Najdi forum

Bioenergetik Drago Šušnjara

Nujno rabim kontakt od gospoda Šušnjara, ker sem slišala, da je že mnogim pomagal, ki so imeli težave s pljuči, kot jih ima moj mož.

Prosim za tel.št. ali mail, lahko pa tudi kakšna vaša izkušnja z njim.

Hvala, Irena

Glede na to, da če vpišeš “Drago Šušnjara” v Googla, takoj dobiš njegov mail in telefon je jasno, da ne more biti nihče tako neumen, da bi to spraševal po forumih. Lahko gre samo za ponesrečen poskus reklamiranja, ker ima tip pač premalo dela.
Grem stavit, da se bo v kratkem pojavila tukaj gor številka, mail in silne pohvale. Vse to pa bo napisal – nihče drug, kot naslovni avtor sam.

Bioenergetik – šarlatan, ki iskorišča naivnost ljudi !!!!
Obisk biošarlatana : ( ne moj, pripeljal prijatelja, ki naivno verjame )
– vstop v čakalnico ( prazno ) , ki je garaža, usedeva se na stol, čakava !!!!
– na koncu garaže vrata v biošarlatansko delavnico
– vrata se odprejo, biošar…. me pokliče, naj vstopim
– oprostite jaz nisem pri……
– je že dobro, kar vstopite, jaz vidim kaj vas muči ???????????
– posede me na stol in prične mahati okoli mene s rokami ???
– oprostite ampak meni ni ……..
– ja,ja, vidim problemi s prostato !!!!!
– ne nimam nobenih takih problemov !!!!!!!!!
– aaaaaah že vidim, želodec ……
– ne, nič okoli želodca me ne boli …..!!!
– ja,ja, tole bodo ledvica, vneta so, od tu je bolečina in seveda drži roke blizu mojega telesa, ali čutite toploto iz mojih rok, to je moja energija
– ne nič ne čutim …!!
– ja pa bi morali, veliko energije vam dajem ????????
– ne , ne čutim nobene energije, morda zato ker mi ni nič !?!?!?
– ja zakaj ste pa potem prišli ?????????
– PRIPELJAL SEM PRIJATELJA; MENI NI NIČ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

epilog:
prijatelj je pogovor slišal , obiska biošarlatana je bilo konec brez da bi ga pregledal ( na srečo ) sam bog ve kaj vse bi mu našel ?????
potem sem malo računal : baje ima okoli 20 obiskov dnevno, vsak mu pusti 20 eurov , ni slabo za malo mahanja v garaži, seveda so prispevki ( 20eu) prostovoljni tako, da kakršna koli rasprava o davkih odpade !!!!!!!!!!!!!

nova
Uredništvo priporoča

zanimivo. jaz sem pri dragu že bila parkrat, s pravimi težavami, pa ni nič šarlatanskega in zlaganega tam. drago je super, priporočam vsakemu

kdor zdravi po metodi domančič ne postavlja nobenih diagnoz in pacientu ne šloga kje ga boli in šušnjara naj bi se tega držal, v kolikor ni pozabil…

Bioenergetik? Ja pa kaj še.Človek še sebi ne more pomagati, kako bo potem lahko pomagal drugim? Osebno poznam človeka in povem lahko iz prve roke, da ne ve kaj so osnovne človeške manire. Bol brezobraznega in pokvarjenega človeka ne poznam! Razmišlja, kako bi človeka zafrknil, ne pa mu pomagal.

Ja ta gospod, moja žena mu je nasedla, depresivna je bila, se je zjokala in potem jo je hotel fukat

Haha, je pač videl, kje je problem….

New Report

Close