Najdi forum

V današnjem Nedelu berem o ženski, ki je v izpolnjujoči zvezi z 14 let mlajšim fantom, ona 42, on 28. Kako enim bejbam to uspe? Čestitke, pa vaša mnenja prosim, kaj si o tem vi mislite. Zgolj iz radovednosti, ker tudi mene kdaj zamika mlajši, pa ni uspeha, mogoče še sreča da ga ni.

Spomnila si me 20 let nazaj. Mmmmmm, njami, ona takrat 43, jaz 28, tik pred poroko:))))
Paše.Mmmmmm. Boljše kot zadnjih 20 let skupaj:)

Hmmm, zame osebno takšna velika razlika v letih sploh ne privlači. Je pa to osebna zadeva vsakega para; če njima šteka, zakaj pa ne. 🙂 Sama imam mlajšega partnerja, toda ne tako veliko razliko ( čeprav sem vedno rekla, da mlajšega pa nikoli….:))).

nova
Uredništvo priporoča

Baba se vzdržuje in je tako privlačna tudi za mlajše. Ti se malo k sebi spravi, pa mogoče pade tudi kakšen mlajši.

Ne vem zakaj bi me motilo to, da imam mlajšega moškega?

Poznam par žensk 40+, ki so tako hude, da nobena 20 letnica ne more biti. gešteli, da dol padeš, negovane, karizmatične…uff za mlajše moške prava paša za oči.

Veteranska igralka Ellen Barkin živi s 26-letnim sinom svojega režiserja

Moški bi pri 28 že moral biti povsem priseben in izoblikovana osebnost (čeprav vidim na forumu Adolescenca, da imajo pravico bluzit do 30…. no ja), tako da res ne vem, kaj naj bi bilo tukaj tako v nebo vpijočega. Sploh ker obratno je pa nekaj čisto normalnega – zakaj že?

Mlajša dekleta se rade zapletejo s starejšim zrelim moškim. Fantje imajo tudi radi zrela urejena starejše ženske.
Čez 20 let pa se obrne to. Tastarga pobere al pa tud ne.. si pa same al sami zberejo partnerja, ki je 20 let mljaši in tako se svet vrti naprej…
Vmes pa kakšno vrstnico poderejo :)))

Če odmislimo emotivne komponente, je to čisto v redu racionalna odločitev žensk.
Mlajši moški naj bi bili »uporabni« dlje časa kot vrstniki ali starejši. 🙂

Mene osebno mlajši niso nikoli privlačili. Ne rečem 2-3 leta razlike, saj to je praktično isto, ampak 10 in več letna razlika? Ne, hvala, kaj pa naj počnem s takim smrkavcem?

Obdobje, ko velika razlika v letih ni opazna (navznoter in navzven), je zelo kratko. Recimo zdaj, ko je on 28 in ona 42, je ok. Čez 12 let bo pa ona stara, on pa pri 40ih na vrhuncu svojega življenja.
Enako je pri parih, kjer je moški veliko starejši od ženske.

Tudi sama sem si rekla, da bi z majhno razliko še šlo, a sedaj resno razmišljam, da bi povedala svojemu najboljšemu prijatelju, da sem na pol zatreskana vanj. Pa je osem let mlajši od mene. A kot se razumem z njim, se nisem z nobenih, zadnje čase pa me je začel še telesno privlačit.

Kriza 🙁

Sicer moj partner ni mlajši od mene več kot 10 let (je pa več kot 5), pa nama že krepko več kot 10 let prav nič ne manjka 🙂

Po statistiki življenjske dobe bova umrla približno isti čas…LOL

Oj, sem ravno tista pred tabo, ki je pojamrala, da je zatreskana v osem let mlajšega. Imam nekaj vprašanj zate.

Kako si odpravila dvome glede let na začetku vajine zveze, oziroma, preden sta sploh začela hodit skupaj? ALi si se tudi ti bala,a kot se bojim sama, da ne morem bit konkurenca dekletom njegovih let? ( lahko bi si našel eno punco deset let mlajšo od mene…) Ali so te njegovi starši takoj sprejeli – sama se sploh bojim pokazat na njunem pragu. Če bi jaz imela kdaj sina, tudi ne bi bila najbolj srečna, če bi se prikazal z eno toliko starejšo… Ali si pri njemu kdaj zaznala obžalovanje, da je s tabo, ko pa bi lahko bil z mlajšo… ? Kako pa, da si se odločila bit z njim, a imata toliko skupnih točk, al pa je bila v začetku le kemija?

Poznam popolnoma nezrele 45-letnike in zrele 28-letnike, prav tako obupno neprivlačne 25-letnice in izjemne lepotice pri 47ih, tako da ne gre posploševati.

Tista o tem, kaj bo čez 12 let, je pa bosa. Kaj pa veš, kaj bo čez 12 let, uživaj tukaj in zdaj.

Pa da ne bo pomote, moj je 4 leta starejši od mene (seveda zrel 42-letnik, jaz pa privlačna 38-letnica, itak 🙂 in 28-letni sodelavec me ne mika 🙂

Jaz sem od svoje predhodnice starejša skoraj 20 let. Med nama je nesrečnih 13 let razlike 🙂

Oboje starše je seveda najprej kap, ampak njegovi so itak že prej opazili ugodne spremembe na pri njem in so vedeli, da je za njimi verjetno fejst ženska 🙂 Bivša jim pa ni bila preveč všeč.

Osem let mlajši – to sta praktično vrstnika. Sama nazivna leta niso nekje visoko na lestvici prioritet, bi verjetno morala biti mlada, lepa, pametna in bogata … Skratka, ne se dajat v nič. En kolega ima skoraj deset let starejšo ženo, skupaj sta okoli 20 let. Ko sta začela, mi je rekel, da če bi vedel, da je tolk fajn bit s starejšo žensko, da sploh ne bi nikoli pecal vrstnic.

Hja, ko bi človek vedel…
Mene npr res večkrat osvajajo mladeniči tam malo nad dvajset in potem do trideset ,pa tam nekje.
Ne rečem, so kakšni prav fejst za pogledat, pa tudi obnašat se znajo, a vendar……
Jasno je, da gre v večini primerov za to, da bi spali z mano, saj si ne delam utvar, da so vsi po vrsti zaljubljeni vame:):), na, pa baba trapasta ne zmorem korajže in se mogoče s kakim od njih tudi kaj it.
Navsezadnje, moji vrstniki,me, vsaj do sedaj niso prav nič posebno zadovoljevali, tako, da ni vse v letih:):)
Kdo ve, mogoče to res ne bi bilo slabo.
Imam pa skoraj 47.

Osebno se ne vtikam v odnose, zveze nikogar, ne glede na leta. Včasih uspe, povečini ne. Eni moški celo življenje iščejo starejo, se že kot dvajsetletniki+ zapletajo s 50+, sevada na skrivaj (kaj oni iščejo v taki ženski, bo kak psiholog lepše povedal). Drugim je to izziv, želja po bolj zreli ženski (saj veste, bolj izkušena), pa ne nujno želja po trajni vezi. Pri tretjih spet zna res kaj bit na kemiji in ljubezni.

Prijateljica je bila pri tam nekje pri 36 v zvezi s 24 letnikom kar nekaj let, celo živel z njo. Si sploh ni mogla predstavljat seksa s starejšim. Bilo čist noro. Hja, pri nejnih 40, si je piskal eno svoji let, nekaj časa “zadovoljeval” obe, potem starejšo zapustil. Njo je totalno zlomilo.

tudi mlajši moški radi pogledamo kakšno bolj zrelo žensko, se razume. pa tudi njim prija pozornost mlajšega, energetičnost ter aktivnost ;>

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

O, Frillox, kako simpatično povedano.

Lahko pa naredimo kratko anketo pri ločenih oziroma razvezanih: so bili vaši partnerji starejši ali mlajši, je nova partnerica mlajša ali starejša od vas?

Da začnem kar sama: bivši koruznik 3 leta mlajši, ločitev sem predlagala jaz. Njegova ta nova je mlajša od mene, ampak tudi moj ta novi je mlajši od njega – pet let in osem let od mene. Od njegove prejšnje žene sem starejša 10 let.

Moj mož je natanko 24 let starejši od mene. Skupaj sva že 11. leto. Imava se super in ne travmirava, kaj bo čez 10, 20 let.

New Report

Close