Najdi forum

Stara sem 37 let in ravno sem prišla iz dolgoletnega zakona s svojim možem, ki sma se spoznala v 1. letniku gimnazije. Pri 18. letih sem rodila in morala sva se poročiti saj so moji starši to zahtevali. Sedaj pa se že kar nekaj let samo preperava. Zahtevala sem, da se ločiva. Tako sem odšla k svoji mami s svojo hčerjo. Sedaj pa sem po internetni klepetalnici spoznala zelo prijaznega moškega, ki mi je zelo zrasel k srcu. Velikokrat sva že bila na zmenku ampak včeraj mi je povedal da je star komaj 21 let. Saj za svoja leta zgleda starejši in sem mislila da ima okoli 35 let. Kaj naj sedaj naredim? Zdi se mi da sem zaljubljena vanj.

Če bi se 35-letni tip zaljubil v 21-letnico ne bi spraševal, kaj naj naredi in to sploh ne bi bil noben problem. Ti kar navali na mlado meso. Ženske danes itak veliko bolje in mlajše zgledamo kot moški.

ja vredi izkoristi dano priložnost, če sta si všeč, morda bo celo trajalo, ka te veš, sma midva z možom že vidla take pare, ko je en konkretno starejši pa furajo ali rudajo kul:-)

Sem tvojih let in ne bi šla v kaj takega, če si zares želiš resne zveze. Za moje pojme je tako velika starostna razlika nesprejemljiva ZAME, pri drugih me ne moti, ker me niti ne zanimajo take osebne zadeve. 21 je letnik je praktično še neke sorte malo večji otrok:))) Pa plis dej reci, da je tale post samo hec.

nekomu je pa danes dolgčas, kajne?

Ne seri. Pusti ljubezen.

Tvoja hči je najbolj primerna zanj, saj sta istih let. On hoče samo zastonj seks, nič drugega. Da je zaljubljen vate, samo sanjaj. Odšel bo pa s tvojo hčerjo, to je jasno.

če zdaj zgleda star 35, nima smisla z njim … ko bo res star 35 let, bo starček, ti pa mladenka 🙂

Tvoja hči je najbolj primerna zanj, saj sta istih let. On hoče samo zastonj seks, nič drugega. Da je zaljubljen vate, samo sanjaj. Odšel bo pa s tvojo hčerjo, to je jasno.[/quote]

Točno to sem hotla rečt.
Pa ni tolk pomembno, kako zglada, važno ja, kaj je v glavi.
In po moje je razmišljanje enega 21-letnika svetlobna leta daleč od zrele ženske pri 37 letih.
16 let se mi zdi zelo veliko, ne glede na to, al gre za mlajšega moškega ali žensko.
Sicer pa, ne poznamo ne tebe ne njega…

Je imela vajina šola slovenski jezik v predmetniku?

Zdaj, ko ti je zrasel k srcu raje razmisli, kam tvoje življenje pelje. Vpiši se naprej v šolo in potem spoznaj kakšnega zrelega moškega, ki ga boš dolgo in osebno spoznavala. Poleg tega se lahko nadejaš zeta, ki bo toliko star.

Verjamem, da je eni močno dolgčas.:)))))))))))))))

Odlično sklepaš, ha ha.

A si ti mogoče danes kakšne strupene gobe jedla?

Hehe,…. to je hec….., da ena 37 letna “ženska” ne more spoznat, da jo en 21 letni dečko nateguje, pa kje si ti prej živela v vrtcu…. No ja .. je pa res, da te bo ta dečko butal dost bolj kot tvoj vrstnik ali starejši model…. ampak….. itak po vsakem butanju valov ob obalo pride mirno morje….. kaj pa potem…. aja …sej imaš hčerko… no ja pol bo pa šlo…..

Ma, jaz bi takoj žrebca od 21. Samo niti pod razno tako slabo ohranjenega, da bi zgledal 35. Pol je vseeno, če imam preskrbljenega dedca svojih let, ne?

16 let razlike je precej, poznam zakone ki s takšno razliko v letih funkcionirajo. Pogosto me vprašajo ali je pri odnosih bolje poslušati srce ali glavo. Ponavadi odgovorim, da oboje.

Vsekakor je pri konkretnem odnosu nevarnost, da boš v svojo družino sprejela sina namesto moškega.

Prehitro si odrasla in del tebe je še vedno star 18 let, zato je precejšnja verjetnost, da želi ta del tebe začeti, kjer si morala nekoč končati.

Dokler boš na bolj najstniški način dojemala to zvezo je OK. Ne priporočam pa nikakršnih resnih planov za prihodnost, prav tako se dobro zaščiti, da se slučajno ponovno ne bi zgodila nepredvidljiva nosečnost. Bodi odgovorna zase in za njega.

V primeru, da bi bila moja klientka, bi ti priporočal večjo mero samostojnosti. Spodbujal bi te, da si urediš finance, stanovanje, službo, da uživaš samostojno, da najdeš prijateljice in se imaš lepo (brez resne zveze z moškim). To je namreč tisto, kar bi sicer imela, če kot 18 letnica ne bi zanosila.

Kaj pa bo čas prinesel pa … kdo bi vedel 😉

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Sem Polona in stara sem 17 let. Fant s katerim se pogvarjam je iste starosti.Priblizno mesec in pol se pogovarjam s fantom s katerim sva samo prijatelja.Pogovarjava se cele dneve in noci, med poukom si stalno dopisujeva in ni vecera da nebi odsla na skajp..Velikokrat si poveva da se imava rada, tudi rekle mi je da me ima najraje od vseh punc s katerimi se je kadarkoli pogovarjal. Ker se taksno dekle da se hitro zaljubim in mi je pri fantu najbolj pomemben karakter sem iz dneva v dan bolj zaljubljena vanj ampak mislm da on name gleda le kot prijatelico.Tega mu še nisem povedala ker me je strah odziva..resnično nevem kaj naj nareidm..prosim pomagajte mi 🙁

Upam da si resnična mati zato te vprašam koliko je stara hčirka .
Zato te prosim lahko gre z fantom na ples ter se napita tam boš sprobala ali je fant zate .
Vendar če bo na zacbavi še kakšni pijani možki ga lahko povabiš na ples tako se zaljubila v njega .

Imel sem enkrat neko dekle ki sva celo noč plesala mislim da je bila stara 15 let .
Vendar jas sem bil takrat star 25 .
To je bilo nekako 21 let nazaj .
A tista punca je bila zelo zanimiva zame .
Med plesom sva se zgovarjala lepe reči tudi stiskala sva se v objemu sreče .
Ko sem šel spati me je pljubila in rekla da sem ji zelo všeč da se hoče vame zagledat .
No naslednjin dan smo se malo napili sem mislil da bi dobil tisto lepo dekle pa nisem zato jo pogrešam in mislim da tudi ona me pogreša .
Kaj naj storim .

kaj te briga, sej je polnoleten! misli nase in uživaj

New Report

Close