Najdi forum

Moj partner ( 40 ) je zelo lep, seksi

Moj partner ( 40 ) je zelo lep, seksi. Jaz sem povprečna 35 letnica., nižja, z nekaj več kg Zelo pa se bojim, da se on ne zaljubi v katero drugo, ker ga ženske zelo gledajo, tudi on katero pogleda. Kako verjeti v ljubezen, če se bojim, da mi ne razočara srca ? Da ne odide z drugo ? Ne želim doživet razočaranja. On pravi, da me ima rad,četudi nisem lepotica. Ujameva se v mnogih stvareh

Jaooo…karizma, energija…to izžareva lepoto človeka:). Saj ne rečem, vizualnost se opazi, je pomembna v prvem momentu, ampak že ko človek odpre usta in kaj pove, vse zbledi in nastopijo tiste prave lastnosti, ki jih nekdo ima ali pa ne:).

Imej se rada, zaupaj vase:).

bi povedal kaj ful pomaga pa bo spet drama, ce napisem. :p

nova
Uredništvo priporoča

……….ajd napiš Kensy!

Kaj nardit,da ti ne bo pobegnil z drugo? JNe mu težit pa najedat in imet ljubosumnih izpadov. Samozavest pa zna biti pol seksapila 😉

Točno tako 🙂 Ne boj se, sprosti se, če si nezadovoljna sama s sabo, pač pojdi hujšat, karkoli… Ne boj se, bodi samozavestna, saj moški ne bežijo kar tako stran, če so zadovoljni. Enako velja za ženske :).

Sem v podobni situaciji, skupaj sva 20 let.
V začetku sem se res bala kako bova peljala, saj ne gre samo za to da sem nesamozavestna, ampak je pač dejstvo, da je razliko videt – jaz povprečje in on ki štrli ven.
Ampak je šlo in še vedno gre.
Skupaj komentirava ženske, pa tudi moške…

Pol bo pa jok in stok. :p

Pol bo pa jok in stok. :p[/quote]

Zdej pa že mene firbec matra:)). Dej izpljuni:)).

Ne, k boste pol proti moskim zacele uporabljat. 😉

Vse po vrsti delijo nasvete ene ločenke, osamljene babetine, ki jih še vaški potepuški pes več ne povoha!

Oooooooooo šit, babe svetovalke. Pojdite si hitro pobarvat narastek na oranž, nalakirat nohte s cenenim lakom po rokah (na tacah jih tako več ne dosežete, ker vam vamp to onemogoča), izpulit tiste tri kocine, ki jih imate še med nogami in odložit zobno protezo v jugurtov lonček.

Imate oprano trenirko za jutri ali jo samo zračite na štriku na balkonu? Ste si umile češpljo?
Kaj boste delale v postelji? Brale rumeno revijo? In ko vam špegli padejo z nosu, boste smrčale do jutra, s slino okoli ust….

in takoj začele pizdakat, ker se otroci zgoraj (ali levo ali desno) igrajo, pojejo………

AJDE BABE STARE, SVOJE STE ZAFURALE – ZDAJ PA SPAT S ČEPI. Pa da ste tiho do jutri do 11.00 ure.

KERA BO TIHO DO JUTRI DO 11.URE DOBI NAGRADO!

Več info na – [email protected].

Ženske pa že nismo takšne:))). Veš v čem je največja fora…da vas imamo bolj naštudirane kot vi moški nas ženske:). Tko da, topla voda je že odkrita:).

Ženske pa že nismo takšne:))). Veš v čem je največja fora…da vas imamo bolj naštudirane kot vi moški nas ženske:). Tko da, topla voda je že odkrita:).[/quote]

Ja pa res ne. 😉 Ce vse poznate pol mi pa ni treba povedat an?

In your dreams. 😉

Ženske pa že nismo takšne:))). Veš v čem je največja fora…da vas imamo bolj naštudirane kot vi moški nas ženske:). Tko da, topla voda je že odkrita:).[/quote]

Ja pa res ne. 😉 Ce vse poznate pol mi pa ni treba povedat an?

In your dreams. ;)[/quote]

Hja, lahko bi povedal, da vem v katero smer teče tvoje razmišljanje:). In predvsem zato, da nisi selektiven, ker bi se bal odziva drugih:).

Pa dej si ti kup še en vibro.

Enga maš pod popokom, enga pa si vtakni v kljun – DA BOŠ KONČNO NEHALA OTREŠAT!

Aja, pa še enga, da se boš z njim igrala s rokami – da ne boš tapkala tukaj!!

Ni potrebe, da si ljubosumna name:). Ti pa predlagam, da narediš kaj zase, za svoje počutje:).

Ja pa res ne. 😉 Ce vse poznate pol mi pa ni treba povedat an?

In your dreams. ;)[/quote]

Hja, lahko bi povedal, da vem v katero smer teče tvoje razmišljanje:). In predvsem zato, da nisi selektiven, ker bi se bal odziva drugih:).[/quote]

Ne bojim se, ampak ne zelim povedat. Ne mores dat zenski orozja v roke s katerim lahko spremeni precej moskih v ponizne ubogajoce kuzke no. 😉

Mogoce pa tece v vec smeri pri meni nikoli ne mores biti prepricana. 😉

Ma dej, taledva retardirana smrkavca, tralala hopsasa (zelo primeren nick za brezvezno, puhlo glavo) in kensigton, itak zasmetita skoraj vsako temo. Avtorica posta je odprla eno vprašanje, lahko bi se razvila kaka debata, samo tale dva nedonošenca tule morita s svojim najstniškim prepucavanjem. Odprita si svojo temo za klepet, ker vajinih kozlarij se ostalim – razen tistim, ki so na vajinem debilnem nivoju – ne da brat.

Kar je tebi lepo in seksi, ni nujno, da je drugim. Jaz imam to srečo že celo življenje.. meni so všeč tisti, ki mojih prijateljicam niti slučajno niso. Zato imam najlepšega in najbolj seksi moža. Kljub temu, da ima danes par kg preveč in postaja iz dneva v dan bolj plešast.No ja lepota je minljiva.
Lej punca, ceniti moraš sebe. Ti si tudi po svoje lepa in seksi in sigurno to tvoj mož dobro ve.

In zakaj ne razvijaš debate? Najlažje je vreči kamen…Zdaj čakam na tvoj konstruktiven odgovor, da se kaj naučim:)).

New Report

Close