Najdi forum

Zelo slaba obutev iz trgovine DEICHMANN

SAMO V OPOZORILO, KAKO SLABO ROBO PRODAJA DEICHMANN, OČITNO JE SLOVENIJA RAJ ZA PRODAJO VSEZGA HUDIČA, SAMA SLABA ROBA, KI NI VREDNA NITI 1 EVRO.

Vse se je začelo, ko mi prinese poštar domov nekaj pisem in en kup reklam, vsakič pogledam vse reklame, če imajo kje kaj akcije. Med listanjem reklam zasledim neko novo trgovino z obutvijo imenuje se DEICHMANN, prelistam in vidim, da imajo pocen robo, morda se kaj najde za mene za uporabo doma in res takrat je bila tudi otvoritev trgovine in jaz sem bil tam z namenom, da nekaj kupim. Kupil sem ene navadne superge za 25 evrov za prosti čas poleg nakupa dobim še manjše darilce in oddidem. Drugi dan z veseljem obujem superge in oddidem na 5 km pohod, ko pridem domov pogledam, če so te superge še cele in glejga hudiča komaj 1 dan mam obute pa se je podplat že začel cefrat, tudi sosed je kupil nekaj podobnega in iste težave samo, da jih je imel obute kake 14 dni in manj hodil.
Najbolj čudno se mi zdi, ker imam že dve leti doma 2 para in eno leto 1 par od turboschuh-a trgovine pa so superge še dobre pa je po domače isti šrot, ampak ok to mam za prosti čas za kam na boljše uporabljam boljšo obutev iz priznanih trgovin.

Mislim, da ni več vredno izgubljat besed to naj bo

SAMO V OPOZORILO, KAKO SLABO ROBO PRODAJA DEICHMANN, OČITNO JE SLOVENIJA RAJ ZA PRODAJO VSEZGA HUDIČA, SAMA SLABA ROBA, KI NI VREDNA NITI 1 EVRO.

Reklamacija na pride v poštev?

Ja ne vem, če bi mi jo upošteval, ker sem že nosil obutev.

nova
Uredništvo priporoča

seveda ti jo morajo upoštevati, ne le en dan ali en teden po nakupu, načeloma imaš možnost po Zakonu o varstvu potrošnikov uveljavljati stvarno napako 2 leti po nakupu, le da je prvih 6 mesecev po nakupu bistveno lažje, ker mora prodajalec dokazati, da napake na blagu ni, po 6 mesecih pa moraš ti dokazati, da napaka je.
nedvomno gre za napako, če je po enem sprehodu podplat začel odpadati. zahtevaj vračilo kupnine.

Z računom seveda- brez njega pa boš težko kaj uveljavil.

ok no, to je pa že drugi forum na katerem vidim ta post. Če si imel smolo, to še ne pomeni, da je vsa obutev od Deichmanna slaba. Jaz imam same dobre izkušnje pa tega ne objavljam na vseh forumih.

Sem potem danes nesel nazaj obutev in so mi z veseljem ponudl ali vrnitev denarja ali menjava za druge….no vzel sem druge…..bomo vidli, kako se bodo obnesle nove.

bi kar naredila spisek trgovin, ki nič ne zamudiš če tam ne kupuješ :
zara, orsay, h&m,c&a, kik…. večina prodajnega programa je zanič

bla bla bla … jst za tamalo kupujem večina v zari, h&m in s’oliverju pa ti lahko povem, da se stvari odlično perejo in ohranjajo obliko in barvo. tako da, ne ni nujno veliko denarja, da je roba bolj kvalitetna.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

govorim o večini prodajnega programa…

No, saj ni treba vsake cote kupit. Saj približno vidiš, kaj je v redu in kaj ne. Jaz imam s H&M, ZARO in C&A dobre izkušnje. Je pa res, da izbiram.
KiK mi ni všeč že na pogled, ampak te tri omenjene imajo kar spodobne trgovine.
DEICHMANN je v redu za kakšne natikače, ki jih porabiš potem eni sezoni. Superge jaz kupujem malo boljše, da so za en cajt. Gojzarje pa itek, da imam od PLANIKE…

Planike že več let ni več, verjetno misliš Alpino.

Planika v Turnišču je.

planika2 a si ti s prekmurja?

jaz vem le za primer hlač..napišem, če koga zanima

lp

Ja, sem iz Prekmurja. Kakšno zvezo pa ima to s hlačami? 😀

Jest sm pa lani pri daichmanu kupil čevlje, pa sm zadovoljen z njimi, tako da sem ravno pred kratkim kupil tam še ene čisto enake.

Naj povem še jaz svoje mnenje. osebno sem zelo zadovoljna z obutvijo iz Deichmana. nikoli ne kupujem dragih čevljev, ponavadi do največ 30 eurov. do sedaj so mi razpadli samo čevlji iz stiefelkoniga in trgovine paprika. od Deichmana imam najmanj 10 parov raznih (poletnih, zimskih..) čevljev nizkega cenovnega ranga in so še vedno vsi kot novi. tudi turboshuh in jelo imata za moj okus kakovoste čevlje. naj ti dam še primer da je fant kupil v stiefekonigu čevlje za 170 eurov neke znane firma marco polo al kak že in so po samo 1 mesecu in pol bili čisto zanič in nosil jih je samo 4 krat. čevlje iz Deichmanna za 10 eurov pa nosi že od decembra pa so kot novi. tako da če si imel TI salbo izkušnjo nikakor ne pomeni da je to slaba roba, pa nisem njihova fenica. to je samo moje mnenje in izkušnje, glede drugih trgovin pa naj povem da orsay ima najslabšo kvaliteto-preverjeno! h&m, zara, pa druge pa se mi zdi da je odvisno tud za kak denar kupiš, vendar se majčke iz h&m hitro sperejo in zgubijo obliko, tako da imam raje zaro, beshko in podobne.

pa lep dan:D

Jaz imam iz Deichmanna ene sandale, ki jih nosim dokaj redno, pa sem z njimi zelo zadovoljna.

lp ( :

V deichmannu ne kupujem saj ne da mi čevlji niso všeč pač sem tip ki se rada vračam v trgovine s katerimi imam dobre iskušnje.Moram pa zelo pohvaliti trgovine JELLO v katerih imajo meni zelo kvalitetno in poceni obutev.Tam sem si kupila salonarje za 15E so usnjeni in sploh ne veš da jih imaš na nogi 8cm pete.Drugače pa jaz zelo veliko kopujem iz katalogov.QELLLE, BON PRIX, NECKERMANN in sem zelo zadovoljna.

Gospod Deichmann je legenda v biznisu čevljev.

New Report

Close