Najdi forum

Zanima me plača,delo ,delavni pogoji in naploh čim več kar se tiče dela v hoferju
Odpira se mi možnost zaposlitve vabljena sem na razgovor pa bi rada malo več informacij
lp

Sem se z eno, ki je dobila delo takrat 2 leti nazaj v Hoferju zgovarjala, in je bila razočarana ker je pričakovala da bo bolje, prej je delala pa v Merkatorju. Pa saj nasplošno so dela v trgovinah v Sloveniji težka in slabo plačana.

Kumina…ne poslušaj oseb ki se jim ne da delat in ki sovražijo vse okoli sebe.Jst delam v Hoferju 3 leta in mi je ok…včasih super…se ne more primerjat z Hoferjem in Lidlom nobena trgovina v sloveniji kar se tiče plače…znati se moraš obrnt in videt delo…po 3 tednih se ulaufaš in to je to.Malo zlaganja malo pospravljanja,blagajna,metla,…čas hitro mine.Delaš 3-4 na teden in dobiš več kot nekdo ki v merkatorju dela 200 ur na mesec zdej pa razmisli.Je pa seveda odvisno koga imaš za poslovodjo.Nekaj je takih ki mislijo da so boga za jajca prijeli.V ljubljani poznam vse poslovodje in je zelo malo težaških.Če delaš svoje in se brigaš zase ti ne bo hudo…če te še kej zanima kar na dan z besedo…

nova
Uredništvo priporoča

katero delovno mesto pa te zanima?

Hvala Batina za spodbudne besede
Ja zanima me kolk dni na teden delaš in če delaš 3-4 dni -24 ur na teden
kaka je plača in kolk v naprej veš termine kdaj in koliko delaš
Zanimam se za Grosuplje-Ivančna Gorica
lp

Ja urnik naj bi vedela za cel teden naprej.Sej pravim dost je odvisno od poslovodje.Poznam nekaj delavk na tem koncu in nekaj namestnic poslovodje samih poslovodij pa ne.Če se zaposliš v Ljubljani prejemaš večjo plačo ker je v Ljubljani več dela kot na obrobju isto ti piše v oglasih za službo.Vem podatke za ljubljansko regijo za prodajalce in sicer za 27 ur na teden dobi pri nas prodajalka z malico in prevozom med 750-800 eurov…Mora pa biti razlika izven ljubljane sigurno 50 eurov na faktor.Zdaj če šteješ še faktor 24 potem je to okol 600-650 z malco in prevozom saj po moji logiki in poznavanju…..

Izogibaj se Hoferju. Dela se ko norc, tisti plakati ki jih imajo na njih imajo pa napisane same laži. Skratka delo je suženjsko. Rajše si poišči kako dobro delo v tujini, ali pa pojdi na faks samo izogibaj se del v trgovinah.

Živiš od sociale a ne???ne klobasaj….

Ne živim od sociale Batum, sem si varčeval denar za zadnji letnik faksa, in delal nekaj časa v Hoferju. Sem pač oseba, ki ne prenaša suženjskih odnosov, na žalost nisem cyborg;) Itak je pa tako da so v Sloveniji plače suženjske skoraj povsod in mladim se tu itak ne splača ostati on a long run.

Delal si v Hoferju…mi poveš kako oz.na kakšen način?določen,nedoločen čas ali kaj drugega?

Pojdi na razgovor in boš dobila nekaj več informacij.
Zdi se mi, da bi rada poskusila to delo. Zakaj pa ne.

Delal za določen čas, vse sorte na blagajni, pakiranje, pomivanje…,. Meni ni bilo všeč, takrat sem nujno potreboval keš. Delaš kot žival, sem si uniču hrbet za zelo malo keša.

Hofer in ostale trgovine se mi zdi da mogoče so to jobi za določen čas, če rabite denar za kako zadevo, varčujete. Osebno si ne predstavljam da bi tam delal na dolgi rok. Me zanimajo čist druge stvari tut IT. Smo si pa ljudje različni tako da ‘kumina’, poskusi v Hoferju delati in boš videla če ti je všeč.

A veš, da bi zelo rada delala v Hoferju, težkega dela me ni strah, vendar zaradi let žal ne pridem not. Delala sem tudi pri enem privatniku, ki ima tehnično in gradbeno trgovino, pa vem, kaj se pravi vsaki dan premetati več palet: cement, apno, lepila…kante jupola, jubolina….razni liti jaški…da ne naštevam več, plača pa za 6 delovnih dni po 8 ur in vsako drugo nedeljo pa minimalna! Tudi moja delovna doba ni prinesla kakšnega plusa pri plači. Obupala pa sem, ko je prišel en tak frajer kot ti in bi bil prišel samo 10. v mesecu po plačo!

Kako naj pridem do zaposlitve v Hoferju ali Lidlu????

By the way ‘rada bi delala’, če je to slučajno letelo name, jaz sem garal veliko, in nisem niti podrazno hodil samo po plačo, ne v Hoferju ne v nobeni firmi kjer sem delal, vedno sem bil dober delavec. Ne bom pa podpiral suženjstva in firm, ki s svojimi zaposlenimi delajo slabo, sam tudi ne kopujem hrane v dotičnih trgovinah, ampak pri kmetih in malih pojdetnikih.

Ja pošlji jim prošnjo, pokliči jih, tako sem jaz naredil in prišel notri, sicer je bilo to 3 leta nazaj. Ne vem kakšno politiko imajo danes, če se težje notri pride, probaj.

Že nekaj let vztrajno pošiljam ponudbe na njihova naslova. Vendar mislim, da jim leta ne pašejo. Tudi sama ne zagovarjam suženjstva, vendar ti lahko povem, da vsi veliki ali mali podjetniki so pravi tirani! Lani sem delala pri enem privatniku v pisarni. Zdržala 5 mesecev, ker psihično nasilje je še huje kot težko delo!!! Sigurno! V celem življenju mi nihče še ni vrgel toliko žaljivk v obraz kot ta kvazi podjetnik!!!! Zanj nisem znala dvigniti niti telefona, nič…. Je pa dobro zapisan na ZRSZ, na davčni in povsod tam kjer lahko pobere subvencije in nepovratna sredstva! Delavci so pa zanj slabše od smeti, se menjujejo kot spodnje hlače…domači ne zdržijo, sedaj uvaža delavce iz Srbije, Bosne….

‘rada bi delala’, te razumem, težko je danes kakorkoli pogledaš. Moja mama ima podobno zgodbo kot ti, delala je 15 let pri privatniku, kjer so bile na dnevnem redu žaljivke, obtoževanja, ena njihova sodelavka je šla v psihiatrično kliniko se zdravit ker jo je ta šef uničil. Moja mama je 2 leti nazaj s težavo uredila tako da jo je ta šef odpustil, potem je bila na zavodu eno leto. In si je našla delo preko zavoda preko javnih del. Je zadovoljna z delom sicer plača je 500 €, minimalna. Ona pravi da je od najslabšega dobila najboljše. Dela pa v enem javnem zavodu kjer so ljudje s poškodbami možganov, se ukvarja s temi klienti in obožuje to delo.

Mi je rekla da imajo na zavodu baje tisti ki so starejši nad 50, prednost dobiti delo preko javnih del, tako da če si prijavljena na zavodu jih malo pritisni da naj te notri spravijo.

Aja, še to sem pozabil povedati, ona je bila prej tudi eno leto prostovoljka na tem javnem zavodu, in tako so jo potem tudi zaposlili. Ne vem pa, kako se dobi delo preko javnih del nimam pojma o tem, poznam enega kolega ki je sicer mlajši od 50 in dela preko javnih del že kar dolgo časa, dela pa v knjižnjici, ima lepo, čisto delo.

Vem, da je delo prodajalke slabo plačano, ampak plačo si je v končni fazi treba zaslužit. Prodajalka iz Merkatorja se nikakor ne more primerjat s prdajalko v Hoferju ali Lidlu. Jaz žal nimam časa v Mečkatorju stat 20min v vrsti. Hofer in Lidl imata veliko boljši in učinkovit sistem in tudi primerno boljše plače. Veliko bolj pa tudi spošujem prodajalce v teh dveh trgovinah, ker dejansko delajo v nasprotju z Merkatorjem, Tušem in Šparom. Da ne govorimo koliko hrane se vrže v koš v teh 3 trgovinah zaradi slabega sistema.

V LIDLU IN HOFERJU SO IZGUBILI ŽE VELIKO STRANK ZARADI TRPINČENJA LJUDI.NEPRIMERNO PREHITRO morajo delati NA BLAGAJNI-MALTRETIRANJE!!!

A mislite da je v drugih prodajalnah in podjetjih drugač?
Povsod je isto. Je treba delat, ni druge. Sprijaznite se s tem.
Nekateri delamo v takšnih pogojih že celo življenje.

New Report

Close