Najdi forum

in zakaj smatraš da si izkušena vedeževalka??

Zato, ker vidim v prihodnost. A morda ti vidiš? Ne. Ne vidi vsak v prihodnost. Jaz imam pač ta dar, da vidim v prihodnost, ki ga vsi pa res nimajo. Zakaj smatram da sem izkušena vedeževalka ? Ker sem. in za naslednjič : vpraša se mi prosim poveste zakaj smatrate in tako dalje… Ne vem če boste gospodič mladi s takšnim načinom kam prišli. Tudi za vas vidim neko prihodnost. ampak ko boste uporabili moj način : mi prosim poveste in tako naprej…, ampak k oboste to uporabili vam lahko povem vašo prihodnost.

lahko kaj jaz izvem o svoji prihodnosti?kako bo z otroci,druzino in podobno.
hvala za odgovor.

nova
Uredništvo priporoča

Zanimiva trditev. Iskušena vedeževalka si, ker si. Argumentirano ni kaj. Pri meni si padla že na prvem testu s poimenovanjem “gospodič mladi”:)))

Težka bo mates, prosim si pozabil rečt:)

gospod mates. najprej napišite svoje rojstne podatke, in kaj ste po kitajskem in navadnem horoskopu. Ker nekomu, ki ga sploh ne vidim (niti prvič) ne morem (vsaj prvič ne) napovati usode. Lahko pa vam jo povem iz rojstnih podatkov ter horoskopa.

Za vse, ki vas zanima prihodnost. Pustite svoje rojstne podatke, ime in kaj ste po horoskopu (navadnem in kitajskem). Brez teh podatkov, vam usode žal ne morem napovedati. Zame so ti podatki ključni pri napovedovanju usode. Prosim zmeraj pa natančno povejte kaj želite izvedeti (ljubezen, denar, družina,…). Če boste napisali ali imam z X fantom kaj možnosti, vam ne bom mogla pomagati, ker takšne stvari napovedujem samo v živo in ne prek spleta. Lahko pa napišete ljubezen in vam povem vse o ljubezni. Prosim pa da postavite natančno vprašanje in prosim da se na tem forumu ne zafrkavate.
Najlepša hvala za razumevanje.

Lep pozdrav

ŽIVJO!
Upam da bo kdo pisal na to mojo novo temo. Če kdo ne bo pisal, se bom morala prestaviti nekam drugam. Vprašajte kar vas zanima, zmerja pa prosim pustite podatke, ki sem jih prej omenila, lahko jih omenim še enkrat. Za vedeževanje in vpogled v vašo prihodnost potrebujem :
– VAŠE IME (Npr. Marija)
– ROJSTNI PODATKI (Npr. 6.4.2000)
– HOROSKOP (Npr. Kozorog)
– KITAJSKI HOROSKOP (Npr. Petelin)

Moja navada je, da ne napovedujem samo prihodnosti, temveč vam povem nekaj iz sedanjosti in preteklosti.

Najbolj pa vam povem tisto, kar želite.

– Če ne najdete rešitve,
– ker je recesija nimate denarja, da bi si lahko privoščili še vedeževanje,
– se vam ne ljuba od doma

potem je (izkušena_vedeževalka) vedeževanje kristina pravi naslov za vas. Naj vam še to povem, na spletu mene boste našli, razen tu na med.over.net.

Jaz bi ti pisala, samo lih svojih podatkov tule na forum ne bi objavljala. Kaj imaš mogoče kakšen mail, kamor ti lahko pišem?
Drgač se mi pa zdi zelo lepo od tebe, da želiš vedeževati takole prek foruma. Ne razumem pa tistih, ki tule komentirajo in že vnaprej vsako stvar skritizirajo.

ja,dobro bi bilo,da das kaksen mail.tu objavljati svoje podatke se mi ne zdi ravno dobro.

ja, imam mail. Bom napisala svoj mail. Na moj mail napišite podatke ki sem jih omenila. Kaj vas čaka v prihodnosti pa lahko izveste tu če pa želite pa tudi na mailu.

Hmm, kje pa je? Mail? 🙂

Oh, se opravičujem. Sem čisto pozabila. Sedaj me trenutno ni doma in imam pomembne zadeve za urediti. Bom napsiala mail ko bom doma, to pa bo okoli 18.00 do najkasneje 19.00 ure. se opravičujem.

Evo tu je moj mail. Lahko pišete vse kar vas zanima v zvezi s prihodnostjo.
Moj mail je :
[email protected]

Pozdravljena. Moje ime je janez, rojen sem 26.4.1975 po horoskopu bik po kitajskem zajec.
Zanima me kako bo z družino, letošnji dopust, kako kaže s službo??
Hvala

Gospod Janez. Jaz se iskreno opravičujem za to da ste morali tako dolgo čakati. Zdaj pa sem pogledala v vašo prihodnost.
Samo nekaj mi morate še povedat.
Ste poročeni ?
Imate kaj otrok ? Če imate koliko ?

O družini vam bom povedala potem ko mi boste napisali zgornje podatke.

Zdaj pa k prihodnosti.

Ste zelo zvesti, potrpežljivi, imate odlične kuharske sposobnosti, vaše slabe lastnosti pa so te da ste preveč trmasti, dolgočasni. Ovire premagate z lahkoto. Imate nesrečo v ljubezni. V družini morate biti zelo odgovorni.
Delo opravljate izvrstno, kar pa tudi od drugih pričakujete. Zelo radi imate denar.

V službi bo nekaj majhnih težav, bolj podrobno vam žal ne morem povedati, če bi se videla v živo bi vam najverjetneje lahko, tako vam pa ne morem.

Letošnji dopust. Že dolgo razmišljate o nekem dopustu. Nazadnje ko se boste ravno želeli odpraviti na nek dopust, bo prišlo nekaj družinskih zadev vmes, potem pa boste vseeno šli, vendar v zmanjšanem številu.

Družina bo takole. Če ste poročeni, boste nekje ob koncu leta morda prej ali malo kasneje razmišljali o ločitvi, ampak ne skrbite vse se bo dobro izteklo.

Sedaj niso vaši srečni časi. Doživeli boste nekaj prepirov doma kot tudi v službi, ampak upoštevajte moj nasvet in se nekaj časa izogibajte tistim ljudem, ki so sprožili tak prepir.
Moj nasvet pa je : Ko se boste z nekom sprli, ne trmajte po svoje tako ne boste nikamor prišli, pojdite stran in se zamotite s čim drugim. Verjemite da bo tista oseba s katero se boste sprli kaj hitro prišla k vam in vas prosila odpuščanja. Zakaj pa ne bi prišla. saj ste vendar zelo prijazni.

Če niste poročeni, se boste čez leto, dve nameravali poročiti, ampak ne s to partnerico ki jo imate zdaj. Prišla bo neka druga ženska v vaše življenje. z bolj svetlimi lasmi, lepo postavo, mlajša od vas, zaljubila se bosta, ima otroka, morda je tudi noseča. Z njo se boste poročili.

Moram pa vam še to povedati. kolikor jaz ugotovim oziroma pravilno uganem vašo usodo, vašo prihodnost je odvisno od tega kateri dan gledam v karte, na katerem kraju in ob kateri uri. Zagotavljam vam da ni vse točno, ampak nekaj bo zagotovo. Ker sem videla da ste napisali svoje podatke, sem si rekla pa vam bom kar danes pogledala v karte čeprav je bil takšen dan, da bi bilo bolje če takrat ne bi gledala v karte, pa sem vseeno. Ker moje stranke ne smejo čakati.

Zato vam želim čimveč sreče v zakonu, dopustu, poroki, itd… Želim vam same prijetne stvari…

Res nisi veliko vredna kot vedeževalka.

Zakaj ? Mi lahko prosim poveste zakaj ne bi bila veliko vredna kot vedeževalka. Sem kdaj kaj narobe prerokovala. Tudi to se kdaj zgodi. Odvisno je od prostora ter časa kjer prerokujem.

Bolje bi bilo,da greste vedeževat in napovedovat v kakšen cirkus,in nastopate za otroško občinstvo skupaj s čarovniki,klovni in posebeži za zabavo..ali v kakšen nočni kabaret,kjer jemljemo vse bolj z nasmeškom.
Življenje je preveč resna stvar,da bi kar nekdo pisal napovedi vsevprek..
Dajte no,zresnite se..

mi lahko prosim poveste kdaj kje in komu sem kaj narobe napovedala. Poleg tega ste pa sami želeli izvedeti usodo in izvedeli ste jo. Pogledala sem vanjo in videla kar sem napisala. Sploh pa nisem napisala vsega. Še eno stvar bi bilo potrebno omeniti, potem pa bom šla v cirkus. Gospod janez me je lepo prosil če mu lahko kaj napovem, pa sem mu , eno glavno stvar pa sem pozabila. Gospod janez ko ste rekli da želite napoved, vam moram še povedati, da sem še nekaj videla. Nekje imate nekega otroka za katerega ne veste, on pa ve za vas. Tista ženska s katero imate tega otroka je bila vaša sošolka v osnovni šoli. Kako neverjetno je pomisliti nazaj v osnovno šolska leta in pomisliti na še enega otroka. Pa še to sem videla v letu 2013 vam bo šlo zelo vredu. Tako vam še nikoli v življenju ni šlo. Zamenjali boste službo, se poročili, dobili otroka, izvedeli pa boste nekaj kar vam ni všeč izvedeli boste za tistega otroka, ki je star in čaka na vaš prihod. Je zelo blizu vas, le vi morate k njmeu pristopiti. Kupili boste nov avto. Skratka same lepe stvari vas čakajo. Pa ne vznemirjajte se lepo prosim, če bo spet kaj narobe povedano. Zadnjič ste me prosili naj vam napovem usodo, zdaj pa jo mroam dokončno napovedati.

New Report

Close