Najdi forum

Podrl se mi je svet – anonimno pismo

Podrl se mi je svet. Smo družina z dvema šolo obveznima otrokoma. Ne morem trditi, da med nama z možem nikoli ni bilo kakšnih problemov (kdo v zakonu jih pa nima, takšnih ali drugačnih), ampak tega, da me je šel preverati, to pa ne morem preboleti. In ja, vara me že 3 leta!!! In jaz nevednica, tega nisem videla – vedela. Mož dela po cele dneve, veliko je odsoten tudi po več dni skupaj. Komunikacija med nama, se mi je zdela čisto OK. Nikoli nisem pomislila, da bi me varal (v teh 3. letih). Prejšnji teden pa dobim po pošti anonimno pismo s slikami (on in “njegova” objeta,…), mene je skoraj kap. V pismu je bilo tudi marsikaj napisanega, od njenega imena, telefonske številke, kje živi. Ker živiva v svoji hiši, sem najprej premišljevala, da ga “vržem” iz nje, po pogovoru s svojo mamo, pa sem se odločila, da se odselim jaz z otrokoma k moji mami. Od prejšnjega tedna, pa do včeraj, nisem želela imeti stika s svojim možem (zelo, zelo me je prizadel). Menila sem, da bo želel ločitev, pa ne. Želi, da pridemo nazaj. Da mu je žal, da mu ta ženska ni ničesar pomenila. Ja pa kako, ni pomenila?? Saj je bil z njo 3 leta??? Ne vem, kje se me glava drži. Sem čisto na dnu. Ne vem kaj narediti. Toliko ponosa še imam v sebi, da se ne želim vrniti nazaj, ampak so tu otroci. Sedaj mi pravi, da ne more živeti brez mene. Pozor – mi je včeraj izdavil, da je ta teden spoznal, da ne more brez mene.
Jaz več ne vem, kdo tu ni normalen. Po eni strani me ima, da bi poklicala to dotično gospo, ji napovedala svoje, po drugi strani nimam toliko moči, oz. imam še toliko samospoštovanja,……kaj vem, zmedena sem. Šokirana.
Vem, da je to forum, ampak bi mi lahko kdo prosim napisal, če je bil v podobni situaciji, kako je odreagiral. Ste klicali moževe ljubice (ženine ljubimce), ste oprostili možu/ženi,….
Hvala za odgovore.

Nimaš kaj klicat!

Jutri je nov dan.

ZAkaj pa bi klicala ljubico?? Saj te ni ona prevarala, prevaral te je mož. Mogoče ona tudi zate ni vedela.

nova
Uredništvo priporoča

Žal je tega danes toliko v Sloveniji, da človek ne more verjeti :(. Za kuliso urejenih družin se skriva vse in svašta. Ljubica ni kriva, kriv je on, on te je varal in prizadel. Najbolje bi bilo res se raziti, vem pa, da je lahko govoriti, ko nisi sam na tem …

jaz je ne bi klicala, itak ve za tebe in otroke, sicer ti ne bi pošiljala tega dreka.

Jaz sem se pogovorila z možem, razčistila marsikatero zadevo in verjemi, v odnosu sta oba prispevala do tega, da je do varanja prišlo. Če bi prisluhnila možu, če bi bila pozorna, bi že takoj ugotovila. Ja, samo ljudje smo. Imela sva težko obdobje, veliko razčiščevanj, nič kreganja. Sedaj je najin zakon še boljši in se o vsem takoj pogovoriva. Pismo pa je pisala njegova ljubica 🙂 ker je bila prepričana, da ga bom pustila k njej.
Svetujem ti, da se pogovorita, pogovarjata, dobita spet skupno pot. Verjamem, da ko je varal, tebi ni hotel nič slabega, je bil pa egoističen. Ne de trmat in bdite spet družina.
Srečno …čes čas boš spoznala, da vse ima svoj pomen, samo potegni iz tega najboljše.
Veliko razumevanja ti želim in mirne krvi….držim pesti.

LP

Ja, daj idi nazaj, zaradi otrok in jih nauči, da se tako dela, da foter seksa okoli z drugimi, ženska pa se podredi in prenese! To je zelo dober vedenjski vzorec, in se ziher ne bo ponovil, ker se bodo kaj iz tega naučili.
Zato pa je toliko varanja, in moški nimajo privzgojene nobene morala, ker gledajo celo življenje kako foter mater psihično izkorišča.

No, kar raziti se pa res ni treba. Res ne bo nikoli več tako, kot je bilo, ampak rešit se najbrž splača, če se da in če je volja.

Hm, mene pa predvsem zanima kdo ti je poslal to pismo, kdo ga je zasledoval in ga naznanil tebi?
Morda ljubica, morda kdo, ki vama želi škodo…., zelo zelo čudno, da se ljudje toliko ukvarjajo z drugimi…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Kako tipično! Mene je moj bivši po mojem varal ves čas, vem pa konkretno za dve ženski. Prvič mi je napletel eno srce parajoče zgodbico in sem mu verjela. Zadnja prevara je trajala nekaj časa (leto ali dve) in ko sem mu rekla, da je konec, je revež ostal brez konteksta, ne bi se ločil, ona ni bila nič (a zapravil zanjo po sto evrov v cvetličarni), kako bo živel brez otrok, dajva poskusit s svetovanjem (kakšnim, kako še bolje skrivat varanje???) in da me ima rad. Halo halo halo.

Punca, tri leta ne more biti slučaj, pomota, napaka. Tri leta pomeni: laganje, prikrivanje, spletkarjenje, zanemarjanje tebe in otrok, prelaganje obveznosti na tvoja ramena, zapravljanje dragocenega prostega časa zanjo namesto zate, zapravljanje skupnega denarja za tretjo osebo … Varanje v takšni obliki je izdaja! To, kar bi morala od njega dobivati ti, je bila deležna druga ženska. Nežnosti, pozornost, poljubi, sladke besede … Kar spomni se, kako evforična si bila najbrž ti na začetku vajine zveze. No, tak je bil on z njo leto ali dve. Ti moram napisati še kaj ali ti je jasno, da prevara ni samo tistih nekaj fotk in podatkov, ki si jih dobila v anonimnem pismu?

Ljubico pusti pri miru, tole je vajin problem.

Le en trden nasvet – z njegovo ljubico TI nimaš nič, zato jo pusti pri miru in se ne ponižuj. Z njo bo razčistil on, ker le on je v odnosu z njo.

Vidva pa … ne išči nasveta, ker vsak ti bo izlival gor svoj lasten gnev in lastno izkušnjo, ki ni nujno enaka tvoji. Bežat nima smisal, skrivat tudi ne. Če ne drugega moraš otrokom omogočit stike, moraš. Morda si le vzemi malo daljši “predah” in ostani pri mami, da se vse izkristalizira (pri njemu in pri tebi), potem pa se bosta morala civilizirano pogovorit. Pogovorit, ne jokat (ti) in ne obljubljat (on). In če se boš pač odločila za ločitev, se boš, z vso pravico. Če se ne boš, tudi ni nujno, da je vajin odnos izgubljen, a zavedaj se, da je v tem primeru zaželelna neka strokovna pomoč. Ker se sicer lahko vse skupaj spreveže v nadzor, popolno nezaupanje in se bo sčasoma zakon razdrl zaradi tega. Odpustit boš sšačoma morala, pozabit ti ni treba.

In še nekaj. Vajin odnos in nesoglasje in “ločitev” naj ostane med vama, to je vajino trenje. Otrokom pusti, da očeta poznajo in spoznavajo sami, brez tvojega vmešavanja, prepričevanja in preprečevanja.Njihov odnos je njihov odnos.

Srečno.

Prvo kot prvo : da se zaradi enega moškega, pa četudi očeta tvojih otrok podre svet – žalostno. Da se TI umakneš z otroki iz hiše k svoji mami pa kaže da očitno nisi še dozorela. A si mogoče za tole kriva ti?! Res ne razumem več žensk, ki se jim podira svet zaradi človeka, ki je jasno mož, oče – ampak a ti je mama, oče tvoj ! Ma kaj naj ti človek svetuje : ostani pri mamici, jokaj, se smili sebi, svet pa le začni graditi naprej – otroci morajo živeti v tem svetu. In na horuk takole odditi – saj bodo itak rekle da ne štekam – je po moje milo rečeno cagavo. Kaj se ne znaš postaviti za sebe, če se ne znaš za sebe, se daj za otroke. Dobr izgled bodo imeli, ob prvem krahu – rep med noge in domov k mamici, bognedaj reševati probleme – pa magari z metanjem oz. odslavljanjem moža ven iz hiše, ne pa da grem jaz. Nisi pa ne prva ne zadnja _ lalo bo z odnosom z možem – veš ti. Kar pa si naredila v svoji užaljeni veličini in odšla z otroki k mamici – pa je nezrelo ženske , ki naj bi znala reagirati. Le kako bo tvoje življenje in odločitve glede otrok – ki so tudi tvoji – če že ob takem problemu – rep med noge in mami bo povedala kaj mi je narediti. Jejhata, tako se ne dela. Že zavoljo otrok ! Naj vidijo – brez vidnega kreganja pred njima – da je mami odločno ženska na katero lahko onadva računata ob svojih problemih. ne pa, joj ne bom povedal mamici kaj me tare, je tako občutljiva, krkha, bo spet šla k svoji mami razmišljat – ker sma ne zna. Otroci vidijo, slišati – kreganja mogoče med vama v hiši – pa ne rabijo ! Rane si pa boš celila ti sama, ne otroci !

Upam, da se šališ.

To tudi mene zanima.
Po mojem je bila ljubica.

V takih situacijah ljudje dihajo na škrge, kaj šele, da bi lahko zastavili kompletno vojaško strategijo srednjeročnega ravnanja. Cagavo ali ne, je pa vseeno pametno, da si zbereš misli in se potem soočiš s problemom. Sploh ko se sklicuješ na otroke in da ne rabijo kreganja v hiši. Misliš, da je to po takem razkritju možno? Da se ženska odkašlja, si gre popravit frizuro v kopalnico in se dela, ko da ni bilo nič?

ne je klicat, ker se na rabiš sramotit pred njo.
dvigni glavo, dedca v rit brcni in zaživi na novo!!!!!

lp

prosim ne “ubogaj” takšnih idiotskih nasvetov. še preveliko jih poznam, ki so bile prevarane nato pa zvedele za prevaro ali od ljubice, ali od kolegice ali kako drugače. vse so se odselile in kao zaživele na novo tisti prasec naj pa sam crkne. samo kaj ko so nasedle na solzice in sladke besede in saj-nebom-nikoli-več in nič-mi-ni-pomenila taktiko. potem pa še malo jokcanja, plazenja po kolenih in brez-tebe-ne-morem-živeti taktike pa je ponižna ženička prišla nazaj. varal jo ni točno en mesec potem pa spet znova. ampak onadva sta se pogovorila in njemu je bilo žal in zdaj imata boljši zakon. in tako je bilo še z vsemi. ne rečem tisti, ki je varal samo 1x z osebo, ki jo ni potem nikoli več videl. to je še možno da je samo enkrat. ampak ko ti varaš 3 leta z eno in isto osebo, mi pa nebo nihče trdil da se to nebo ponovilo. ve pa kar naprej še živite v tem svojem svetu, v katerem se je mož sprememnil (ja seveda, bolje se je naučil skrivat) in naj vam hinavi za hrbtom še naprej. otroci pa bodo zelo “ponosni” na mamo ki se tako malo ceni da ostane z kronično varalico po vsem tem kar je naredil. ker pač ne more brez tega svojega moškega (iz 1000 in 1 razloga) ostane z njim pod pretvezo: zaradi otrok. ja pa ja de. lapajte to komu drugemu.

hahaha, seveda ni mislil ko te je varal nič slabega ?! Ja za sebe sigurno ne – mogoče pa le kaj slabega za te! Jat sem – povej pomen varanje njenega moža, pa bolje pomen varanja tvojega moža – če sta se že tolk lepo pogovorila ! hahahahah tebe je pa dobr…Si sigurna da je zakon sedaj boljši – no vidiš vsaj varanje je bilo za kaj dobro, a ne. Mogoče še sedaj vara – ko imata tako dober zakon – zdaj ! Vsaka stvar ima svoj pomen – a ne !? hahahah

Nje nimaš kaj klicat in ji “napovedovat”. Ker najbrž ga ni ona prisilila, da je z njo. Edini, s komer se je za pogovarjat, je tvoj mož.

Res ne vem, od kod ženske pobirate ideje, da so za vse krive ženske, s katerimi vas moški varajo? Vsak moški to počne prostovoljno in on s tem vara ženo, ona druga ženska ne vara nikogar. Če seveda ni tudi ona vezana, ampak v tem primeru vara pa svojega partnerja in mora njemu polagat račune.

Ja potem najbolje, da se kar vsi lepo prevaramo že na začetku veze in bomo imeli boljšo in bolj trdno vezo že takoj. Kak bullShit!!

New Report

Close