Najdi forum

E211 – natrijev benzoat

Multinacionalka Coca Cola bo morala iz svoje slavne pijače izločiti kemikalijo natrijev benzoat, saj slednji dokazljivo poškoduje DNK in spodbuja hiperaktivnost, danes na svoji spletni strani piše britanski Daily Mail. Kemikalija je znana tudi pod imenom E211, dodajajo pa jo, da preprečijo nastanek plesni.

http://www.dnevnik.si/novice/zdravje/322071

Kaj pa dosedaj.
V skladu s predpisi, ki nikoli ne dovoljujejo nič škodljivega, ali ne mishika.

Natrijev benzoat je skoraj povod, ne samo v Coca coli. Kar poglejte malo na deklaracijah izdelkov. Jaz vem, da sem ga zasledila v 90% primerov.

Pravo jap,
Le tako naprej

nova
Uredništvo priporoča

Take podatke bi morali brati večkrat, morda bi se potem nekateri začeli zavedati.

:))) Eni pa se res počutite ogrožene, če kdo napiše svoje mnenje. No, me veseli, da se še koga dotakne tudi moje pisanje :). Lepo samo prosim, da se tudi prebere, tako kot je napisano in ne samo tisto, kar bi nekdo rad prebral (izven konteksta). In jezus!!! Da še enkrat ponovim: seveda bodo vedno znova nekaj odkrivali in hvalabogu, da je tako. Če ne bi, bi bila katastrofa, ker bi potem človeštvo počasi nazadovalo. Na srečo tudi zakonodaja okoli aditivov tudi sama predpisuje ponovna ocenjevanja in ocene tveganja.

Sicer pa iz povsem drugih razlogov Coca-Cole ne pijem in me torej ta informacija bolj malo zanima – imam še zmeraj raje kozarec vode. 🙂

Aja: pa bog ne daj, da jeste jagodičevje: tudi to vsebuje benzojsko kislino oz. benzoate. Benzoate najdete tudi v veliko večjih količinah v kar nekaj zdravilih, tudi v nekaterih kozmetičnih izdelkih (npr. zobnih pastah). A boste potem vse prenehali uporabljati? To je pač posameznikova izbira…

Poleg vsega menim, da je članek ponovno napisan polstrokovno, ne podlagi dejanskih raziskav FDA, ampak čisto po “novinarsko”. E211 (E210, E212, E213) je “sporen” v kombinaciji s C vitaminom (askorbinska kislina E300), ker lahko pod določenimi pogoji tvori kancerogen benzen. Kdor bi si vzel čas prebrati uradno sporočilo in analize FDA, bi hitro ugotovil, da zadeva ni pol tako tragična, kot jo ponovno poskušajo prikazati novinarji. Zato me je tudi čudilo, da se v strokovni literaturi ni pisalo o tem “problemu” – seveda sem si raje prebrala zadevo iz prve roke, torej poročila same FDA, ki pojasnijo marsikaj, če si vzameš čas… Priporočam torej, da si tudi to preberete…

Lp, mishika

P.S.: Z registracijo nick-a in dosledno uporabo se vsaj ne rabim skrivati pod tisočimi psevdonimi :)).

meni to deluje kot PR za kokakolo.
očitno pepsiju E211 ni potrebno izločit. le zakaj?

Mishika,
tvoji odgovori me veselijo, kjub temu, da se s teboj večinoma (ne vse) ne strinjam. Na žalost je tako, da na strani nas, uporabnikov / potrošnikov , ki smo odvisni od masovne proizvodnje tudi država / zakonodaja dostikrat odpove. Ja, in ne zaupam jim. Ne industriji, ne trgovini in tudi ne državi. Samo svojemu znanju, ki pa je premajhno, da bi se z njimi kosala. Se pa pustim vedno poučiti. Na žalost se mi zdi, da če bom želela obvarovati svoje zdravje in zdravje svoje družine, da bom morala skoraj diplomirati iz kemije, o kateri zaenkrat skoraj nimam pojma.
Glede nickov – ja ostajam anonimna, ker je to moj izbor, če pa želiš se slišiva na mail. V bistvu bi z veseljem polemizirala s teboj.

http://www.fda.gov/

Najbolj smešno pa je, da je bil namen izuma coca cole kot zdravilo proti glavobolom in so ga najprej izdajali v lekarnah
🙂

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

A ni zanimivo, da odkrivajo čedalje več stvari ki človeku škodijo in ga ubijajo, naša življenjska doba pa se je v zadnjih desetletjih podaljšala skoraj za 15 let? Kdo torej koga nateguje? Čisto vse človeku škodi in ga na koncu tudi ubije. Torej nič jesti, nič piti in nič dihati je recept za dolgo in zdravo življenje.
V bistvu pa polpismeni novinarji na pol prevedejo nek članek. Od tistega napol prevoda so razumeli samo polovico, pa še tisto so zapisali po svoje. Ljudje pa imajo čedalje manjše splošno znanje, zato na te finte padajo kot koza na sol. Z natrijevim benzoatom so pred desetletji naše gospodinej konzervirale vložene kumarice in papriko, da bi bolj držalo, so pa vedno natresle precej več od predlagane količine. Torej sem že vsaj 20 let mrtev.

Imena kemijskih spojin so včasih zavajajoča za nepoznavalce.
Natrijev klorid se sliši prav nevarno, pa je le kuhinjska sol.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

To že meji na obsedenost. Če izbiraš sveža živila, jih čim manj toplotno obdeluješ, si na dosti boljši poti, da obvaruješ svoje zdravje, kot pa da te nenehno skrbi kaj škodljivega boš pojedla. Za žejo pa je itak najbolj primerna voda, še najbolj tista, ki jo dobimo s hrano.

Če slediš zdravi (kmečki) pameti, potem so skrbi v zvezi z dodatki odveč.

Da ne boš na koncu zbolela od te nenehne skrbi kaj škodljivega si danes dala v usta.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Jebenti, s čim bom pa zdaj kopalnico pucala…

Ker so svoj čas CocaColi očitali, da je strupena zaradi vsebnosti Ortofosforne kisline (ki jo seveda vsebuje tudi večina drugih pijač, pa to nikomur ni mar) so na etiketo naše klene in zdrave Cockte z velikimi črkami zapisali “Ne vsebuje ortofosforne kisline”. Sedaj je na tapeti Natrijev benzoat v CocaColi. Kaj bodo pa sedaj napisali na etiketi zdrave Cockte, ki pa ta isti benzoat še vedno vsebuje?

Vse skupaj je samo nesramna igra konkurentov, ki s kazanjem “napak” konkurence in zamolčanjem svojih poskušajo priti do dodatnega tržnega deleža. Ljudje pa kot ovce sledijo in se od takrat naprej zastrupljajo z drugim, nič manj strupenim izdelkom.

Sicer pa je dokazano najbolj strupena sestavina mnogih pijač, ki jo vsebujejo v visokih odmerkih – alkohol. Pa nisem še nikoli zasledil, da bi koga to kaj posebej skrbelo. Vsaj če gledamo potrošnjo tovrstnih pijač v Slo, ne.

Ena sestavina vseh alkoholnih in brezalkoholnih pijac je se bolj nevarna od alkohola, in sicer dihidrogen monoksid, znan tudi pod imenom hidroksilna kislina ali DHMO (o tem je bilo na internetu ze veliko napisanega).

Je glavna sestavina kislega dezja, vsebujejo jo vsi rakasti tumorji, povezana je s smrtjo zaradi utopitve, v plinastem stanju povzroca tezke opekline, ce jo pomotoma vdihnemo, pa lahko umremo. Povezana je tudi s korozijo. Dolgotrajen neposreden stik s trdno obliko hidroksilne kisline povzroca strahovite poskodbe, zaradi katerih so bili mnogi ljudje – ce so sploh preziveli – postali invalidi brez nog, rok in nosov.

Obrnite se na svojega poslanca, naj v parlamentu cimprej sprozi zakonodajni postopek, da se prepove uporabo DHMO v industriji, zlasti prehrambeni! Kot najmanj pa bi morale vse matere zahtevati, da je na izdelkih z otrosko hrano napisano “Ne vsebuje DHMO”.

SG

:))))

Mi je tudi to prišlo na misel, ampak naj raje mediji prevzamejo zganjanje panike ;). Čeprav hidroksilna kislina ne bo najbolj pravi naziv… 😉

Aja: je pa spojina kriva kriva še za erozije in druge naravne katastrofe. Nevarno kot hudič! ADI-vrednost okoli 45 g/kg telesne teže.

Lp, mishika

Toliko pametovanja, zakaj pa ne skuhate soka doma???
Zdajle še cvete bezeg, namesto jamranja ga naberite, poiščite recept na netu in veselo na delo. Jesni bodo bezgove jagode, pa bo spet soka!!
Pa ni samo bezeg tisti. Sadežev je dosti in dovolj, samo malo se je treba potruditi!
Coca cola in cockta bosta propadli, pa bomo živeli zdravo!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

decki jaz sem dostavljalec coca-cole in ne cutim drugih posledic le to da me boli hrbtenica vsak dan bolj!!!

kokste bedni kokakolo pijm že 30 let pa se mi ni nč zgudil pa nevem kaj use je notr pa sm še zmer zdrava…že zdavni bi umrla če bi blo nevem kaj not

hahah car 😀

ne samo v kombinaciji s C vitaminom (askorbinska kislina), ampak z želodčno kislino, z limonsko kislino,… v kombinacijami z vsemi kislinami, ki so vedno prisotne v želodcu… torej je Natrijev Benzoat vedno nevaren! Vedno se iz njega tvori BENZEN. VEDNO!

New Report

Close