Najdi forum

Prevara in skrivanje telefona

Pri partnerju sem že pred časom našla sms druge ženske. Povedal mi je, da med njima ni bilo seksa, da pa se je k njej zatekel po pogovor, ker sva midva imela krizo. Od takrat dalje se okrog mene trudi, dober je do otrok, skratka popolen oče in mož.

Edina stvar, ki me moti je, da nikamor ne gre brez telefona. Vedno in povsod ga ima s seboj, razen morda čez vikend, ko ga tudi za kak trenutek spusti izpred oči.

Kako so se vaši moški obnašali po odkritju čustvene prevare?

da je med njima sigurno nekaj že bilo ali pa se še vedno plete.
Najlažje je iti k nekomu drugemu, ko imaš s svojim partnerjem krizo, veliko težje pa se je soočiti z njo in jo razrešiti.
To, da telefona ne pušča daleč od svojih oči pa tudi veliko pove.
Jaz bi slučajno ponoči počakala, da bi zaspal in bi slučajno šla pobrskat po njegovem telefonu. Verjetno boš kaj tudi našla, razen, če ni toliko brihten in sporočil ne zbriše sproti.
Sama ga najbolje poznaš, da veš ali je povedal resnico ali se ti je zlagal in če ima čisto vest. Zaradi tvojega sporočila pa menim, da mu ne verjameš. Ženske čutimo take zadeve…
Upam, da bo vse v redu.

popolnoma enako. zanikaš vse, kako pa, telefon pa skozi s seboj. ob vikendih, pa ga lahko pustiš pri miru, ker je tudi ona doma z družino in takrat je silencio mobitel. ampak resnično ni nujno, da gre za nič drugega, kot čustveno prevaro.

nova
Uredništvo priporoča

Ja, kot ti je že ena predlagala prečekiraj klice, sporočila! Moj namig je tudi, da mu recimo jutri , ko bo v službi, ti napišeš eno lepo ljubezensko sporočilo in ponoči preveriš ali ni morda tudi tega zbrisal, da ga ona druga ne bi videla!
Želim ti dober razplet vsega tega, v tvojo korist in po tvojih željah! Srečno!

Ne razumem, kaj potrebuješ možev telefon, mar ga kontroliraš, jaz ga moji ženi nikdar ne kontroliran in ga tudi ona meni ne, bi ji pa močno zameril, če bi mi ga prekontrolirala, pa ne zato ker bi pač gledala, ampak zato ker bi podvomila v mojo zvestobo. Če si podvomila, potem je z vajino zvezo nekaj močno narobe, ni več prave ljubezni, zaupanja in spoštovanja. Tema se ne reče več ljubezen.

Imaš po svoje prav, ampak ….. a je bolje da v nevednosti živi ? Negotovosti? Glede na njene izkušnje mu najolj verjeti ravno ne more …… ?


Imaš po svoje prav, ampak ….. a je bolje da v nevednosti živi ? Negotovosti? Glede na njene izkušnje mu najolj verjeti ravno ne more …… ?[/quote]
Ne ne živim na nevednosti, ker ljubezen in zvestobo se čuti, in tudi nezvestobo se čuti. Nekaj je je vzrok, da je podvomila in kaj je to. Vsak hip mora vedeti, da je ona edina, da si jo želi, da je najlepša…………

Enkrat sem tu gor potožila, da mi je partner prebrskal telefon, pa se je večina strinjala, da s tem ni nič narobe.

Samo tukaj je drug problem. Ona ima tehten razlog, da dvomi v moževo zvestobo, ima tudi dokaz za to, da se je pasel drugje, pa tudi če je šlo “samo” za pogovor.

Skrivanje telefona je pa exhibit nr. one, ko gre za to, da nekdo počne nekaj, kar ne bi smel.

se strinjam!

mu preglej izpisek. Imaš navedeno uro in del številke, kar je dovolj da povežeš 1+1. Če bo vprašal zakaj si gledala njegov izpisek reci da si se zmotila. In pa ko bo zaspal prečekiraj telefon.

Vse to že doživela. Najbolj me je jezilo, ker me je prepričeval da bluzim. Vleklo se je kakšne 3 mesece, dokler nisem stopila do njegove sodelavke-študentke in ji zasikala naj se odstrani.


Če je tako in da sem ženska, tudi za povohat je ne bi več dobil!!!

In jaz si od 2h naprej in ob vikendih ne piseva, razen ce je ‘nasa’ dezurna. Mu ni treba telefona skrivat, izpiskov pa mu ne more pogledat, je racun na firmo.

In vama je fajn. Vaju to “rajca”. Super. Kr tko naprej, dokler se vse ne odkrije. Dokler ne pride do nečesa, kar te bo prizadelo.

kaj pa je to čustvena prevara? onadva sta se dobivala in on je jamral čez tebe, kakšna da si, ona pa mu je brezplačno delila nasvete? Dobra si, da to verjameš, res. Še boljša pa, da misliš, da je z njo prekinil.
če pa sem jaz neumna in je res kar pišeš, bi bilo pa najbolje, da vaju seznani. če je pomagala njemu, zakaj ne bi še tebi, glede na to, da že vse o vaju ve?

Kot ti je svetovala Mislim, – ponoči je čas za akcijo!

Vsak dan vozi otroka v solo in vrtec, hodi po njiju, se z njima uci, igra, tamalga dane on spat, ponoci nosi lulat, rihta hiso in placuje poloznice, pa vsak dan po sluzbi je dpma in jih razvaja. Zaradi naju jim ni slabse, kvecjem se bolj trudi s svojo vecno dezurno medicinsko sestro.

🙂

dežurstva se povečajo, ko je v službi taprav zdravnik, tako da se tvojemu ljubemu ni treba preveč trudit, ker pride ljuba od ljubega zadovoljena domov.

Na prijazenm način mu povej… Dragi, skrbi me in ne vem, kako naj ti povem, ker me je strah… rada bi pogledla v tvoj telefon, če si še dopisuješ z žensko, h kateri si se zatekel v času najine krize, pa nikoli ne izpustiš telefona. Občutek imam, da me čustveno varaš. kaj se dogaja? Mi lahko razložiš, prosim?

Draga moja, saj veš, da imam rad samo tebe. Ti si mi vse. To je bilo le enkrat, samo pogovarjala sva se, res nisem imel nič z njo. Nima te kaj skrbet….

(Čez 5 min)
Dragi pošlje iz wc-ja sms neki xy: Ej, zdj mi je težila, če kao mam nekaj s tabo. Dj zdj mi ne nič pošiljat. Se dobiva jutri ob ___, na starem mestu. Pogrešam te.
In briše sporočila…

New Report

Close