Najdi forum

Kje naj bi se že prikazoval duh štoparke? Češ, da se ponoči pelješ, pa vidiš mlado punco ob cesti, ji ustaviš, jo vzameš v avto, potem pa ona naenkrat izgine iz avta.

Sigurno ste že slišali za to.A ni nekje na Hrvaškem?

A v čarovnice in vile tudi verjameš?

jao jao

nova
Uredništvo priporoča

js sem to slišala za ravbarkomando…

Lokacije se ne spomnim; lahko bi bilo kje na Hrvaškem ali pa ob našem morju. To zgodbo sem pred cca tridesetimi leti brala v Anteni in ker je šlo za nenavadno tematiko (posebno v našem okolju), me je močno pritegnila. Ko sem se kasneje malo bolj zanimala o tem, sem izvedela, da naj bi šlo za resničen dogodek, a kaj konkretnega ni vedel nihče. Po svoje čisto razumljivo, da se nihče ni hotel izpostavljati, saj bi se takoj začeli spraševati o njegovem duševnem zdravju.Je pa v svetu opisanih kar nekaj podobnih dogodkov.

To se je pred leti dogajalo v Hudi luknji – na cesti med Velenjem in Slovenj Gradcem. Poznam gospoda, ki je bil njen “taksist”. Je kar preveč razsoden, da bi si vso štorijo izmislil.

Ja to je res, na koncu ti še celo plača, ampak baje še v starih dinarjih. Kaj češ.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, ja bo že res. Moj pra pra dedek jo je pelu z konjem in vozom, je povedu moji mami. Pol je pa kar zginla…….

V vikendu na morju nam je nek Ljubljančan povedal to zgodbo in dejal, da nam bodo šli lasje pokonci. Njegov znanec je na obalni cesti na Hrvaškem vzel v avto mlado štoparko, s katero sta vso pot debatirala. Povedala mu je vse o sebi in tudi ljubljanski naslov. Nevem, kje točno je izginila. V Ljubljani je poiskal njen naslov, kjer mu je njena mati rekla, da se to večkrat dogaja in da je res umrla v prometni nesreči.

Ne vem še točno, ali gre za neskončno lahkovernost ali pa mogoče že za jasne simptome neumnosti.

Če ne veš, bodi tiho.
Gospod iz gornje zgodbe je izobražen in gotovo ni nasedal izmišljotinam prijatelja.

Ej markiz, a se vam opolnoči kej trese, na petek trinajstega?

Na netu je bil pred kakim letom nek video, ko je skupina mladih (slučajno so se med vožnjo snemal) ustavla eni punci, med potjo so neki klepetal, ko pa so pripeljal do enega ovinka (al križišča) je pa ta punca rekla da je na tem križišču pa ona umrla. In tu oni so doživel nesrečo katere pa niso vsi preživeli ….

Slovenščina!

Pa menda ne misliš Lucija, da tisti, ki verjamejo v duhove, obvladajo tudi kaj tako kompliciranega, kot je nekaj osnovnih slovničnih pravil?

A je kje v mojmu postu napisano da jst v to verjamem??? samo napisu sm da je video na netu in to je to!
pa tud pisu nism v pravilni knjižni slovenščini …


pismo ste nekateri ….
Adijo!

Bemu mast, meni se pa ta plavi z radarjem prikazujejo!!! :-(((((

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Ja, študenti ki študirajo neko filmologijo al nekaj takega. V glavnem, zaigrano.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

vrjamem….duhovi obstajajo!sama sem to doživela……..pa nism munjena.!!!

Ta zgodba že kar neki časa kroži po naši sloveniji, sm že slišala parkrat.
Možno je zaznati energijo umrlega ne vrjamem pa da se ga vidi kok kakega casperja hehe 🙂

New Report

Close