Najdi forum

Kje doma kadite? V vseh prostorih ali samo v kuhinji,dnevni,balkonu?
Tisti ki ste nekadilci ali dovolite obiskom, da kadijo v vašem domu ali morajo ven na cigareto?

Ven… oziroma pozimi v kleti – ima okno:)

V eni sobi ,ampak smrdi not za znort,dejansko jo imava za kadit pa za rac.

nova
Uredništvo priporoča

Izjemoma v kihinji ( pri – 10…), sicer na terasi. Če pada-pod nadstreškom:((.

sem kadilka,kadim izključno samo zunaj,obiskom tudi ne dovolim kadit v hiši.

Sem bivša kadilka. Kot samska sem kadila po vseh prostorih (imamo hišo). Od poroke dalje sem kadila le na terasi in v kleti. Lani sem po 30-ih letih nehala kaditi. Obiskom od poroke dalje nisem nikoli dovolila kajenja v notranjih prostorih.

Pri nas kadimo na balkonu, tudi obiski, če je zelo mraz, pa
prižgemo kakšnega v kuhinji.

Ne kadim. Sploh tuki ne, k je drago.

razen v sobah,kjer se spi.

Kadim v kuhinji, jedilnici in v dnevni sobi, ker pač nimam balkona:-(((
Spalne prostore imamo ločene, tam pa seveda ne kadim.

kadimo še ta vikend, potem pa zares nehamo, dovolj je bilo tega sranja

Adijoooo, da si zgradim bajto, potem pa kadim v kleti?! Zgradim si samo klet :)))

Po 30-ih letih kajenja , sva oba z možem prenehala kadit , sedaj je tega tri mesece .
Kadila sva leta nazaj v hiši , povsod , nato par let do nedavno samo zunaj pred hišo. Sedaj pač nikjer. Sva se pa pripravljala mesec in pol , ter odločila nehat po dopustu. Tega se drživa.
Ker sva dva , ni bilo nič lažje :-))) sva se kregala :-)))

smo nekadilci in zanimivo, zdaj ko premišljujem tudi obiski nikoli ne grejo kadit… očitno se gibljemo v zelo nekadilskih krogih 🙂 če bi kdo želel pa bi verjetno šel na balkon

V resnici še nikdar ni noben vprašal – vsi gredo avtomatsko na balkon.

Kadimo v bivalni kuhinji in v kabinetu, v dnevni ne, na vikendu pa kadimo samo na pokriti terasi. Niti na konec pameti pa mi ne pade, da bi doma hodila kadit v klet.
Obiski prav tako kadijo v istih prostorih.

Če sem kje na obisku, kadim tam, kjer kadijo domači.
Če so nekadilci, pa kadim zunaj (kava brez cigareta ni prava kava, hehe), nikoli pri nekadilcih ne kadim v stanovanju/hiši, tudi če mi sami ponudijo, da lahko. Se raje odpoved čiku 🙁

Kadim v kuhinji, če je res mrzlo, drugače pa zunaj.Poleti ni problem;). Nikoli pa nisem v sobah, kjer se spi.

Kadiva samo v kuhinji, vcasih ob kaksnih obiskih in festah se v dnevni, ce ni otrok.

Da bi pa sebi prepovedala kaditi v stanovanju in da bi morala zjutraj s kofeom ven na mraz (ali pa v klet, sej je vseglih), bi pa raje nehala! Pa saj bi si zjutraj s kofetom in ciki v roki in vsa prezvecena na poti po stopnicah do kleti zlomila noge!

Na podstrešju,kjer se ravnokar prekajajo klobase pa rebrca in je itak vse zakajeno z mano vred.Saj prekajeno meso itak dlje časa zdrži kot frišno. 😉

Samo zunaj, tudi obiski kadijo zunaj

New Report

Close