Najdi forum

BLIŽA,SE KONEC SVETA!

Pozdravljeni

V tej temi vam bi rad pokazal(dokazal),da se konec resnično bliža!Pa začnimo.21.12.2012.Kaj je to?To je letnica 21.December 2012.Na ta dan naj bi se zgodil konec sveta ali po prepričanju mnogih nov začetek.Na ta dan se tudi konča Majevski koledar.Zemlja naj bi letos(2011) marca vstopila v neko 4.dimenzijo.Naši občutki in pogledi na svet naj bi se spremenili,občutili bomo tudi drugaččno težnost.Nazaj k 2012.Proti koncu leta 2012 bomo na nebu videli drugo sonce.Saj bo galaksija(ne spomnim se imena)eksplodirala in bomo okoli tedna dni imeli dva sonca.Na 24ur ste pred kratkim lahko zasledili ,da se zemlji približujejo 3 neznana plovila ali nekaj takega.Vpišite v Google:Kaj se približuje zemlji? In tam boste več izvedeli.H.A.A.R.P. je orožje za uničevanje sveta ,ki ga ima amerika,nahaja se na Aljaski.Ta naprava lahko spremeni ionizacijo v svetu in nad sovražnikovo zemljo sproži potres,erupcije vulkanov poplave.Lahko povzroči sevanje in slabosti druge vojske pa tudi motnje v delovanju možganov.Kot ,da bi bil Bog.Mislim ,da se je tako najlažje izraziti kaj počne ta naprava.Naprej!Albert Einstein je rekel “Ko bodo izumrle čebele,ji sledi človeštvo”.In čebele že izumirajo in države ne naredijo veliko ,da bi ohranili čebele.Saj čebele proizvajajo nekakšne delce ,ki so dobri za rastline in brez rastlin ni življenja.Po izumrjtju čebel imamo ljudje 4 leta časa.Čebelam pa škodi škropivo ,ki ga ljudje uporabljajo za zelenjavo,torej nekaj časa bomo jedli umetno hrano potem pa smo na vrsti.

Baba Vanga.

Je pravilno napovedala 2 svetovnno vojno in smrt sebe ter svojega moža.Tudi napad na WTC in potopitev podmornice Kursk.Obiskal jo je tudi sam Adolf Hitler ampak je bil videti razburjen saj naj bi mu gospa povedala njegov neslavni konec.Kot deklica je Vanga oslepela saj naj bi jo Tornado odnesel s seboj in so jo našli zakopano pod zemljo oči je imela polne pesskaa.

Napovedala je 3 svetovno vojno leta 2010 novembra.Ravno v novembru je Severna Koreja napadla Južno.Mogoče pa se je 3 svetovna vojna že začela glede orožja HAARP in mi tega sploh ne vemo.

Napovedala je tudi komuniciranje z Bogom in kontakt z nezemljani čez 200 let.Nekateri pa so že med nami.Napovedala je za 3000 let vnaprej svet pa naj bi se končal okrog leta 5000.Vse njene napovedi si lahko preberete na internetu.Pravi ,da bo njena naslednica 10-letna slepa deklica iz Francija katero bo svet kmalu spoznal.

Ko gledamo vse te naravne katastrofe si lahko mislimo ,da se bo svet res kmalu končal,tudi po Svetem pismu je tako.

LP

omgOMGomgOMGomg !!!!!!!!!!
Kako sem lahko bil tako sleeeeeeeeeeeep ?!?!???!?!?!!
Tale napoved o koncu svetsa je za razliko od prejšnjih 184292 podobnih napovedi resnična.
OJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJ !!!!!!!!!!!

Sam čaki. Baje, da baba Vanga svoje menstruacije ni znala točno napovedat. Kako bi lahkoprišel konec sveta 2012 in bi potm mi leta 3000 komunicirali z bogom in nezemljani. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA norost. Pa sej se vse sklada, samo moreš vse pobrklat med sabo, pa še intrernet ti pri tem pomaga.
ZOMG !!!!!!!!!!1
Res bo konec sveta !!!!!!!!!!!!!!ena

Pa še nekej. Na sliki od 24 ur zgledajo tiste vesoljske ladje kot penis pred erekcijo.

edej ne prbiji buč o poginotju čebel, če nimaš pojma za kaj se gre. A se ti ne zdi čudn, da nej bi čebele zarat škoropila umrle tem kjer je najmen polj? Stvar je v tem, da tem čebelarji ne znajo poskrbet za svoje čebele, ker nimajo dobre organizacije in delajo stvari mal po svoje.

ah

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Pride pa dan Gospodov kakor tat, v katerem preidejo nebesa z velikim ropotom in prvine razpadejo v požaru in zemlja in vsa dela na njej zgore.

Novih pa nebes in nove zemlje pričakujemo po obljubi njegovi, v katerih prebiva pravičnost.

http://www.biblija.net/biblija.cgi?set=2&l=sl&pos=1&qall=0&idq=6&idp0=6&m=2%20Pet%203&hl=2%20Pet%203,3

1 To pa vedi, da v zadnjih dneh nastanejo nevarni časi. 2 Kajti ljudje bodo samoljubni, lakomni, širokoustni, prevzetni, opravljivi, roditeljem nepokorni, nehvaležni, nesveti, 3 brezsrčni, nespravljivi, obrekljivi, nezmerni, surovi, nedobroljubni, 4 izdajalci, vrtoglavi, napihnjeni, veselje bolj ljubeči nego Boga, 5 ki sicer hranijo podobo pobožnosti, njeno moč pa so zatajili; in teh se ogiblji.
http://www.biblija.net/biblija.cgi?set=2&l=sl&pos=1&qall=0&idq=6&idp0=6&m=2%20Tim%203&hl=2%20Tim%203,1

to najprej vedoč, da pridejo v zadnjih dneh posmehovalci z zasmehovanjem, ki žive po lastnih svojih poželenjih 4 in govoré: Kje je obljuba prihoda njegovega? Saj odkar so zaspali očetje, je vse, kakor je bilo od začetka stvaritve

Ko je pa sedel na Oljski gori, pristopijo k njemu učenci posebej, rekoč: Povej nam, kdaj bode to? In kaj bo znamenje prihodu tvojemu in koncu sveta? 4 In Jezus odgovori in jim reče: Varujte se, da vas kdo ne zapelje! 5 Mnogo jih namreč pride z imenom mojim, govoreč: Jaz sem Kristus, in mnogo jih zapeljejo. 6 Slišali pa boste o bojih in glasove o bojih. Glejte, da se ne ustrašite; kajti to se mora zgoditi. Ali to še ni konec. 7 Vstane namreč narod proti narodu in kraljestvo zoper kraljestvo, in bodo lakote in potresi po raznih krajih. 8 Vse to je pa začetek nadlogam.

In ker se krivičnost razmnoži, omrzne mnogim ljubezen. 13 Kdor pa pretrpi do konca, ta bo zveličan. 14 In ta evangelij kraljestva se bo oznanjeval po vsem svetu, vsem narodom za pričevanje; in tedaj pride konec.

Za tisti dan in uro pa nihče ne ve, ne angeli nebeški, ne Sin, edini Oče sam. 37 Kajti kakor je bilo v dnevih Noetovih, tako bode o prihodu Sina človekovega. 38 Kakor so namreč v onih dnevih, pred potopom, žrli in pili, ženili se in možile do tistega dne, ko je stopil Noe v barko, 39 in niso spoznali, dokler ni prišla povodenj in jih je vse pobrala; tako bode prihod Sinu človekovega.

Zato bodite tudi vi pripravljeni; kajti Sin človekov pride ob uri, ko se vam ne zdi.
http://www.biblija.net/biblija.cgi?set=2&l=sl&pos=1&qall=0&idq=6&idp0=6&m=Mat%2024&hl=Mat%2024,7

In videl sem novo nebo in zemljo novo; kajti prvo nebo in prva zemlja sta bila prešla, in morja ni več. 2 In videl sem mesto sveto, Jeruzalem novi, da gre navzdol od Boga iz nebes, napravljeno kakor nevesta, odičena ženinu svojemu. 3 In slišal sem glas velik od prestola, da govori: Glej, šator Božji z ljudmi, in prebival bo ž njimi; in oni bodo ljudstva njegova, in Bog sam bode med njimi, njih Bog, 4 in obriše vse solze ž njih oči; in smrti ne bode več, ne žalovanja, ne vpitja, ne bolečine ne bode več; kajti prvo je prešlo. 5 In rekel je sedeči na prestolu: Glej, novo delam vse. In mi veli: Piši, ker te besede so resnične in zveste. 6 In mi reče: Zgodilo se je. Jaz sem Alfa in Omega, začetek in konec. Jaz bom dal žejnemu iz studenca vode življenja brezplačno. 7 Kdor premaga, bo to podedoval, in bodem mu Bog in on mi bode sin. 8 Strahopetnim pa in nevernim in ostudnim in morilcem in nečistnikom in čarovnikom in malikovalcem in vsem lažnivcem, njim je delež v jezeru, gorečem z ognjem in žveplom, kar je druga smrt.
http://www.biblija.net/biblija.cgi?set=2&l=sl&pos=1&qall=0&idq=6&idp0=6&m=Raz%2021&hl=Raz%2021,1

KAJ NAPOVEDUJEJO MAJI ZA LETO 2011

KAJ SE DOGAJA ZDAJ IN KAJ NAM PRINAŠA BLIŽNJA PRIHODNOST? STARODAVNI MAJI
V SVOJEM KOLEDARJU TUN NAPOVEDUJEJO, DA BO FEBRUARJA 2011 ČLOVEŠTVO
VSTOPILO V ZADNJE OBDOBJE EVOLUCIJE ZAVESTI, V OBDOBJE ZAVESTNEGA
SOUSTVARJANJA.

PREBERITE, KAJ NAS ČAKA V LETU 2011 INKAKO NAJ DELUJEMO, DA BO PREHOD V
NOVO DOBO, KI SE ZGODI LETA 2012, LAŽJA.

Po teoriji dr. Callemana, švedskega molekularnega biologa in dolgoletnega
raziskovalca majevskega koledarja, bomo 11. februarja 2011 stopili na
zadnjo, 9. stopnico kozmične piramide. To je zadnje obdobje evolucije
zavesti, kot je zapisano v majevskem koledarju Tun, ki se bo končalo 28.
OKTOBRA 2011.

“Konec leta 2011 bo oslabela nadvlada dualističnega uma, vse omejene misli
bodo izginile, vsi konfliktni načini bivanja, delovanja, čutenja in
razmišljanja, ki izvirajo iz nižjih ravni zavesti, bodo razrešeni in
združeni v svetlob o. To bo vsakomur omogočilo razumeti vsakogar in vse
hkrati.,” je prepričan dr. Calleman.

To obdobje prinaša RAVNOTEŽJE, RAZSVETLJENJE IN MILINO, univerzalno
hvaležnost in ljubezen do vsakogar. Nič več ne bomo izkušali ločenosti
med seboj in božanskim. Prebudili bomo lastno božanskost in spoznali, da
je vse eno. Doživljali se bomo kot bogove ali kot popoln izraz
božanskega, kar tudi smo.

KONEC VLADANJA

Ker bodo ljudje sprejeli neposredno povezavo z božanskim in prepoznali
svojo božanskost, se bodo vključili v zavestno soustvarjanje. Posledično
bodo imela organizirana verstva, hierarhije in sistemi vladanja zelo
majhen
vpliv na posameznike in svet. Če vsi živimo po svoji polni moči in v
harmoniji ter smo povezani z božanskim, zakaj bi sploh še potrebovali ali
izvolili nekoga, ki bi mu sledili in mu dajali svojo moč, da bi nam
vladal?

Vsi ljudje bodo na veliko globlji način, kot je zdajšnji, prepoznani kot
enak ovredni, kot edinstven izraz božanskega.

KAJ NAS ČAKA 2012?

Trenutno smo še vedno v razvoju ali evoluciji, tako na zavestni kot na
telesni, duševni, čustveni in duhovni ravni. Do leta 2012, ko bo
človeštvo doseglo novo raven zavesti, bomo živeli v OBDOBJU PRIPRAVE,
UČENJA IN TRENINGA ZA DVIG ZAVESTI.

BO 2012 KONEC SVETA?

Leto 2012 po prepričanju Majev in drugih resda prinaša konec, vendar ne
takšnega, kot ga pričakuje večina ljudi. To je konec in hkrati začetek,
ČAS, V KATEREM BOMO POSTALI POPOLNA, LJUBEČA IN RAZSVETLJENA BITJA:
zmožni bomo živeti v ljubezni, miru in harmoniji z vsem in z vsakomer,
ljubiti in spoštovati naravo ter vse, kar je živo, in se zavedati
veličine vsega, kar nam je dano, in hkrati minljivosti resničnosti, v
kateri živimo.

POMEMBNO JE, KAKO DELUJEMO ŽE DANES

Z današnjimi mislimi, občutki in vizijami, tlakujemo za jutri, zato je
še kako pomembno, da če ne želimo recimo vojne in lak ote po svetu, da
razmišljamo o tem, kako imajo vsi na svetu hrano in kako povsod po svetu
vlada mir, harmonija in ljubezen. MI SMO USTVARJALCI RESNIČNOSTI, V KATERI
ŽIVIMO IN VSI MI JO USTVARJAMO.

Če nam ni všeč, je pomembno, da jo začnemo spreminjati – najprej pri
sebi in potem se bo tako ali tako spremenil cel svet. Zato je še kako
pomembno, da nas že danes vodi glas srca namesto glas ega.

PREHOD NE BO ENOSTAVEN .

Nikakor pa ne bo možen, če že danes ne bomo opustili navad, prepričanj,
vzorcev in resnic, ki nam ne služijo več. Če bomo zgolj čakali, kaj se
bo zgodilo leta 2012, smo v celoti zgrešili bistvo, saj bo po 28. oktobru
2011 oziroma tedaj, ko se bo nova resničnost dokončno manifestirala,
prepozno za popolno prebuditev.

Že danes je pomembno, kako čutimo in delujemo, kako razmišljamo in se
izražamo, kaj počnemo in ustvarjamo, kaj dajemo in kaj sprejemamo vsak
trenutek. Predvsem pa, ali se zavedamo svoje veli častne moči, svojih
misli, čustev in dejanj.

VSAK SAM IN VSI SKUPAJ SMO ALKIMISTI

Ustvarimo lahko vse, kar si zamislimo in zaželimo, kar ne nazadnje
počnemo že ves čas, vendar pretežno nezavedno, s svojimi zmedenimi
mislimi, občutki in dejanji pa ustvarjamo nekaj, česar si v resnici sploh
ne želimo. V tem času se je najpomembneje spomniti, KDO SMO IN ZAKAJ SMO
TUKAJ – kakšno je naše poslanstvo – kajti vsak med nami si je izbral, da
se je rodil ob tako pomembni prelomnici, ki se že dogaja in bo doživela
vrhunec leta 2012.

ČISTA RADOST BIVANJA V TRENUTKU ZDAJ

Po eni strani lahko to obdobje, ki ga prikazuje majevski koledar,
doživljamo kot pospeševanje časa ali pa kot zastavitev časa. “Čas” bo
prišel do konca, saj je “čas” izkušnja, ki je dominantno posredovana z
levo možgansko poloblo.

Dejansko pa resnica o času obstaja samo v svetu ali v resničnosti, ki ji
vlada neuravnotežena dvojnost. Ko bo ustvarjeno ravno vesje med
možganskima poloblama, bomo namesto “časa” doživljali čisto radost
bivanja v trenutku zdaj. To protislovje ni zlahka razumljivo človeku,
čigar umu še vedno vladajo ego in dvojnosti, ustvarjeni na nižjih
stopnjah zavesti.

Ego, ki je bil zasnovan z namenom sledenja dualističnemu umu, na visoki
frekvenci 9. ciklusa razvoja zavesti preprosto ne bo mogel preživeti. Na
deveti stopnici razvoja zavesti, ki ji vlada soustvarjenje, bo delovanje
in
razmišljanje na ravni dualistične zavesti nemogoče.

KAKŠNO SPREMEMBO ŽELITE VIDETI V SVETU IN V KAKŠNI RESNIČNOSTI ŽELITE
ŽIVETI?

Mi smo sprememba, na katero čakamo. POSTANITE ŽE DANES NATANKO TISTA
SPREMEMBA, KI JO V SVETU ŽELITE VIDETI JUTRI! Veliko se smejmo in imejmo
lepe misli in dobre občutke še naprej. To je to – vstopnica za novo
resničnost!

To sem dobila po mailu. Bolj normalno, kot strašenje. Samo butasti ne smemo biti.
Danes ponoči me je tako bolelo srce in me je začelo dušiti. Sem se vprašala, ali s svojimi skrbmi tako težko vozim? Potem pa vsak, ki ima 5 min cajta sadi buče in straši.

Kaj, če bo konec sveta še v letošnjem letu?

New Report

Close