Najdi forum

Pozdravljeni

Na območju štajerske, točneje v Mb, iščem kako moško dušo, ki jo mika ples.
Že dalj časa iščem soplesalca, pa ni enega moškega v moji bližini, ki ga poznam in si to sam od sebe res želi, silila pa ne bi nikogar, da bi plesal zgolj ali bolj zaradi mene, ni to to. Stara sem 27.

Nočem, da bi kdorkoli to pisanje razumel drugače- gre za ples, plesni tečaj in čisto nič drugega.

Bi kdo?

sem iz Maribora in tudi sam zelo rad plešem.Plešem odlično počasni valček,hitri valček,rumba,samba,cha-cha-cha, mambo,tango,merenge,jive,fox ..skratka plešem vse.Končal sem 4. najvišjo stopnjo in potem bil član kluba 8 let.Potem sem zaradi ločitve z ženo nehal plesat (2 leti nazaj), zdaj bi pa prav z veseljem spet začel.Če te leta ne motijo pusti svoj meil, itak praviš da ti je samo za ples-meni tudi.Star sem 50 let

tale pravi, da ji je samo do plesa….ne, jaz ne iščem fanta za kaj več, rada bi samo plesalaaaaaa, kaj si pa mislite o meni, da sem jaz kakšna potrebuša, al kaj????
hihihihihihi !!!!!!
Johan, nič ne boš plesal s tole, si prestar !!!

nova
Uredništvo priporoča

tale bi plesala ja, sam kje………………………………………………….;-)

Prav smilijo se mi ozkogledneži, ki ne zmorejo niti pomisliti, da gre lahko pri avtorici dejansko zgolj in samo za ples in čisto nič drugega..

Ja, jaz bi tudi, rada imam gibanje, mož je pa anti, potem pa sedim doma, ker nimam soplesalca, z drugim pa ne morem iti. Ljudje pač ne razumejo, ne tega, da rad plešeš, ne tega, da si pač na en način najdeš soplesalca.

Pozdravljena

…hm mislim da je to obvestilo nalašč zame.
Zelo rad bi se naučil plesati in imam zelo podobno težavo kot ti.
Če je tvoja ponudba še vedno aktualna me kontaktiraj na : [email protected]!

lep pozdrav

Pozdravljena!

Tudi jaz iščem soplesalko, iz okolice Mb. Star sem 24 let, visok 185 cm.
Znanje je osnovno, še iz maturantskega plesa. Če je ponudba še vedno aktualna, mi piši na [email protected]

Lp

Iščeva soplesalca za začetni tečaj družabnih plesov v Celju. Stari sva okrog 30 let, povprečne postave.

Kontakt: 051-784-684.

Iščem soplesalko za tečaj družabnih plesov, ki se začenjajo ta teden, jaz sem srednjih let (ne smem povedat), 170cm, vitek, Celjan; priporočilo: ti pa bodi srednjih let (25-55),vitke ali srednje postave. do 170cm, Celje, ali okolica, kontakt, [email protected], 051 880 108,
Celje, 19.1.2011, LP

[/quote]

Ja, jaz bi tudi, rada imam gibanje, mož je pa anti, potem pa sedim doma, ker nimam soplesalca, z drugim pa ne morem iti. Ljudje pač ne razumejo, ne tega, da rad plešeš, ne tega, da si pač na en način najdeš soplesalca.[/quote

]Iščem soplesalko za tečaj družabnih plesov, ki se začenjajo ta teden, jaz sem srednjih let (ne smem povedat), 170cm, vitek, Celjan; priporočilo: ti pa bodi srednjih let (25-55),vitke ali srednje postave. do 170cm, Celje, ali okolica, kontakt, [email protected], 051 880 108,
Celje, 19.1.2011, LP

Že dolgo imam željo naučiti se dobro plesati in zato iščem primernega soplesalca,. Od njega pričakujem, da je star pribl. 40-50 let (+-) in višje postave (180 ali več) – kar ustreza tudi mojim podatkom – z veseljem do plesa, predvsem družabnega – lahko z predznanjem ali brez.
Sama sem višje, vitke postave, vezana – s partnerjem brez posluha za ples, iz okolice Rogaške Slatine.
Če si za mi piši na: [email protected]

Prihajam z okolice Maribora.Stara SEM 48let.Plešem standard v latino Plese približno 8let.Korake spretno obvladujem.Iščem SEBI primernega plesalca.Zasledila SEM oglas pod imenom johansonson, Ki JE bil objavljen DNE 14.12.2010.Če gospod Se Nima plesalke, mi lahko Piše.
Lep pozdrav od Darje! (Darja.pernat @ triera.net)

Iščeva soplesalca za nadaljevalni tečaj družabnih plesov v Celju. Stari sva okrog 30 let in visoki cca 170cm.

[email protected]

Iščem soplesalca za izpopolnjevalni tečaj družabnega plesa (3. stopnja), ki se prične v petek 5. maja 2011 v Plesnem valu v Celju.

Do zdaj sem že obiskovala začetni in nadaljevalni tečaj (1. in 2. stopnjo).

Stara sem 30 let in visoka 170 cm.

Zainteresirani pišite na:

[email protected]

Končno ste se začeli dogovarjati. Sem že mislila, da bo to peljalo v samo bukovo natolcevanje. Bravo! Upam, da se ujamete in če se ne, da ne vržete puške v koruzo.

Živjo,

do zdaj sem obiskovala začetni in nadaljevalni tečaj v Plesnem valu v Celju. Svoje znanje želim nadgraditi še z izpopolnjevalnim tečajem, pa še naprej .
Če imaš podobno plesno znanje in si zainteresiran za plesni tečaj v Celju, se mi javi:).
Drugače sem pa stara 30 let, visoka 170 cm, cca 60 kg.
Kontakt: ejemkrat©hotmail.com
Lp

a iščeš soplesalca, ali partnerja.Če iščeš soplesalca, a je važno koliko je star, al samo kakšno predznanje ima..

Iščem samo soplesalca. Važno je predznanje, kar se let tiče pa tam nekje od 25 do 40, največ do 50.

tudi jaz bi rabil kako damico me nauči osnov plesa , da se malo zavrtiva , sem povprečne postave , imam pa nekaj čez 30 let , zaželjena lokacija Ptuja z okolico . hvala
če je katera zainetresirana :
[email protected]

New Report

Close