Najdi forum

Tašča mi je iz hudobije zlomila nogo

Prihajam z urgence in sem prepričana, da me je tašča zanalašč potisnila po stopnicah. Imam zlomljeno desno nogo. S tem je želela preprečiti, da bi prišla na njeno novoletno zabavo, ker me ne mara. To sem možu tudi povedala, pa me ne posluša. On je mamin sinček. Ima me, da bi se vrgla s tretjega nadstropja in s tem prekinila vso sovraštvo, ki ga gojijo do mene.

Tudi če je to res…zapomni si nekaj, slabo se vrača s slabim.

Pomiri se, največ boš naredila zase, če se boš preusmerila na prijetnejše misli. Ne dovoli si, da drugi krojijo tvoje misli, tvojo usodo. Pokaži, da ti ne pride do živega.

Hvala za pozitivne besede. Boli me. Res me boli, da nekateri delajo s človekom kot z živaljo.
Ljudje so hudobni. Nobenemu nisem storla žalega. Ljudje so hudobni.

o svoji tašči ne morem reči nič lepega.
Z njenim sinom sva ji stala vseskozi ob strani, z majhno pokojnino je težko izhajala.
Vsak mesec smo ji finančno pomagali, kupili drva, oblačila….A za svojega sina, mojega moža, je imela drugačne načrte; …. da se ne poroči in živi z njo, ki je bila vdova in njeno neporočeno sestro
To je res, to ni šala….Sovražila me je, ker sem ji vzela sina. nekaj časa sem se trudila, potem sem se ji umaknila. ..Druga snaha, ki je materialno ni niti pogledala. sta dobesedno rovarili proti meni…
Bilo mi je hudo, a vse mine…Tej drugi snahi je umrl mož-taščin prvi sin, potem je tej snahi umrl še sin, letos je umrla tašča in sedaj je popoln mir……tišina,
Te tašče so res hudičeve in največja kazen je, če moš živeti pod isto streho…Jaz sem imela srečo, da sem bila toliko daleč, da ni mogla k meni v copatah.

Takoj jutri pojdi na policijsko postajo in prijavi napad na telo in telesno poskodbo, da se sestavi zapisnik in naj jo obisce policija doma.

Na tak nacin bos preprecila, da bi se ti kdaj upala skodovati.

Zivis ocitno v trpljenju in ta napad nate ni bil edini. Vprasanje, kaj vse ti še delajo, da pomislis na samomor.

Ne odlasaj. PRIJAVI JO TAKOJ, ce ne mores iti sama, naj gre nekdo s tabo za oporo, ali pa vzemi neko blago pomirjevalo, najboljse Baldrimed , 1 tbl.

Ne cakat. Ti si zrtev nasilja in nic zase ne storis. Ce ne bos ukrepala, te bodo sami ubili! Ne bo ti treba samomora delat.

In ne pregovarjaj se z nikomer, ne poslusaj nikogar, ki te bo zmerjal po tem. Reci mozu, da je to visek in da NE ODSTOPAS od odlocitve, ker si ne dovolis sovrastva in poskodb . Lahko pa gres tudi v odskodninsko tozbo. Za zacetek pa pojdi v kazensko.

Jah, ali pa imaš ti preganjavico!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Čeprav sem jaz imela tako babico, ki je bila dobesedno zlobna in vem, da taki ljudje obstajajo, v tvojo zgodbo malo dvomim.

Kako te je porinila po stopnicah?

Lahko podrobno opišeš dogodek? Zanima me, kako to, da ti mož ne verjame? Meni je to tudi izredno težko verjeti … Poleg tega vemo kakšen posledice ima lahko padec po stopnicah – veliko večje kot pa samo zlom noge …

Jaz ti verjamem, sploh, če je tašča 70+. taki ljudje pred prepoznavno demenco postanejo hudobni ravno v takih hudobijah. Naša tašča nas je ( vse tri snahe) spotikala z berglo in je kar nekaj časa trajalo, da smo si zaupale in ugotovile, da dela to nalašč. Šele kakšne 3 leta kasneje so to priznali tudi sinovi, ko se je spravila na enega in ko je spremenila besedno izražanje na prav primitiven nivo, ki ga nismo bili vajeni,prej pa je bila omikana, izobraženka, ki je reševala križanke itd.Zdaj je v domu v zaprtem dementenm oddelku. Ti svojo taščo lahko prijaviš, lahko pa se popolnoma umakneš iz njene bližine, ko te ne bo več, bo pozabila v hudobijah nate in si bo našla drugo žrtev, verjetno ti bodo šele takrat v družini verjeli, kaj se dogaja.

Kako to ,da te je porinila?Ste se kaj kregale?

Pozdravljena,
če je res, kar opisuješ, obvezno stori, kot ti zg. svetuje Tinca. Prijavi jo, glede moža pa bi se sama vprašala kakšen mož je, da ti ne verjame. Jaz živim tudi v hiši s taščo, ki je stara 80+, pa imam zadeve urejene. Ne vtika se k nam, jaz pa ne k njej. Če bi prišlo do nesoglasij, bi se odselila, če ne drugače tudi od moža. Ukrepaj, sicer ti bo še škodovala, pa poročaj kaj si uredila. Srečno !

Zakaj pa moraš ti s temi ljudmi živet? Pejt stran ne.

Prijavi jo,verjamem,da znajo tašče biti hudobne,imam nekaj izkušenj.Upajmo,da mi same ne bomo takšne do svojih snah in zetov,to mi je največja želja.

če tko misliš, je to zrelo za policijo in ne za mon
za policijo rabiš pa izvid urgence
če tam nič ne piše o tašči, da te je ona porinila, ne vem kako boš to prepričanje, da te je tašča namenoma porinila po štengah utemeljila

kot novoletno darilo poleg zlomljene noge bi jih nagradila pa še s samomorom?

In potem, vse tiho je bilo !!!

Z maminim sinčkom nimaš kaj početi… To je šele začetek težav. Mi ne pade na pamet, da bi se zapletala s takšnim moškim, pa da mi je še tako všeč… Sem enkrat enega imela, ja, v to, da je mamina maza in bo dal vselej prav in prednost njej, sem se prepričala že po parih mesecih in ga skenslala, še preden sva imela kaj več od razmerja.

Itak je pa to navadna provokacija, jaz te zgodbe ne verjamem.

Ta tašča je pa še hujša kot ista od včera,j ko je staro bonbonjero prinesla. Upam, da ne bom jutri bral novo temo -strelski obračun, ker zadeve se dnevno kar stopnjujejo.

Kakšen je konc te zgodbe?

stopnice ti niso dobro dele, kaj šele tretje nadstropje no…zberi se. jutri bo bolje

New Report

Close