Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje Mama sestradanega dojenčka spet noseča!

Mama sestradanega dojenčka spet noseča!

Ravno sem na RTV SLO slišala, so rekli, da naj bi bila mama sestradanega dojenčka noseča. Upam, da bo kdo nadziral, kako bo hranila tega otroka, če je res.

Pa še tole: “Mati ima še 5 otrok, starih od 3 do 8 let. Hkrati je dojila 3 najmlajše otroke, ob tem da je bila zaprisežena veganka.”

kolikor jih bog da, tle pa tam pa kakega tud vzame,…….

nova
Uredništvo priporoča

Se pravi, da je dojila 3-lertnika in kaj? 4-letnika??? Očitno družina, kjer se “vračajo k naravi” in pustijo naravi, da opravi zdravilne učinke.

Saj ta otrok, ki je umrl, je morda imel kakšno presnovno motnjo. Morda je bil rojen s cistično fibrozo ali s čim podobnim, pa ni mogel dobro prebavljati hrane, ker pa ga niso peljali k zdravniku, seveda niso vedeli. Ali pa mati ni imela dovolj mleka, ali pa je mleko najmlajšemu spil 4-letnik, kdo ve? Dvomim, da je šlo samo za premalo hrane. Po moje je bila vmes kakšna bolezen, ker pa so imeli filozofijo samoozdravitve, kot pravi ena spodaj, otroka niso mogli pozdraviti.

Zato odgovornost staršev ni nič manjša, še več, če je bila vmes bolezen, je po moje še večja.

Zato odgovornost staršev ni nič manjša, še več, če je bila vmes bolezen, je po moje še večja.[/quote]

Se strinjam. Samo povem, da po moje ne gre samo za podhranjenost, ker mu ne bi dajali zadosti hrane, če je mati dojila. po moje se bo ugotovilo, da je bil otrok bolan in hrane ni mogel prebavljati.

To je čisto možno, da je šlo za bolezen. Dajte no, že enomesečni otrok ima samo ob dojenju vsaj 4 kg. Moj je pri 3 mesecih samo z dojenjem podvojil porodno težo, pa je vse noči prespal. tukaj nekaj ni v redu. Otrok je bil skoraj gotovo bolan.

Sprašujem se, ali je morda otrok lastnina staršev, da lahko starši z njim počnejo, kar hočejo?

Očitno je, da pri nas ukrepajo samo, če dobijo prijavo od sosedov, znancev, šole, sorodstva…. Pa še v tem primeru rabijo kar nekaj časa, da pridejo do tja. Ma primerov, ko so starši popolnoma neprimerni, ko eden pije, drugi se drogira, pa jim otrok še vedno ne odvzamejo, je ogromno. Pri navidez zgledni družini pa mora otrok umreti, če naj se kdo zgane. Dejstvo.

Tule pravite, da je bil po vašem ta ubogi pokojni otrok shiran zato, ker je bil bolan. A bolj gotovo je obratno: zbolel je in to usodno, ker je bil tako shiran in nezadostno hranjen.

Nobenega opravičila ne more bit, da otroci izgubljajo življenja zaradi ideološkega fanatizma svojih staršev. Posiljevanje embrija, novorojenčka, dojenčka in malega otroka z veganstvom je povsem nesprejemljiva stvar. In bi morala biti kazniva.

Enako bi moralo biti za starše kaznivo izogibanje stikov otroka z zdravstveno stroko, osnovnih pregledov, preventivnih in terapevtskih posegov. Enako kot morajo starši omogočit testiranje svojega otroka v uradno priznanih in strokovnih šolah, če ga že šolajo sami doma, bi morala biti zakonska dolžnost staršev stik otroka z uradno medicinsko stroko.

Fanatična zaverovanost mnogih ljudi na Slovenskem v razne new-age modne muhe, pseudoduhovnost, razna eksotično razsvetljenska samozdravljenja, pripadnost sumljivim novodobnim sektam, čudaškim prehranjevalnim teorijam itd. gre preko vseh meja razumnosti in sprejemljivosti.

V vsakem času in vsakem okolju najdeš čudake in skrajneže. In vsake toliko izbije kaki Fritzl, Breivik… Prav čisto preprečiti se tega ne da. Nekaj lahko naredi vsak posameznik s tem, da sicer ne vtika nosu, da pa si tudi ne zatiska oči pred dogajanjem v okolici.

Kar vnaprej nekoga obsojati, na primer zaradi prehranjevalnih navad, se mi zdi hijenarstvo brez primere. Lahko, da je imel otrok kako presnovno motnjo. Ki bi jo uradna medicina verjetno ozdravila, morda pa tudi ne. Lahko je mati v skrbi za dobrobit otrok res hudo in skrajno pretirala. Lahko je kaki tretji ali četrti vzrok.

Pretirala v skrbi? Otrok ima pri skoraj enem letu težko novorojenčka in ti govoriš o pretirani skrbi? Ne me basat, no.

Kakorkoli obrneš, je kriva.

Ali zaraid veganstva.

Ali zato, ker ga ni peljala k zdravniku.

Skrb za dobrobit otroka? A res? 🙁

Tako, da novorojenčka in dojenčka siliš v veganstvo? Da ga ne daš enkrat samkrat pregledat v zdravstveno ustanovo, kjer so zaposleni ljudje, ki se desetletja šolajo in izpopolnjujejo samo zato, da so v pomoč ljudem v vprašanjih zdravja in bolezni? Da ne pelješ svojega otroka k zdravniku niti potem, ko se ne razvija in ima 3,5 kg takrat, ko naj bi jih normalno imel okoli 8?

To je nora zaslepljenost, ne pa skrb za otroka! Bog se usmili, če tega ne vidite. Zato pa je tako. Ker bi eni to kar tolerirali.

Enostavno zakonsko je treba določit, kakšne so dolžnosti staršev glede zdravja otroka in zahtevanih stikov z uradnimi zdravstvenimi ustanovami. In sankcionirat neodzivnost raznih neodgovornih new-agevskih razsvetljencev, ki so dejansko v glavnem bolj “praznoverni” od srednjeveškega človeka .

In to naj bi bili izobraženi ljudje???
Ona magistra, on profesor???
Le kdo jim je dal diplome????

Le kaj je potrebno v tem primeru še raziskati, ko pa je kristalno jasno da je v tej družini vse narobe!
Le kakšna mati ne privošči svojemu otroku VSE hrane???!!!
TAKIM bi bilo treba vzeti otroke, njih pa v ječo-dosmrtno!!!
Zgrožena in šokirana in pretresena sem do fundamenta!

Očisti si korenček in ga počasi žveči. Bo pomagalo ublažiti agresijo. Potem pa preberi še enkrat. Sama v primeru tega dojenčka vidim tri možnosti. Dve sem zapisala, tretje namerno nisem. Lahko bo preiskava ugotovila četrto ali peto.Ti pa zgrabiš eno in gremo dalje, iz vseh topov čez newage čudake.

V širokem loku si se izognil tudi Fritzla, ki je bil vzor klasičnega patriarhalnega reda, zelo verjetno s svinjsko pečenko za nedeljsko kosilo.

Otrok v Mirni peči je končal tako kot je zaradi neke fanatične idejne zaslepljenosti svojih staršev. To je vsaj meni jasno.

Kaj ima primer opraviti s Fritzlom, gotov veš edino ti, ena Nika. Seveda ima v tem, da gre v enem in drugem primeru za psihično motenost starša. Če te pomiri in lažje zaspiš to, da priznam, da je Fritzl precej večji falot, lahko tebi na ljubo to tudi potrdim.

Včasih bi bilo bolje, da bi se takšne teme brisale. kaj vse napletete in če ne bi imel če bi….ah .

Mene pa samo zanima ko ste tukaj eni tok pametni!!? Pa ne mislim tega konkretnega otroka, ki je res na vesti mame, če ne zaradi premalo hrane pa zato, ker mu je odrekla pravočasno zdravniško pomoč, ker je najverjetneje res bil kaj bolan….

Ampak vprašanje za pametnjakoviče pa je :

Kaj pa naj bi po vačem otrok do desetega mesta starosti jedel? Zrezke? Čevapčiče, pleskacico? Burek? Jajca? Kravje mleko?

Mislim dejte se malo izobrazit narod no! Dojenčki so do 4 meseca samo dojeni potem pd 4 Meseca naprej ali pa nekateri celo pri šestih mesecih začnejo dodajat sadje in zelenjavo in pri desetih mesecih z NOBENIM otrokom, ki ni še jedel mesa ne bo nič narobe, prej obratno je narobe s tistimi (alergije) ki jim meso dodajo prekmalu….

POPRAVEK : do DESETEGA MESECA * starosti…

ma ja cel kup napakic sem naredila, ker pišem v temi 🙂

Ampak saj bistvo se da prebrati… se pa opravičujem za ta kupček pravopisnih 🙂

Seveda, samo mora mamino mleko biti v redu. Podhranjena mama, ki je samo na travkah, ki niti mleka niti jajc niti mesa niti jogurta niti ničesar ni jedla že ne vem koliko let, v zadnjih petih letih pa je rojevala enega otroka za drugim, dojila enega za drugim in to tudi po več skupaj – ja, blazno kvalitetno mleko mora to biti. Plus da je spet noseča.

Vsako leto rojevati, enega za drugim, jesti pa samo travo, ja seveda je organizem sposoben producirati kvalitetno mleko, kako da ne.

In da je gledala svojega otroka, kako hira, naredila pa ni nič, ampak svoj fanatizem zganjala naprej, direkt za v zapor, vzeti že rojene otroke plus tega v trebuhu.

Kdor gleda svojega otroka umirati, ne pelje pa ga k zdravniku, TEMU JE TREBA OTROKE NUJNO VZETI!!!! Pa bil vegan ali nevegan, je to čisto vseeno.

New Report

Close