Najdi forum

Spoštovani!

Sprašujem Vas ali verjamete v črno magijo?

Namreč imam enega strica, ki je svojemu sovaščanu na podlagi raznih takih čira-čara zadeve iz starih časov skoraj uničil življenje, zbolel je, zdravniki mu niso znali pomagati, dokler on sam ni ugotovil kaj je v igri in šel k bioenergetiku itd.
Ta njegov sovaščan je moj kolega, ki mi je to povedal in opozoril pred njim, da naj absolutno ničesar ne sprejmem od njega. Sicer nimamo veliko stikov s tem stricem innjegovo familijo, vendar mi je danes prinesel neke stvari od bratranca, kar on več ne nuca in ker sem že itak dovolj bolan, se zdaj bojim uporabljati te stvari, kaj če jih je začaral in ko jih bom uporabljal, semi bo stanje poslabšalo?

Je kaj takega možno z medicinskega vidika in črne magije, ali verjamete v to?
Npr. vem, da so v starih časih na človeka, ki je imel epileptični napad, položili čisto črno rjuho/blago in je napad minil.

Kaj menite in prosim za pomoč—naj brezskrbno uporabljam te stvari ali jih je najbolje skuriti oz. odstraniti čim dlje od mojega stanovanja?

Lepa hvala in lp,

A.

Glej, okoli tega je cela znanost, mislim, da crna magija ni temu primeren izraz. Crna in bela magija sta redni praksi v Slonokosceni obali in drugih predelih Afrike.
Kaj pa vem, ce si vrazeverna ze zdaj in mislis, da ti bodo te stvari skodovale, se jih znebi.

črna magija ti lahko škoduje, če verjameš v njo. naša psiha je lahko hudo močna zadeva. se pravi, da bi bilo dobro, da vržeš stvari takoj proč… še boljše pa, da nehaš verjet v take neumnosti.

tole o epilepsiji je pa tako za lase privlečeno, da je joj

nova
Uredništvo priporoča

Malo poglej po internetu glede črne magije.

Mene so prepričali v to DA NEKAJ JE NA TEM. PREVERJENO!!!

Črna magija je zelo resna zadevščina. Najbolj vpliva na bedake, ki verjamejo vanjo!

200, bravo

Avtor: 200
Datum: 17-03-07 08:23

Črna magija je zelo resna zadevščina. Najbolj vpliva na bedake, ki verjamejo vanjo!

Avtor: Jovanka Broz
Datum: 17-03-07 17:26

200, bravo
———————————————————————————————–
Žal sta oba v zmoti , ne vpliva samo na bedake , ki verjamejo ampak praktično lahko vpliva na vsakega.
Na srečo se v Evropi ne uporablja že stoletja tako , da ni bojazni oz. je zelo majhna možnost , da bi obstojal medij , ki bi jo lahko uporabil , pa tudi , če bi kdorkoli poizkušal z njo je to izredno težko , če že ne nemogoče saj so napotki za njeno uporabo napisani v raznih starih knjigah od več avtorjev , večina knjig je v zasebni lasti največjo zbirko ima Vatikanska knjižnica , ki pa ni odprta za široko javnost.
Pred leti je National Geographic snemal dokumentarni film na to temo in tudi njim niso dovolili posneti knjig v odprti verziji ampak zgolj platnice in nekaj grafik brez teksta.
Res je , da ta magija izvira iz Afrike ampak sedaj je najmočnejša na Haitiu in Jamajki , ko sem bil pred leti na počitnicah v Dominikanski Republiki , ki meji na Haiti sem se z domačini pogovarjal o tem.
Tam pravijo temu Vudu magija in jo jemljejo zelo resno no vsaj domačini so tako povedali , da so to stvari z katerimi se ni za šalit.

Če boš uporabljal tiste stvari in stalno mislil na to, kako zelo ti škodijo, se bo že zgodilo kaj takega, da boš dobil potrditev svojih strahov. Recimo, da te bo začel boleti zob, ki bi tudi sicer postal boleč, ampak zdaj bo pač črna magija kriva… Tako jaz gledam na te stvari, ti se pa odloči…
Lantana

Arni, piši mi na mail in ti kaj več napišem o tem.
lp,
[email protected]

Ti si najboljši dokaz, da moja trditev drži!!!

Tudi jaz mislim, da obstajajo načini kako človeka vreči iz življenjskega ravnotežja. Obstajajo vede zdravljenja na daljavo, feng shui, bioenergija, reiki, in še in še bi lahko našteval. Zakaj ne bi obstajala tudi veda, ki bi ljudem škodovala na daljavo? vse to počne ena in ista vrsta energije, samo namen je važen.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

hmmm, tole, da obstajajo zadeve, ki škodujejo na daljavo, se pa popolnoma strinjam. Meni na primer takole škoduje na primer Davčna uprava, ko mi pošlje odločbo o dohodnini 🙂

LP!

-----------------------------------------------------------

Jaka, to ni na daljavo, to je kar v roke prinešeno :-))

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

No, to je res, vendar prinese nekdo drug, ne davčna 🙂 Poštarju bi se v takem primeru lahko reklo “medij” 🙂

LP!

-----------------------------------------------------------

Avtor: 200
Datum: 18-03-07 21:38

Ti si najboljši dokaz, da moja trditev drži!!!
———————————————————————————————–

Vidiš kako se na daljavo človeka lahko vrže iz tira , torej nekaj že mora biti res o tej magiji.


Kar ti je prinesel vrži stran ni važno da uporabljaš kok imaš v hiši ti škoduje poznam nekoga ki lahko pomaga tudi zdravi. Meni je zelo pomagal.

https://m.facebook.com/Zdravilec1?ref=bookmarks

New Report

Close