba vprašat, zakaj je moški ločen, ne zakaj je ženska ločena.

se strinjam
bila z enim ločenim, ki je imel dva otroka
tiste vikende, ko je imel otroke, bog ne daj, da bi ga sploh poklicala, ker… otroci pa to…
ko pa je bil fraj, pa bog ne daj, da bi imela kake svoje aktivnosti… ker mi je težil, da je sam, pa da mu je dolgčas, pa….[/quote]

Ampak res, dobesedno jim je dolgčas. Odraslim ljudem z otroki. Ne moreš verjet.

hm…zakaj si že ti ločena?….nekako slutim, kaj boš odgovorila.[/quote]

V glavnem se ločujemo ženske, ko gre kaplja (oziroma v večini primerov več njih) čez rob. Moški se ločijo le izjemoma, in sicer v primeru, da imajo že nekje drugje postlano gnezdo ali če so res tisti ta pravi, preudarni in čustveno inteligentni ljudje, ki enostavno ne zdržijo več oziroma si želijo pravega partnerstva in ne farse (in ti praviloma nimajo še nikjer postlano). Tako da se je res treba vprašat, zakaj je moški ločen, ne zakaj je ženska ločena.[/quote]

Izjemno idiotsko razmišljanje!

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

New Report

Close