Forum: Življenje, ah to življenje

So trenutki, ko smo srečni, ure, ko smo zadovoljni in dnevi, ki jih moramo preživeti. Vprašajmo, svetujmo in poklepetajmo o stvareh, ki se nam zdijo pomembne.

hodža

Nova tema
Default avatar Lipa** 24 Nov 2009 13:54

Spoštovani!

Zanima me, če je že kdo bil v Novem mestu pri Mujkič Hodži? Ne napoveduje prihodnosti, temveč ti pove določena dejstva in ti da talisman, katerega imaš pri sebi 21 dni...nanj napiše tvoje negativne stvari, ki naj bi se spremenile v pozitivne. Mi lahko kdo kaj pove v zvezi s tem? Ima to kakšno povezavo s črno magijo?
Namreč razmišljam, da grem k njemu

Hvala in LP

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar aleksandra 24 Nov 2009 14:04

no ja, ne napoveduje prihodnosti to je prvo kar je, tko da morda ga prej pokličeš, da ti razloži kako in kaj

Default avatar aleksandra 24 Nov 2009 14:06

aleksandra napisal:Prikaži citat
no ja, ne napoveduje prihodnosti to je prvo kar je, tko da morda ga prej pokličeš, da ti razloži kako in kaj

ups, slabo prebrala :))

poznam eno k je bla - pomagal pri njenem problemu, s črno magijo pa nima nobene veze

pejt k njemu, ja

Default avatar Ditka38 24 Nov 2009 20:15

Tudi jaz sem bila pri njemu. bila sem v totalni življenjski krizi, ni bilo poti več ven.

Naredil mi je talisman, isto kot opisujete zgoraj.

Zdaj je eno leto kar sem bila prvič pri njemu. Po po pol leta sem šla ponovno nazaj. Rekel mi je, da dobro, da sem prišla. In mi je ponovno dal svojo energjo ... Mesec dni nazaj sem šla tretjič. Rekel mi je, da sem na konju in da se ne boji več zame. Zanimivo je to, da ko sem odšla, da sem ponovno padla v hudo stisko, imam hude težave in v bistvu se borim za obstanek za tej obli. Imam sovražnika ob sebi, to je na delovnem mestu, čutim energijo in to da me spodrine. Službo imam dobro in razmišljam ves čas, da mi je rekel, da sem na konju. Ne razumem zakaj so se mi stvari poslabšale. Zato razmišljam za ponovni obisk pri njemu in to čimprej.

Pišite še drugi, ki imate kakršne koli izkušnje s tem človekom. Jaz sem bila prepričana da pomaga, vendar zdaj kar naenkrat izgubljam moč nad življenjem. Pišite, prosim...

Default avatar Bivša 25 Nov 2009 00:16

Bolj kot boste hodile k takim čarovnikom, bolj boste izgubljale oblast nad svojim življenjem. Ne morejo vam trajno pomagati. Morda začasno, a cena je visoka. To se odraža po tem, da ste čedalje bolj zmešane. Čedalje bolj boste odvisne od tega čarovnika, ali pa od katerega drugega. To, s čimer se taki tiči ukvarjajo, je seveda magija in magija je ZLO. Pa nima tukaj veze črna, bela, rumena, rdeča... Vsaka magija je pod vplivom demonov. Otresite se teh neumnosti in zaživite. Ti, ki bluziš, da imaš sovražnico na delovnem mestu, pa vedi da še zdaleč nisi edina. Danes je pač tako, da imamo vsi ljudje na delovnem mestu kako cvetko, ki nam nagaja. Pa zato še ne rabimo hodit jokcat h hodžam. Raje poprimi sama svoje življenje v roke, razmišljaj pozitivno in ne biti skoz neki prestrašena, pa se tudi tvoja namišljena sovražnica morda spremeni v zaveznico.

Aja, sicer pa znam jaz super napovedovati prihodnost! Kar vprašajte me, takoj vam napovem, točno do kdaj boste živele. Samo... A si upate ;)?

Default avatar aleksandra 25 Nov 2009 08:22

Bivša napisal:Prikaži citat
Bolj kot boste hodile k takim čarovnikom, bolj boste izgubljale oblast nad svojim življenjem. Ne morejo vam trajno pomagati. Morda začasno, a cena je visoka. To se odraža po tem, da ste čedalje bolj zmešane. Čedalje bolj boste odvisne od tega čarovnika, ali pa od katerega drugega. To, s čimer se taki tiči ukvarjajo, je seveda magija in magija je ZLO. Pa nima tukaj veze črna, bela, rumena, rdeča... Vsaka magija je pod vplivom demonov. Otresite se teh neumnosti in zaživite. Ti, ki bluziš, da imaš sovražnico na delovnem mestu, pa vedi da še zdaleč nisi edina. Danes je pač tako, da imamo vsi ljudje na delovnem mestu kako cvetko, ki nam nagaja. Pa zato še ne rabimo hodit jokcat h hodžam. Raje poprimi sama svoje življenje v roke, razmišljaj pozitivno in ne biti skoz neki prestrašena, pa se tudi tvoja namišljena sovražnica morda spremeni v zaveznico.

Aja, sicer pa znam jaz super napovedovati prihodnost! Kar vprašajte me, takoj vam napovem, točno do kdaj boste živele. Samo... A si upate ;)?

živele bojo do smrti a ne :))

in tudi najbolj fajn je, če pišeš o stvareh in ljudeh, ki jih poznaš in njihovo delo al kokerkol že temu rečeš

ni pa tuki problem v njih, ampak v tistih, ki iščejo pomoč: eni rabijo nekoga, da jim pomaga porinit voz, eni berglo za cel lajf

včasih ljudje rabijo nekoga, za katerega ni nujno, da ima diplomo iz medicine, pa lahko pomaga, ali celo reši življenje

na forum psihiatrija je pisal moški, ki je bil zelo obupan in se je imel namen ubiti. ker ni bilo odgovora psihiatrinje, sem se odločila, da mu napišem par stavkov. povedal mi je, da sem edina, ki me je pritegnilo njegovo pisanje, da se je obrnil na astrologinjo in da zdaj vidi naprej.

kr se mene osebno tiče se ne bi obrnila na nobeno astrologinjo, kr se tega primera tiče, je pa dejstvo, da ga na forumu ni upošteval nihče, oz da so mu svetovali obisk pri osebnem zdravniku... (itak, da si v takih situacijah vsi želijo osebnih zdravnikov in antidepresivov....) - človek si je našel svoj način kako ga nekdo posluša in mu na nek način s tem pomaga takoj. brez napotnic in čakalnih dob, ki jih marsikateri ne dočaka. življenje je zanj dobila svetlejšo plat in smisel, kar je bilo v tistem momentu najpomembnejše in verjamem, da se je postavil nazaj na svoje noge. pa popolnoma vseeno kaj in kako ga je obsijalo, da se je to zgodilo. dva otroka imata še vedno očeta in verjemite, da je vsaj njima to zelo pomembno.

omenjeni gospod (hodža) je popolnoma neškodljiv, tako kot človek, kot tudi s finančne plati, je izjemno inteligenten in ne posliljuje ljudi z vero ali čim podobnim, kar osebno zelo cenim in zato sem ga lipi tudi priporočila.

Default avatar Ditka38 25 Nov 2009 16:20

Aleksandra, zdaj pa moj mail preberi in mi svetuj. misliš, dabi morala še enkrat nazaj?

Default avatar aleksandra 26 Nov 2009 07:57

Ditka38 napisal:Prikaži citat
Aleksandra, zdaj pa moj mail preberi in mi svetuj. misliš, dabi morala še enkrat nazaj?

ljudje smo različni in univerzalni nasveti ne obstajajo, zato ti lahko napišem samo kako bi se jaz lotila tega.

-če si šla k njemu, to pomeni da naj bi mu zaupala in iz tega sledi, da če ti je rekel, da si na konju, potem si to nekako vbij v glavo in se tako tudi obnašaj.
-na tej opbli boš zagotovo obstala, ker če tisti, ki so brez hrane in vode, potem se tut zate ni za bat :) je treba pa mal brcat, brez tega ne gre...
-praviš, da imaš dobro službo, to je več kot ima ene 500.000 slovencev, ali pa še kakšen več

ne poznam tvoje situacije, ampak ne bodi ogrožena vrsta, ženske smo hudo trpežna bitja, samo neki se sama sebi smilit in vidit strahove tam kjer jih ni.

delaj dobro, misli pozitivno in rezultati sigurno pridejo.
največji sovražnik žensk je prosti čas - zaposli se, pa ti "neumnosti" ne bojo šle po glavi

vse bo fajn

papa

Default avatar POZOR BODITE PAZLJIVI!! 24 Dec 2009 03:45

na forumih berem kritike na račun Hođe iz Novega Mesta, eni ga celo hvalite. Zaupal vam bom primer mene in mojega prijatelja zelo ugledni meščana, ki ga je ta Hođa zafural in mu naredil celo preklectvo in še hujše zlo. Da pa še to nebi bilo dovolj je prijatelja ko mu je to povedal da mu njegov talisman v obliki trikotnika zašit v prešvicane cunje zelo škoduje in mu povzroča dodane težave, ki so nevzdržne ga je odslovil z besedami, ki ne sodijo v njegovo poslanstvo duhovništva in sicer citiram njegove besede. ˝Boli mene ****** jaz sem bosanec in imaš srečo da te nisem ven fuknil iz bajte˝!!! Takšnih in podobnih kletvic pa je bilo v Bosanščini še kar nekaj!!!

Ko sem malo prebrskal po Bosanskih straneh kjer zelo podrobno opisujejo delo Hođe, kaj je koran, zakaj se ga uporablja in še veliko tega, kjer opisujejo tudi kaj pomeni takšen talisman ki sem ga obil jaz in še marsikdo v obliki trikotnika, kateri kliče DŽINA-SAITANA... IN sicer samo dve vrsti Hođ obstajata ena ki počne talismane na podlagi rojstnih podatkov sorodnikov in se posložujejo še ostalih premetenih ukan in jih v Bosni imenujeno SHARIBAZI druga vrsta Hođe ki so pravi pa so tisti ki berejo iz korana. Torej dogovor je takšen več obiskov več denarja, zakaj nebi nekoga zamagirali in nam bi nesel zlata jajca na dolgirok...!!!

Resnično vas opozarjam POZOR izognite se Hođe iz Novega Mesta na 100Km, če vam je živlenje milo, še prej si pšreberite kakšen članek iz Bosanskih strani da vam bo bolj jasno o čem je govora!!!!!

Default avatar aleksandra 24 Dec 2009 08:37

nalepi prosim kak link

Default avatar POZOR BODITE PAZLJIVI!! 24 Dec 2009 13:01

Draga aleksandra, sem mislil da te bodo zanimale predvsem podrobnosti glede Hođe iz Novega Mesta, saj menda se gre tukaj za naša živlenja, le kdo se ima pravico igrati z našimi živlenji.

A HOĐA???

http://www.google.si/

Default avatar Ditka38 24 Dec 2009 17:49

Nikoli ne verjamem, da je Hodža kaj tako slabega storil tvojemu prijatelju. In nikoli ne verjamem, da je ta Hodža iz Novega mesta preklinjal.... Nikoli. Bila sem pri njemu dvakrat, trikrat. Poznam ga. Njegov glas, objem, njegova energija da samo dobre občutke. Mene je reševal. In zdaj, ko se sicer res večkrat slabo počutim, in ko ugotovim, da se mi je končno rešilo ponovno rešiti iz hudih težav, vem, da je zadaj Hodža in talisman. Vem in čutim. Tu so pomembne odločitve, včasih sem tik pred padcem, in vem... imam talisman...

Zato, ne verjamem...

Default avatar Duhovnik 25 Dec 2009 15:41

Božja previdnost, ne pa neverniki!

Koliko denarja vam neki pobere?

Duhovnik

Default avatar POZOR BODITE PAZLJIVI!! 26 Dec 2009 02:01

res je duhovnik...

vendar kot pravijo tudi božja mast ni vedno efikasna:-) Treba je poseči po radikalnih ukrepih, kjer večkrat tudi medicina zataji. Vsak cigan pa itak svojo robo hvali pa če tudi je škart, pa naj si bo to cerkev, islam, alternativa!! Nekaj je tudi vrhunskih in svetovno zanih zdravilcev, vendar morja in morja šarlatanov ki kradejo denar širni populaciji nesrečnih ljudi z polnimi denarnicami, ki si ne znajo pomagati. Vse to štima dokler je pomoč vzajemna in je pomoč tudi strokovno uspešna, vendar ko pride do prevar ljudje nekako obmolknejo in se bojijo povedati, tukaj je prava priložnost. Povejte iskreno kdo od zdravilcev je dober in kdo je šarlatan??

Primer;

Nek zdravilec iz Velenja imena ne bom komentiral, takšnih cvetk pa je po naši prelepi deželici nebroj je imel namen pomagati mladi punci iz okoliškega kraja ker je imela velike težave v živlenju, katere pa so se samo še kopičile. In glej ga zlomka, gospodiču zdravilcu je prešinila ideja da pa bi mogoče bila punca tudi uporabna, zato jo je pričel zdraviti na njemu zelo uspešen naćin z tipanjem po intimnih delih telesa. Ker pa je bilo to početje za zdravilca precej blagodejno jo je pričel ustrahovati, da se mora na terapijah slačiti. Kar pa je punca najprej zavračala, vendar so bile navzoče zopet grožnje da bo samo še slabše. Ko se je punca v obupu vdala v usodo pa je bilo že prepozno, zdravilec se je uigral v vlogo, pričel jo je zbadati z iglami, večkrat ji je vtikal z penitracijo v nožnico določene predmete in tudi prste. Ker je bila punca že popolnoma obupana saj se je predala uspeha pa nikjer na vidiku je kazensko ovadila zdravilca policistom.

Ker sem sam preizkusil skoraj vse zdravilce v Sloveniji vam lahko iz prve roke zaupam kateri so po domače BARABE in vas bodo slekli do gole kože brez uspeha, katerih se obvezno bojte ker vam lahko škodujejo. Ter tista drobna peščica ki so vredni vašega zadnjega denarja in bodo saj deloma uspešni. Ker roko na srce 100% uspešnih zdravilcev ni na tem svetu, so zdravilci in so ZDRAVILCI. Sami se morate odločiti katerim boste zaupali svoje težko prigarane EU!!!

Če koga karkoli zanima mi lahko piše tudi na mail,sam sem še vedno v veliki živlenjski nevarnosti, moja zgodba ni za ta ali kateri koli forum na spletu, ker je precej grozljiva in ne za vsakeršna ušesa in še vedno vztraja na zelo okruten način kot v ZF filmu ki je le bleda senca tega kar doživljam. Vendar kot spoznavam sami smo kreatorji svojega živlenja tudi zdravilci niso bogovi le malo nas pomirijo kar pa je uspeh je v nas samih in tisti je najslaši, če nam uspe dokler smo živi..

Default avatar bemti 26 Dec 2009 18:11

ja in eden in edini si ti-vsemogočni !!!
a je tko ?

Default avatar Ditka38 27 Dec 2009 11:37

Javite se še tisti, ki ste tudi bili pri Hodži. Pišite, ker me zanimajo vaše izkušnje.

Default avatar POZOR BODITE PAZLJIVI!! 27 Dec 2009 23:59

draga ditka38 ti si eno tako nežno in ob enem tako zelo naivno bitje da ti zavidam tvoj svet ki deluje skoraj neomadeževano naivno in te z lahkoto navijajo takšni in drugačni mojstri svojega zanata:-) O Hođi iz NM sem slišal marsikaj in skusl tudi na svoji koži kar sem napisal slišal sem tudi kar drži kot pribito da je zelo velik ženskar, zato ti nasploh verjamem da te je objemal in mogoče celo poljubljal:-)

ŠE ENKRAT BREZ ZAJEBANCIJE PAZITE SE TAKŠN IH HOĐ KOT JE MUJKIČ, KDOR SE BO OPEKEL NAJ SI SAM PRIPIŠE...!!!

Default avatar Uzdaj se use i u svoje kljuse 28 Dec 2009 01:02

Vsak, ki verjame v čudodelništvo, se bolj ali manj opeče. Manj tisti, ki hitro pogruntajo, da gre pretežno za goljufe. Bolj pa tisti, ki jih slaba izkušnja ne izuči, ampak strastno iščejo nove in nove, ki jih bodo nategnili. Če prav razumem, tudi ti "POZOR BODITE PAZLJIVI!! " sodiš med slednje.

Default avatar aleksandra 28 Dec 2009 07:45

"POZOR BODITE PAZLJIVI!!" napisal:Prikaži citat
Draga aleksandra, sem mislil da te bodo zanimale predvsem podrobnosti glede Hođe iz Novega Mesta, saj menda se gre tukaj za naša živlenja, le kdo se ima pravico igrati z našimi živlenji.

A HOĐA???

http://www.google.si/

mene zanima velik stvari. seveda pa si ti tlele mal v prednosti, ker za njega točno vemo kdo je, ti pa si anonimen, tvoje pisanje pa precej konkretno.......

Default avatar takole mislim 28 Dec 2009 19:56

Takole bom rekla. Pomaga tistemu, ki verjame v te zadeve. Hodže so vsi po vrsti izvrstni psihoterapevti, neformalni seveda. Človeka znajo prebrati oziroma pripraviti do tega, da jim pripovedujejo svoje težave in seveda potem oni znajo človeka usmerit kako mora in kaj mora narediti, da se bo bolje počutil. Človek od njega odide v upanju, da mu bo kmalu bolje, za podporo dobi še talisman kateremu pripisuje nadnaravno moč. In tako optimističen človek večinoma res lažje zadiha.
Kot prvo, ker je o svojih težavah spregovoril na glas in jih brez olepšav in zavor stresel iz sebe.
Kot drugo, ker si je nekdo neobremenjen/neprizadet vzel čas in ga poslušal.
Kot tretje, ker ga je ta neobremenjen oziroma čustveno (ali kako drugače) nevpleten neodvisno svetoval, ga pripravil, da se soči s težavami, ga usmeril...
In kot četrto, kot psihično podporo dobi talisman, ki ga bo čuval pred________.

In na takšen način pomaga. In ta človek misli, da ima hodža in njegovo branje nekaj vmes. In, ko se težave spet začnejo prebujati je potreben nov obisk. In zopet ga nekdo posluša, svetuje, usmerja... in človek zopet lažje zadiha. In tako je krog sklenjen.

Tudi sam sam bila pri hoži in poznam kup ljudi, ki so rešitve za svoje težave iskali pri hodžah. Večini so obiski pri njih pomagali. A iz lastnih izkušenj in pripovedovanja sem prišla do spoznanja, da nudijo tolažbo, poslušajo, usmerjajo, da so pač tam, ko vse drugo zataji, ko vsi drugi odidejo ali omagajo, da te enostavno prislijo, da pogledaš vase/okoli sebe, da se soočiš sam s seboj in svojimi težavami. In to na zgoraj opisan način. Vsekakor tu ni nobene magije ali česa nadravnega.

Ne zanikam pa, da obstajajo tudi takšni, ki res imajo neke sposobnosti, sam takih hodž v Sloveniji ni.

Na vrh