Najdi forum

danes mi je prisolil klofuto. Po desetih letih skupnega življenj me je udaril. Imava 4 leta starega otroka, nemorem kr naraZEN. a TO 100% DRŽI da če te enkrat udari se bo spet ponovilo? a bi ve to oprostile

Ima življenje z nekom, ki te udari še kakšen najmanjši smisel? Ti bi pa še kar bila z njim? Ti ta udarec ne pove, da mu ti nisi nič? Hočeš še naprej živeti z njim in čakati nove udarce? S čim si ga pa spravila ob živce? Nikoli ni samo eden kriv, krivda je 50:50.

Si ga sprovocirala? Si ga zajebavala? Mu ves čas nekaj očitaš, nagajaš? Si zoprna mala hinavka? Si ena babetina, brez izobrazbe, svojega keša? Visiš na njemu?
Nimaš drugega dela, kot da kofetkaš s sosedi, si urejaš nohte – mulčka pelješ v vrtec in čakaš, da te dec preživlja? Se zajebavaš po monu, na drugih forumih….??

Če si na vse odgovorila NE – potem se spokaj od njega! Verjemi, da prva batina NE BO zadnja!

nova
Uredništvo priporoča

Sodelavec, ki ga dobro poznam že 25 let, je enkrat udaril svojo partnerko. Bolje rečeno, ji je klofuto vrnil, pa zaradi tega ne morem reč, da je nasilen. Je pa tudi res, da sem kot najstnica imela partnerja, ki mi je prisolil klofuto in to ni bilo zadnjič…

nevem natančno kaj razog, neki bes ki se je sprožil, ker ni mogu met zadnje besede. Kričal je name da moram met vedno zadnjo besedo in da to ne bo šlo tko,.. in jaz nazaj in pljusk… vem da maj zdej nek naporen projekt na šihtu in je živčen sam vseen,,,…

Sem si obljubila nekoč davno, moški me bo udaril samo enkrat in nikoli več.
Seveda je pa vse odvisno od situacije…
Nisem pa še tega doživela, zato lahko samo teoretiziram.

Vse je odvisno od njegovega nadaljnega obnašanja, ne da ti sama sprožiš pri njemu kakšno kesanje ali kakršnokoli reakcijo na ta dogodek. Če se bo v naslednjih urah ali dneh delal, kot da ni bilo nič, lahko pričakuješ še kakšno klofuto, dve, tri… Če pa bo sam dojel, da je naredil napako, in se ti za to res iskreno opravičil, je še šansa, da je bila ta klofuta prva in zadnja.

Glej pa tudi, da ne boš sama “pometla zadeve pod preprogo” in se delala, kot da ni bilo nič. Če te je klofuta prizadela ali ponižala, si dovoli to občutiti. Vzemi si čas zase, odmakni se (pa čeprav samo čustveno) in se počasi nazaj sestavi. Ne čakaj in ne pričakuj njegove opore, ampak samo počakaj, kaj bo on pri sebi s tem dogodkom naredil.

Noooooooo, če veš da nekaj dela………in če sploh ne veš, zakaj te je…….

Umiri se, ne TAKOJ najedat. Pogovorite se (obvezno). In povejta si vse……razčistita ……planita se nazaj v objem …

NUJNO mu pa moraš dotajčit, da te NE SME udarit nikoli več!!
———————————————————————————————

Da greš takoj, ko bo nate dvignil roko! Ali da ga (ko bo mirno spal) ubiješ!!
Kar naj ima rešpekt!!
NIKOLI Z NASILJEM!

to sem rekla tudi jaz, sam ko enkrat pride do tega pa…. nevem še vedno sem v šoku.. pa še domov ga še ni. Sicer ne pije ampak me je mal strah da nebo kaj narobe…..

No, če te je trpel 10 let (mislim to z zadnjo besedo), potem je še dober. 😀
Klofuta ti je bila za streznitev. Nikakor ne zagovarjam tepeža, ampak očitno mu je dvignilo pokrov po 10ih letih.

Odklopi čustva do njega. Jih ni vreden, dokler ne dojame zadeve in ne pokaže, da mu je žal.

Ni šans, da bi se bala za nekoga, ki bi me tako ponižal!

Ga ni pogoja, pod katerim bi tolerirala klofuto partnerja. Lahko ga najedam 20 let, vedno ima možnost se normalno pogovoriti in povedati, kaj ga moti in česa ne mara. Klofuta je zame simbol primitivizma.

Noben razlog ni zadosten, da te udari. S tem, ko iščeš razloge, da ga opravičiš, ponižuješ sebe.

ga ne opravičujem niti pod razno Boli me in duša in lice ampak nevem kako naj vem da se to nebo več zgodilo. Rada bi da je tko kot prej ampak nevem če bo še kdaj tako po današnjem dnevu :((((

Tega pa tut js ne opravičim… tud če si ga jebala v glavo na polno! Mi kr pritisk dvigne, če kej taga vidim, čujem, kakorkoli… če boš s takim človek lah naprej srečna, izvoli. Po mojem se ga boš začela bat podzavestno in boš plesala tak k ti bo špilal… za vsako figo, k se bosta razjezla, boš mela respect, da te ne bo sunu… ne vem, jst se tega neb šla 🙂

Če bi bla JS na tvojem mestu, bi zdele on dobil sms od mene, naj ostane, kjer pač je, upam, da mu je žal za to, kar je naredil… in da bo meu zjutraj spakirane cunje in vse, kar ima.

Če bi bil flat njegov, bi pač spremenila, da bom zjutraj spakirana za odhod z otrokom vred. Za preživnino se slišiva 🙂 V tem primeru bi šla k staršem al pa h komu, k bi me sprejel tok, da si k seb pridem 😉

Good luck! Kakorkoli boš že naredila.

Nikakor ne mislim zagovarjati udarca, vendar dobro vem, kako daleč zna moškega pripeljati ženski jezik.
Nemoč je včasih tako zelo pretepaška………

Poznam primer, ko je bila samo ena klofuta. Žena najedala, najedala in je padlo. Enkrat in nikoli več, ker se je tudi žena streznila in potegnila nazaj.
Ženske smo zelo netolerante do telesnega nasilja, pozabimo pa, da je najedanje psihično. In da so tudi moški včasih samo ljudje. Tako kot ti pri otroku dvigne pokrov, če ne neha, ti lahko tudi pri ženski. Dajmo si priznat, da znamo bit v iber tečne.

Ko pa moški v iber najedajo,smo pa ženske ponavadi tiho,da ga ne bi še bolj razbesnele.Tudi moški imajo jezik,tudi moški so tečni lahko do amena.
Imela sem eno tako perlo,pa še udaril me je.Pa se je še ponovilo.
Zdaj imam drugega,se zna lepo človeško pogovarjati.Na misel mu ne pride,da bi fizično obračunaval.
Avtorica,boš videla.Če mu bo žal,se lahko opraviči.
Čas bo prinesel svoje.Odvisno je od obeh,ne samo od tebe.

tvoja psihična zrelost pa se je ustavila tam nekje pri 16. sedaj boš vedela, da ne smeš toliko gobcat, da so njegovi službeni projekti več vredni kot ti. Pravzaprav je škoda besed zate.

Ma s tem je tako …. noben možakar ne opali bejbe đabe…….. To nabijanje ženske teorije na stvari, ki jih moški vidi drugače…… zna moškemu dvignit roko, da zamahne….. jebiga, če se po nesreči najde glih lice sogovornice…. verjetno je to …slučajno…. hehe. Sicer pa ne poslušat… teh, ki ti svetujejo,da se prec odklop….. vsakemu se, da še kakšna priložnost in tako tudi tvojemu tipu. Recimo, da ti nehaš kokodakat brezveze in se tega zavedaš pa kljub temu prileti kej okol kepe …. pol pa,….. kaj čes, ni druge…… se je treba odklopit…..

New Report

Close